#26 2011-01-03 17:28:39

sweet_girl_1
Member
Registered: 2010-01-17
Posts: 690

Re: Любов . . . Омраза . . .

Ами както казаха другите г/д е добро.Последната част беше дълга - мисля, че трябва и другите да правиш г/д като тях.
П.С.-Кви са тея патки, майни  laugh Казвам на Кари.Няма значение, че си се ядосала.Няма защо да се ядосваш.Всеки изказва своето мнение и съветва.И да си се ядосала, замълчи си!Две,три такива ядосвания може да водят до бан.Само съвет.Нищо лично. smile


[img]http://i1086.photobucket.com/albums/j452/wetpaintpod1/tumblr_lxtljlFUTC1qelzpoo1_500.gif[/img]

Offline

#27 2011-01-03 17:35:25

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Любов . . . Омраза . . .

Добре , момичето разбра , че трябва да се коригира.За какво , патки с патки , я критикувате ? Било сбито , било дълго , било небеснокафяво |-(  .Ми не можете ли да я насърчавате да продължи? Явно й е за първи път!Голяма работа станало!Да по рпинцип едно такова трябва да съдържа около 1200 букви , но както и да е ..аз не я критикувам ! Престанете и вие ! Само тя си зане колко й е неприятно ! Айде спрете се , коментарите които се повтарят са излишни ; )  . И бтл , като ако искаш си слагай многоточие с никой не се съобразявай ; )  На който не му харесва да не чете!Аре майни , млк!  |-(

Извинявай много, обаче ние й казваме грешките за да се поправи и за напред да знае къде какво е пропуснала и да го направи както трябва. И щом го е пуснала тук, занчи е искала да потърси мнение как се справя къде трябва повече да поработи, на кое да наблегне. Не разбирам какво толкова всички ни нападате, когато сме откровенни, ПАТКО.
Много си културна, нямам думи, това че не сме на твоето мнение, не значи че трябва да ни обиждаш. По-добре да не си отварям голямата уста.

Ами много се ядосах.Какво ви е направило момичето , че така я критикувате .Един такъв коментар напълно стига . Тя сама да си прави изводите.

Ама ти не разбираш ли какво ти обеснявам ?? Алоо .. прочети ми поста още веднъж, може и да вземеш да ме разбреш.
Айде стига сме спамили.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#28 2011-01-03 18:02:35

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Любов . . . Омраза . . .

Добре , момичето разбра , че трябва да се коригира.За какво , патки с патки , я критикувате ? Било сбито , било дълго , било небеснокафяво |-(  .Ми не можете ли да я насърчавате да продължи? Явно й е за първи път!Голяма работа станало!Да по рпинцип едно такова трябва да съдържа около 1200 букви , но както и да е ..аз не я критикувам ! Престанете и вие ! Само тя си зане колко й е неприятно ! Айде спрете се , коментарите които се повтарят са излишни ; )  . И бтл , като ако искаш си слагай многоточие с никой не се съобразявай ; )  На който не му харесва да не чете!Аре майни , млк!  |-(

Я ,  ти покажи една твоя творба да те видим ! Всички , които я критикувахме сме пускали истории и са били харесвани ! За това я критикуваме , за да го усвои . Иначе нищо няма да стане . Ти недей много да знаеш . : )) Имаме право да си изказваме мнението , нашите коментари не са излишни . Това е нашето мнение , а аз за добро я критикувам .  Човек се учи от грешките си , за Бога ! Ние и казваме грешките й  за да може да ги поправи и да знае за напред,а не за да й е гадно  !
Айде вземи  да млъкнеш , щом не знаеш защо го  казваме . wink
Ии .. Патка викай  на майка си не на нас , ние не сме майка ти ,че да ни  говориш така ! Нямаш представа коя съм аз ,че да ми говориш така ,нали знаеш ?!! wink
Айде стига съм  спамила и аз ..  Лека вечер ! smile
Он ;  Бива .  Съгласна съм  с vampire_ ( където си каза мнението за частта . ) : )


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#29 2011-01-03 18:23:45

RuuYaa
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 34

Re: Любов . . . Омраза . . .

Момичето гледаше с широко отворени очи не можеше да разбере нищо.Питър и Гергана така си гледаха един друг.Най накрая Гергана си подаде ръката на момичето но тя сякаш не я виждаше тя само гледаше Питър.
-Хайде пате подай си ръката.-Каза той
-Съжалявам - Каза момичето и си подаде ръката - Аз съм Канди
-Приятно ми е - Каза Гергана
Момичето не откъсваше очи от тях,от очите и виждаше че си е изгубила ума по Питър.
-Няма ли да ни попиташ какво ще пием пиле ? - Попита той
Сякаш той никак не я забелязваше за него тя беше само приятелка но Канди не мислеше по този начин,тя никога не го е видяла с друго момиче освен себе си. Тя се мислеше за единствената в неговия живот.
-Какво ще пиете ? - Попита тя
-Шоколадд - Каза Гергана.Сякаш вече не си спомняше за Реми,много добре се чувстваше в компанията на Питър.
- Аз също - Каза Петър.Той си мислеше че никога досега не е видял толкова красиво момиче като Гергана.'Тя е много привлекателно момиче' си мислеше той..
Канди отиде за да приготви шоколада.
-Искаш ли да ми разкажеш какво се е случило с тебе ?- Попита Питър
Гергана му разказа всичко от-до.
Питър много добре я разбираше.'Колко хубаво щеше да бъде ако аз бях на мястото на това момче'Казваше си той.
Гергана сама си призна 'Много привлекателно момче...Стигаа ти си имаш Ремии' не можеше да откъсне очи от Питър но за нея Реми бе всичко на света.
Най накрая Канди донесе шоколадите.
-Благодаря пиле-Каза Питър - Ти няма ли да седнеш при нас ?
Канди не искаше повече да ги вижда по този начин,не искаше да чува нищо за това момиче и за това отказа.
-Не благодаря имам малко работа..-Каза тя
Гергана и Питър така си бъбреха както две най-добри приятели.Сякаш нищо друго бе ги интересуваше.
След като свърши шоколада те си станаха.Питър и придружи до входа на къщата.Поиска и номера и тя си го даде.
-Ще те потърся по късно-Каза той с широка усмивка
-Ще се зарадвам - Каза тя
Гергана тъкмо се обърна за да отключи вратата Питър я хвана силно и я ЦЕЛУНА.Без да казва нищо друго той тичайки се отдалечи.
В този момент Гергана беше много разочарована остана на мястото си не ножа да си обясни случилото се...


` Животът не е кючек нито турско сериалче ~

Offline

#30 2011-01-04 12:53:40

RuuYaa
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 34

Re: Любов . . . Омраза . . .

Гергана не можеше да мисли..бавно позвъни звънеца.Майка и отвори вратата.
-Здравей миличка.Изпрати ли Реми ? - Попита тя.Знаеше всичко за Реми.Гергана всеки ден и разказваше за него.Реми стана като част от семейството им.
-Ммм... Да .. - Отговори тя.Не искаше никой да разбере за случилото се с Питър.
-Какво ти има миличка ? - Попита Галя.
-Нищо майко.-Каза тя.
Не искаше на никого да разказва за това.Без да каже нищо друго тя се отправи към стаята си бавно отвори вратата.Вътре я чакаше Джени.
-Гери къде се губиш ? Знаеш ли от кога те чакам ? - Попита Джени станала от мястото си.
Гергана и разказа всичко..
-Как ? Какво ? Ти какво говориш ? - Питаше Джени учудена от разказаното от Гергана.
-Май се влюбвам ... - Каза Гергана.
-Как ? За какво говориш ? Вие толкова много се обичате с Реми.-Не можеше да повярва на очите си Джени.Не знаеше какво да казва.
-Не зная - Каза тя.Не можеше да си обясни нищо толкова много обичаше Реми но Питър беше толкова мил с нея толкова добре я разбираше.
Момичетата до късно си побъбриха.Дшени не искаше да си остави най-добрата приятелка сама в такъв момент.Не можеше да я разбере но каквото и да стане тя щеше да е в нейната страна.Тя реши тази вечер да остане при нея.
След полунощ Гергана получи смс от Реми.
'Как си любов моя.Аз съм добре мисля само са теб.Пътуването мина добре.Много целувки лека нощ.'
Гергана не можеше да го зареже ей така.Отвсякъде Реми колко много я обича,не можеше просто заради едно момче да го зареже.Те бяха уникална двойка.
Тя реши да му отговори.
'Добре съм пате.Тъкмо си седяхме със Джени разказвам и как те изпратих днес.Лека нощ и на тебе пате.Целувки..'
Часът наближаваше полунощ.Момичетата тъкмо обличаха пижамите си телефонът на Гергана позвъня.Тя потича към телефона си и я отвори.
-Ало-Каза тя.Не познаваше този номер.
-Как си пиле ? - Попита някой.Гергана първо не можа да разбере кой и обажда но такъв ласкав и мек глас притежаваше само Питър.
-Ааа..Аз добре съм.-Отговори тя.Тя се чудеше какво беше карало Питър да и се обажда в толкова късен час.
-Учудена ли си пиле ? Просто поисках да ти чувам гласа.Съжалявам за случилото се пред входната врата но толкова си красиваа мисля че се влюбвам.-Каза с тих глац той.Питър знаеше всичко за Реми,знаеше и колко много се обичат с Гергана но не можеше да устои на великолепната и красота.Той искаше да е в неговото място.
-И аз си мисля същото но всичко това са просто глупости.От толкова много време имам Реми не съм помислила че някога ще се влюбвам на друг.-Гергана говореше с Питур сякаш го познава от много години.Джени не можеше да повярва на ушите си.
-Разбирам пате...Ммм може ли да се срещнем някъде утре ? - Попита Питир.
-Ммм мисля че може..-Отговори Гергана.Тя толкова много искаше да си прекарва целия ден с него.Толкова много го харесваше.
-Добре пиле.Ще те вземам утре направо от вкъщи.Чао..Лека нощ..Целувки.-Каза Питър.
-Лека нощ..Целувки.-Каза Гергана и затвори телефона.
Джени не искаше нищо да и казва.Трябваше тя да реши всичко и Гергана не искаше да поговори пи тази тема.
Без никой да казва нищо бавно си легнаха по леглата и си затвориха очите.


` Животът не е кючек нито турско сериалче ~

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook