#1 2011-01-14 15:16:53

evil_psihopat
Member
From: London
Registered: 2010-01-29
Posts: 186

Re: Ад в Рая

Предишната история не успях да я довърша , но тази ще я довърша 100% laugh
Надявам се да ви хареса smile

-Обичам те! – каза Виктор.
-И аз теб! – прошепна тихо Анна.
-Знаеш ли, колко си хубава като се усмихваш?
-Не повече от теб!
-Еххх сега... това се подразбира! Ха ха – изсмя се той.
-Ама си и скромен! – каза Анна и го целуна нежно по носа.
-Пффффф..... Боже мой! Моля те, нека ме удари гръм за да не ги гледам и слушам вече! Още 2 часа.... майкооо ще пукна!
-Ники! Престани вече! По добре отиди на друго място, щом не ти е приятно да ни слушаш! Това, че ти още не си намерила любовта не означава, че я няма! Виж нас с Виктор. Не мислиш ли, че това е Любов?! Моля те, като не разбираш по-добре трай!
-Права е........ на какво му казвате Любов? На лигавщините си? Това е олигофрения, а не там каквото му викате...... Ох.... хайде по-тихо, че много ми се спиииии. – каза Александър прозявайки се.
-Боже, доживях веднъж този дръвник да е на моето мнение! – изхили се Ники.
-Да, както никога. – каза Виктор привидно недоволен от изказването на брат си. Вие двамата трябва да се съберете! Лика прилика сте си! Не само той, ами и ти си дръвница.
-Моля?! Како, кажи на гаджето си да не ме обижда! Първо не съм дръвница, второ няма да ме сравняваш с този екземпляр със змии по тиквока! Той е кух като лейка, аз имам мозък и разсъждавам логично! Виж го, само как се е разплул! Е пък това човек ли е? Той няма акъл за 5 стотинки.
-Ей малката! Я по–леко с обидите! – викна заплашително Александър.
-Защо?! Да не би да ме биеш? И не съм малка! Може да съм само с година по-малка, но имам много повече мозъчни клетки от тебе! – озъби се и Ники.
-Оффф, ти само това си знаеш: “По-умна съм, по-умна съм!”. Не може ли нещо друго да измислиш? Май не си чак толкова умна! Ха ха!
-Кой го казва! Погледни се, бе момче! Ти само едни и същи шеги пускаш: Антон и  Хаселхоф, Антон и ръката му...... не стига, че не може да измислиш друго, ами и не обиждаш правилния човек! Мога да ти кажа, че Антон струва много повече от теб! Ти си лигоч! Я се огледай, да видиш дали някой друг се държи така грубо като теб с едно момиче!
-Леле, обади се отново защитницата на Антон! Ти го познаваш само от 8 месеца, а ще ми го защитаваш. Аз го познавам от 8 години и много добре знам какъв идиот е!
-Майко, моля те МЛЪКНИ! Недей да ме дразниш! Няма да обиждаш един от най-добрите ми приятели! Просто не си заслужава да се карам с теб! Ти се мислиш май за идеален... но не си! Гаден мърсол, такъв!
-Махай сеееее! Така, бягай, бягай! Само страхливките бягат. ПИКЛА! Сега да не идеш при батко Антон и да се оплачеш?
-Александър! Стига! Престани! Кога ще спрете да се карате с Ники и не си признаете, че умирате един за друг! – каза Георги. Знаеш ли как се чувате? Дори iPod-a не може да ви заглуши!
-Аз! За НЕГО?! Го, да не те боли косата нещо? – кресна Ники.
-Абе, Георги... моля те! Аз да си падам по нея! ПО НЕЯ?! ПО НЕЯ?! Доживях и това да чуят ушите ми!
-Ти пък сякаш някога чуваш какво ти се говори, та сега как пък го чу? – отговори Георги.
-Кое съм чул? Е ще се направя, че нищо не съм чул! Ама моля те, като слезем на Малдивите иди се прегледай. Хайде, тихо, че батко ви трябва да поспи за да има сили за местните мацки.
-Сякаш, че някоя ще ти пусне, олигофрен! – каза Ники.
-Ти кога ще млъкнеш? – скара и се Анна.
-Когато Александър спре да се прави на големия гъзар!
-Аз не мога да спра да се правя, поради простата причина, че аз съм си гъзар от класа. – каза Александър потупвайки се по рамото.
-Какво крещите бе, да ви се невиделооооо! Не стига, че на тур не мога да спя като хората, ами и сега не мога да си поспя малко! Какви сте вие хора, бе?! Не оставяте човек на мира! – крещеше Антон идвайки от другата част на самолета. –Знаете ли, откъде се чувате? Кои крещи толковаааа?
-Познай! – каза Виктор.
-Ники..... Александър..... яснооо.
Ники отиде при Антон и го прегърна.
-Не се сърдиии! Ами обсъждаме колко мозъчни гънки има Александър. И май стигнахме до отговора: 5 – Да яде, да пие, да ходи до тоалетната, да обижда и да е**.
-Ам.....
-КАКВО? Ти пак ли почваш, лигло? – каза Александър, като прекъсна Антон.
-Да, бе лигльо!
-Стига вече! Не е нужно да се карате. – каза спокойно Антон. – Май се досещам, това за обидите за кой се отнася.... нали? Хаселхоф, ако е намесен ми е пределно ясно....
-Прав си! Обсъждахме как си падаш по него. – отвърна Александър.
-Да бе, а ти по Мика, много обичаш да ти врещтят, нали? – каза Ники.
-Ахам, а ти обичаш да си при Парис Хилтан и да те учи на всевъзможни трикове...
При това Ники стана и отиде в тоалетната за да се успокои. Изведнъж почна да крещи от там:
-ЗАЩО МИ БЕШЕ ДА ИДВАААААМ! Две седмици ще умра тукккккк!!!!! Майка му шайзанааа!

Половин час тя седя там и мислеше за всичко, което се случи през последните няколко месеца. Дори на ядосаното и лице се изписа лека сладка усмивка, когато си припомни момента, в който се запозна с любимата си група.

Група ? Отначало е малко объркано  laugh Не се знае кой какъв и така ;д
Ще разберете в следващата част  smile Ако ви хареса де  laugh


Момиче съм! ^-^

------------------------------

"Dreams are like stars...you may never touch them, but if you follow them they will lead you to your destiny.”

Offline

#2 2011-01-14 15:20:53

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Ад в Рая

Не ми хареса .
Героите идват някак от изведнъж ! Може да ги опишеш ,нещо ..
Ем ,  сори ,но .. Не ми хареса .


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#3 2011-01-14 15:23:59

evil_psihopat
Member
From: London
Registered: 2010-01-29
Posts: 186

Re: Ад в Рая

Както казах героите ще бъдат описани в следващата част ...


Момиче съм! ^-^

------------------------------

"Dreams are like stars...you may never touch them, but if you follow them they will lead you to your destiny.”

Offline

#4 2011-01-14 15:26:45

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Ад в Рая

Окей ,но както си говорят влюбените , се намесва някой/я си Ники . Това е много объркващо . Може например , след речта на героя да напишеш кой го е казал . (:


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#5 2011-01-14 15:32:17

Jumbie_483
Member
Registered: 2009-03-06
Posts: 10

Re: Ад в Рая

На мен ми харесва! star
Искам още..

Offline

#6 2011-01-14 15:50:57

Celine
Member
Registered: 2010-12-22
Posts: 72

Re: Ад в Рая

На мен ми харесва! star
Искам още..

Offline

#7 2011-01-14 15:51:36

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Ад в Рая

и на мен ми харесва


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#8 2011-01-14 15:59:26

^^Filmchett0o^^
Member
From: South Korea
Registered: 2010-02-15
Posts: 1,685

Re: Ад в Рая

Не ми хареса .
Героите идват някак от изведнъж ! Може да ги опишеш ,нещо ..
Ем ,  сори ,но .. Не ми хареса .

+1


[img]http://prikachi.com/images/16/3824016M.gif[/img]

Offline

#9 2011-01-14 16:21:12

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Ад в Рая

Вобще не ми харесва. 80 % от текста не разбрах на кой са реплите. Само някви тъпи скандали и обиди. Писнало ми е от такива неща, а вие и тук ги намесвате. Прекалено грубо е като за начало.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#10 2011-01-14 16:49:11

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Ад в Рая

На мен ми харесва .. ии искам още smile


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#11 2011-01-14 16:52:28

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Ад в Рая

Съгласна съм с Кали и Руми :/


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#12 2011-01-14 17:46:06

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: Ад в Рая

на мен пък ми харесва и искам още star


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#13 2011-01-14 17:48:21

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Ад в Рая

На мен ми се струва интересно...но найстина не се разбира кой говори...щом в следващата част ще описваш героите,Ок, Ама можеше да споменеш първо каде се намират и каде отиват и после да почне разговора..аз първоначално си представях че са на лодка  laugh  пък те били в самолет...Моето мнение е само на читател,не разбирам нищо от писане...  chuckle

Offline

#14 2011-02-01 14:14:26

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Ад в Рая

Не е зле .


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

#15 2011-02-01 14:32:50

smilexgirl
Member
From: Saint Denis, Centre, France
Registered: 2010-10-19
Posts: 692

Re: Ад в Рая

Поне да се разбираше кой с кой се репчи защото честно казано се заплетох яката..
ако се пооправи ще стане поне боза ;д


Най-щастливите хора, имат всъщност най-тъжните истории ....

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook