#1 2011-01-05 00:12:24

Sweet.From.Strawberry
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-09-23
Posts: 6,416

Re: Scаry

За първи път пиша разказ.Нз дали се е получило добре.Вие ще кажете smile
ПС;историята е страшна.Ще има и още части. smile

- Хей,искаш ли да чуеш нещо интересно?Брит току-що ми писа,че Зак е скъсал с гаджето си.И знаеш ли какво значи това?Това значи,че на купона ще вкарам в употреба белезниците които купих-каза доволно Мег.
- Да ... планирам да си поиграя с г-н Секси на ... Джен слушаш ли ме изобщо?
- Аа ммМ да,да слушам те -отговорих разсеяно.
- Да ... точно.Може ли поне за минута да не мислиш за училище,да оставиш този доклад по Биология и да се забавляваш през последните ни дни заедно?Хей,утре се дипломираме,а ти мислиш само за учене.
- Ами ДА!!!Може за теб да е шокиращо,но някой хора искат да влязат в колеж!
- Какво трябва да значи това?!Намек ли беше?!
- Не просто ... Добре съжалявам.Обещавам,че ще се забавлявам на купона,но след това залягам над учебниците.Все пак в престижните колежи не се влиза с пиене на шотове или със сваляне на момчета.
- Задръж си мисълта.Получих SMS-това не беше нещо ново,понеже цялото училище имаше номера и.
- Ооо боже мой!!!От Зак е.Не мога да повярвам.
- WOW.Доста изненадващо.Най-"готиното" момче в училище праща SMS на най-готиното момиче.Чудя се какво не се връзва...
- Ха-ха много смешно.
- Стига Мег.Всяко момче мечтае да излезе с теб.
- Да,но повечето ме искат само за една нощ.Знаеш ли защо не искам да се обвързвам?Защото рано или късно ще бъда наранена.Всяка нощ съм със различно момче и всички мислят че съм супер.Имам тялото,имам приятелите,имам славата,но ... както и да е.Не ми се говори за това.
- Ааа да.Ок.Ааа какво пише в SMS-а ?
- Дааааа ... относно това ...
- Моля те не ми казвай,че и аз съм замесена.
- Ами ... -в този момент малкият ми брат счупи нещо и Мег така и не ми каза за какво става въпрос.
- SHIT!!!НЕЙЙЙЙЙЙТТТ!!!Това беше чинията от баба ...
- Джен зарежи брат си и чинията.Да отидем до мола.Трябва да се тунинговаме.ООоО ТОЗИ КУПОН ЩЕ БЪДЕ СТРАШЕН!!!

От този така съдържателен разговор не можах да ви информирам за главните герои в моята история:
1.Мег(Меган).Позната още и като моята най-добра приятелка.
2.Зак - НАЙ-ПОПУЛЯРНОТО,СЕКСИ И СЛАДКО момче за всички момичета от училище с изключение на мен.Той е един голям ... сладур.Ааа какво???СЛАДУР ли казах ??? Боже,май е заразно.Исках да кажа кретен.
3.Спенсър,Майк и Чейс,които се включват по-късно,но все пак...
- Спенсър-злобна к.ч.а (бившата на Зак)
- Майк и Чейс-приятели на Зак

Е всички роли са разпределени.Можем да започваме.


Следващата част утре  smile


[list=*]
[*]WHAT WOULD YOU DO IF YOU WEREN`T AFRAID?[/*]
[/list]
[img]http://prikachi.com/images/55/5109055O.gif[/img]

Offline

#2 2011-01-05 06:06:05

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Scаry

Перфектна е. < 33
Некст, некст. < 33

Offline

#3 2011-01-05 09:11:30

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Scаry

некст nod  (ninja)


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#4 2011-01-05 10:58:57

sweet_girl_1
Member
Registered: 2010-01-17
Posts: 690

Re: Scаry

Супер е..Бих казала, че историйката е тинейджърска и много ми харесва, като за начало. smile


[img]http://i1086.photobucket.com/albums/j452/wetpaintpod1/tumblr_lxtljlFUTC1qelzpoo1_500.gif[/img]

Offline

#5 2011-01-05 12:30:29

ХуБъЪъ-БуБъЪъ =)
Member
Registered: 2010-12-29
Posts: 156

Re: Scаry

невероятноо <33  heart  sun


Просто една прегръдка,тиха,безмълвна..и в същтото време напълно достатъчна,за да те увери,че всичко ще бъде наред.. heart

Offline

#6 2011-01-05 12:36:18

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Scаry

Няма никакво описание, освен кой, кой е, но това ми стана извествно още докато чаках. Интересно е, само че добави повече детайли, не само разговори.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#7 2011-01-05 13:39:58

yee
Изгонен(а)
From: New York
Registered: 2009-02-13
Posts: 7,394
Website

Re: Scаry

Винаги подробностите не са в излишък, напротив правят историята още по богата и оригинална. Историята може да е интересна, но начина по който е представена, няма да показва това, което искаш да изразиш.


[img]http://resources.toolwi.com/resource/preview:2/1af8d4db513594f6879e92dac1a32aa0.gif[/img] [img]http://store.picbg.net/pubpic/C4/A3/da310092b6d3c4a3.jpg[/img]

Довчера плюехте сайта, а сега го обичате. И модератори ще ставате. ахаха ;D

p.s тези рангове станаха като бонбони ..

Offline

#8 2011-01-05 13:52:42

SweetY =] KittY
Stay Strong.
From: L.A., baby
Registered: 2010-04-08
Posts: 11,341

Re: Scаry

Мда искам следващата  smile  sun  .. Но в тази част не беше много страшно  laugh  sun
.. Но искам некстт < 33  sun  (f)


[list=*]
[*] Never give up on
someone you can't go a day
without thinking about..
[/*]
[/list]

[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/263/263171lxlble1hnk.gif[/img]

Offline

#9 2011-01-05 14:03:51

Miss sexy eyes
Member
From: Miami Beach, Florida
Registered: 2010-05-04
Posts: 726

Re: Scаry

Перфектна е. < 33
Некст, некст. < 33


Повечето хора не са имали нашия късмет. Когато им е приятно заедно, не се влюбват. Когато са влюбени не си пасват в леглото. Или пък когато са добре в леглото, след това нямат какво да си кажат. Ние си имаме всичко, освен че нямаме нищо, понеже не сме заедно...

Offline

#10 2011-01-05 18:28:24

Sweet.From.Strawberry
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-09-23
Posts: 6,416

Re: Scаry

Същата вечер Мег настояваше да спим на тавана в къщата ми.Още когато зърнах стаята разбрах защо.По стените имаше залепени наши общи снимки.Когато ги погледнах,сякаш се бях върнала назад във времето,когато играехме на шише и мислехме че да целунеш момче по бузата е нещо невероятно.Тогава всичко беше лесно.

- Ха-ха!!!Помниш ли тази?-попита ме Мег докато се превиваше от смях.
- Как няма да я помня.Цял ден се борихме в калта.Мислехме че това е най-забавното нещо на света.А най-големите ни проблеми бяха,когато родителите не ни пускаха по рожденни дни.
- Да хубави години бяха.Джен ... това е последното ни лято заедно.След това ти отиваш в колеж а аз ... аз не знам какво ще правя все още ...

В този момент и двете се замисихме за изминалите години.Колкото и да не ни се искаше трябваше да се разделим.Просто всичко свършва ... КРАЙ ...

- Трябва да си обещаем.
- Да си обещаем?Какво? - попита Мег въпреки,че знаеше отговора.
- Че винаги ще бъдем най-добри приятелки.Каквото и да стане ще се подкрепяме.Обещаваш ли?
- Обещавам - отговори тя и една сълза се стече по лицето и.

Може би се чудите защо сме толкова близки.Нали се сещате за тези истории,в който две момичета се познават още от децката градина,после израстват заедно и стават неразделни?Е ... нашата история е точно такава.
След обещанието което си дадохме,продължихме да разглеждаме снимки от детството докато не заспахме.

- СТАВАЙЙЙ! -крещях на Меган
Събуждайки се от колите които минаваха през улицата,със ужас си спомних че не съм навила часовника.
- Ставаа бързо!!!
- Хейй.Пич СПРИИИ!Боже,къде е пожара спри да викаш! - каза сънено тя.
- Мег ставай!Закъсняваме.Церемонията за дипломирането започва след 30 минути.

Причината да съм толкова разтревожена е че след 30 минути Мег и аз трябва да сме в училище.А за 30 минути тя не може дори да си измие зъбите.

- Добре,добре спокойно.Ставам.

След 32 минути вече тичахме към училище.За щастие не бяхме закъснели,церемонията тъкмо започваше.След около 20 минути започнах да си мисля че е трябвало да закъснеем,защото речта на директора се проточи толкова дълго че харата започнаха да се разотиват.

- Хей , Джен искаш ли да си тръгнем.
- Моля!!!Не,не можем.Това е важно.
- Оо хайде стига.Виждам как след малко ще заспиш от речта на г-н Шишко.
- Но сега ще обявят... - в този момент тя грубо ме прекъсна.
- Нали сме най-добри приятелки.Ти сама го каза.Винаги трябва да се подкрепяме.Сега идваш или не -попита ме тя.Знаеше,че не мога да и откажа.
- Добре - въздъхнах аз.

Тайно се промъкнахме и отидохме в нас да се приготвяме за купона.


[list=*]
[*]WHAT WOULD YOU DO IF YOU WEREN`T AFRAID?[/*]
[/list]
[img]http://prikachi.com/images/55/5109055O.gif[/img]

Offline

#11 2011-01-05 18:35:26

vaflichka
Member
From: .. ^^ Тhe land of lies..^^
Registered: 2010-02-08
Posts: 7,852

Re: Scаry

Мм историята ми хареса. Нехт плийс, перфектна е ^^ heart  hug


her heart was a secret garden and the walls were very high

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m29gqa7NIv1qlbdivo1_500.gif[/img]

Offline

#12 2011-01-05 19:03:20

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Scаry

Супер. < 3
Некст.

Offline

#13 2011-01-05 19:07:31

Sweet.From.Strawberry
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-09-23
Posts: 6,416

Re: Scаry

Утре ще пусна следващата част.  smile


[list=*]
[*]WHAT WOULD YOU DO IF YOU WEREN`T AFRAID?[/*]
[/list]
[img]http://prikachi.com/images/55/5109055O.gif[/img]

Offline

#14 2011-01-05 20:19:19

nikol_zp89
~ LipS LiKe ExtaZy`'..
From: Dubai~-*
Registered: 2008-12-08
Posts: 3,050

Re: Scаry

Хареса ми ,, bow


Той винаги ще има свое място в мен. Там, отляво. [img]http://siteof.me/wp-content/uploads/2009/10/facebook_smiley_heart.gif[/img]

Offline

#15 2011-01-06 18:06:44

Sweet.From.Strawberry
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-09-23
Posts: 6,416

Re: Scаry

Подготовката за купона продължи повече от три часа.Поне тази на Мег.Аз не съм много по тези работи,затова просто облякох синя рокля която контрастираше с къдриците на черната ми коса.Сложих си гланц и спирала,и се пръснах с любимия ми парфюм.Всичко това свърших за по-малко от 45 минути.След като Мег смени десет тоалета,огледа се 1027 пъти и ме попита дали изглежда добре (а моят отговор беше,че изглежда чудесно) реши че ...

- Е ... мисля,че съм готова.Можем да тръгваме.
- Вече мислех,че няма да дочакам този момент -казах аз,слизайки по стълбите към първия етаж,където майка ми и майката на Мег ни чакаха с фотоапарати за снимка.
- Боже мой.Нашите момиченца вече са големи жени - каза майка ми.  -Хайде приближете се една до друга.
- Мамо хайде по-бързо ще закъснеем - препирах аз.
- За купон винаги се закъснява.
- Може би Мег,но вече закъсняхме достатъчно заради 1000 часовото ти приготвяне.
- Момичета хайде.Кажете  "BFF"
- BFF - казахме аз и Мег в един глас смеейки се.
- Добре,добре.Тръгваме.Чао мамо.Ще се видим когато се прибира.
- Чао скъпа.Забавлявайте се.

Нямаше да е голяма забава.Все пак къщата в която ще е купона беше на родителите на Спенсър,а те бяха заминали на почивка.Това значеше че на власт щеше да е злобната к.ч.а.

- Ето че пристигнахме. - каза доволно Мег.Още малко и щеше да се взриви от щастие.
- Защо толкова много се радваш?Купона е в къщата на Спенсър ... твоят смъртен враг ... сещаш се нали?
- Тя вече не е заплаха.Сега след като скъса със Зак той е изцяло мой.Хей,отпусни се,тук сме да се забавляваме.Ще опостушим бара както само ние можем нали?
- Добре,добре.Хайде да влизаме.

Лелеее.Беше точно както в онези филми за разглезените богаташчета.Имаше огромен басейн в който се натискаха най-малко три двойки.Музика,светлини,алкохол,момчета.Ии като загаворихме за момчета ...

-Хей,Мег.Ти дойде.
- Зак.Здравей.Ами,ам ... нали знаеш имах малко свободно време и реших да намина...
- Здрасти Джен.- поздрави ме Зак.Дори не подозирах че знае името ми.
- Здрасти- отвърнах аз.Колкото и да ми беше неприятен,бях възпитана добре и го поздравих.
- Страшен купон нали? - попита той.
- Да.Ще бъде страхотна вечер.-каза Мег с трептящ глас.Не можеше да повярва че разговаря с тръпката си.
- Страхотна вечер???Ако това е страхотно само почакай да видиш колко добре ще си искараме на вилата на родителите ми.
- Супер нямам търпение.
- Е хайде аз ще ви оставям.Ще се видим по-късно - сбогува се той.
- Чао Зак.
- Мег??? - казах объркано.- За какво говореше Зак?
- Какво искаш да кажеш?
- Ами ... "колко добре ще си прекараМЕ" ???
- Ааа за това ли.Ами помниш ли онзи SMS който така и не успях да ти прочета?
- Даааа ... ?
- Аме в него Зак пишеше че ни кани на вилата на родителите му.Мен теб и още две момчета.
- Не ми казвай че си приела.
- Джен!!!Знаеш че го харесвам.Какво трябваше да направя???
- Да ме попиташ може би ... !!! Аз си тръгвам - ядосано казах аз и побягнах.
- Джен чакай.
- Остави ме. - отвърнах аз обръщайки се да видя кой е.В последния момент видях че това е Чейс.Приятел на Зак но не беше такъв кретен като него.


[list=*]
[*]WHAT WOULD YOU DO IF YOU WEREN`T AFRAID?[/*]
[/list]
[img]http://prikachi.com/images/55/5109055O.gif[/img]

Offline

#16 2011-01-06 19:22:17

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Scаry

Суперско е, браво!
Давай некст. < 3

Offline

#17 2011-01-06 19:24:29

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Scаry

Супер. bow


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#18 2011-01-07 08:58:17

Sweet.From.Strawberry
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-09-23
Posts: 6,416

Re: Scаry

Бягах към вкъщи със всичка сила.Знаех че този купон няма да доведе до нищо добро.Бях толкова разстроена и дори не знаех защо.Мег правеше така постоянно.Взимаше решения вместо мен,без изобщо да се замисля.Правеше го през цялото време,но това наистина ме ядоса много.Когато стигнах до къщата ми почувствах облекчение.Знаех,че мястото ми е тук,а не на тези глупави купони.Веднага щом се качих в стаята ми взех горещ душ,а след това заспах.Исках тази нощ да свършва и никога повече да не се повтаря.На сутринта се събудих от много страннен шум.Едва отворих очи и погледнах часа.Беше 6 сутринта,а това беше рано дори и за мен,за това се опитах да заспя отново.Това се оказа невъзможно,понеже дразнещия шум беше последван от звънене на вратата.Съвсем бавно и тромаво си обух пухестите чехли и започнах да слизам по стълбите,за да отворя вратата,а званенето продължаваше.
- Добре,добре.Идвам -извиках аз.Когото отворих вратата си помислих,че гледката е по-ужасна от непрестанното званене.Опитах се да затворя,но Мег подпря вратата с крак.
- Джен,изслушай ме.Моля те.
- Имаш точно 1 минута да ме обедиш,че това което направи,не е най-глупавото нещо на света.
- Няма да те обеждавам.Знам,че беше глупаво,но искам да ти се извиня.Не трябваше да те пренебрегвам.Ти сама можеш да решиш дали искаш да дойдеш или не.Но просто това е много важен момент за мен и исках да съм заедно с най-добрата си приятелка.
- Еее... всеки прави грешки.Предполагам,че имам време да си приготвя багажа.В колко ще ни вземат?
- Значи ще дойдеш?!?Наистина?!?Джен благодаря ти.Това значи много за мен. -каза тя и ме прегърна силно.  - В 7 ще са тук.Ще им звънна за адреса.
- Добре.Изчакай ме тук.Ще взема само най-важното и идвам.А всъшност твоят багаж е ...
- Нямам.Нашите са излезли,а аз нямам ключ.Надявах се ти да ми заемеш някой неща.
- Ок.Няма да се бавя -казах аз.Качвайки се по стълбите към стаята ми,получих странно съобщение от скрит номер."Всеки има своята голяма тайна" пишеше в SMS-а.Не обърнах внимание,защото предположих че е шега.След ката приготвих багажа излязох пред къщата,а Зак,прятелите му и Мег вече чакаха в колата.
- Хайде.Идвай.Да тръгваме -извика Мег.
- Хей нуждаеш ли се от помощ с багажа? -попита Чейс.
- Не.Няма пробем.Справям се. -стана ми доста неловко заради вчерашното ми държание към него,а той за нищо не беше виновен.
- Взехте ли всичко момичета? -попита Зак.
- Да.Хайде.Да тръгваме вече. -нетърпеливо подканваше Мег.
- Дадено. -отвърна Зак като потегли с бясна скорост.Мег беше на предната седалка с Зак,а аз между Чейс и другия приятел на Зак -Майк.
- Е... къде се намира тази вила? -попитах аз.
- Извън града е.След около час сме там.Много ще ви хареса.Обзаведена е невероятно,но понеже е за отдих има само телевизия.Без интернет -засмя се той. - А и в тази местност телефоните няма покритие.Така че ако ще се обаждате сега е момента.После няма до межете за се обадите на никой.


[list=*]
[*]WHAT WOULD YOU DO IF YOU WEREN`T AFRAID?[/*]
[/list]
[img]http://prikachi.com/images/55/5109055O.gif[/img]

Offline

#19 2011-01-07 09:07:29

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Scаry

Адско !! още bow


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#20 2011-01-07 12:50:32

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: Scаry

Още .. ;д Започна да става интересноо ..


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#21 2011-01-07 13:10:47

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Scаry

Много интересно. Давай още.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#22 2011-01-07 14:18:17

syn_princess
Мис Depp*
From: We found love.
Registered: 2010-03-21
Posts: 3,111

Re: Scаry

Страхотно ее heart  star

Offline

#23 2011-01-07 14:52:52

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: Scаry

невероятно ее..още ощее   laugh  heart


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#24 2011-01-07 15:00:44

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: Scаry

Като прочетох това за телефона разбрах, че от  тук нататък започва страшното...  laugh Пускай по-бързичко, че изгарям от нетърпение!!!  smile


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#25 2011-01-07 16:52:19

Sweet.From.Strawberry
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-09-23
Posts: 6,416

Re: Scаry

Мерси хора! (sun)Следващата част я пускам утре.


[list=*]
[*]WHAT WOULD YOU DO IF YOU WEREN`T AFRAID?[/*]
[/list]
[img]http://prikachi.com/images/55/5109055O.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook