#1 2011-01-02 19:08:59

RuuYaa
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 34

Re: Любов . . . Омраза . . .

Много те харесвам,никоя няма да може да те замести никога,обичам те ужасно,какво ще направя аз без теб ?
Така започна всичко преди 10 месеца. . . Беше Петък тъкмо когато Гергана се прибра от училище някакво момче както всеки ден и написа по скайп той беше Реми :
- Как си красавице ? Как изкара деня ?
– Супер Реми ти как я изкара ?
-Не беше зле . . . Смееше той на всяка нейна дума ..
Гергана искаше да си пише само с него не отговаряше на никого. . . а Реми само с нея.
В началото за Гергана всичко беше само игричка,но Реми от тогава планираше всичко. . .
Точно в 12 февруари Реми предложи на Гергана . . . Гергана не искаше да го изгуби като приятел. . .Тя нямаше никакви особени чувства към него. . .  така започна тяхната история.
Отначало всичко вървеше супер . . .
Учиха в едно и също училище,всеки ден се виждаха,Гергана за пръв път целуна едно момче той беше 'Реми'. . .
Малко по малко те почнаха да се привързват един към друг.
Но така беше само до 15 Юни . . . всичко почна да се промени от тук нататък . . .


` Животът не е кючек нито турско сериалче ~

Offline

#2 2011-01-02 19:19:04

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Любов . . . Омраза . . .

емм ,, не е зле ..
ама мн бързо се развиват действията .. кога беше 12 февруари ,, и хоп 15 юни
трябва малко по подробно и да има описания ..
като за начало г/д .. продължавай .. Успех star


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

#3 2011-01-02 19:24:17

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Любов . . . Омраза . . .

Наистина много бързо се развиват нещата  nod .
Бива .
А ,, ще има ли продължение ;?  smile


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#4 2011-01-02 19:31:16

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Любов . . . Омраза . . .

Горе - долу става .
Както казаха другите .. Много бързо се развива историята ,но аз имам и други забележки .
Първо ; Много многоточия слагаш . Все едно изпускаш нещо . Избягвай многоточията .. Те са за изпусната или прекъсната мисъл . По-добре слагай точки , запетаи и т.н.
Второ ; Дай малко описание за тези двамата герои . Знаем само имената им ,и че са от едно училище . Нищо друго . Как изглежда , от къде са  , на колко са , etc ..
И трето ; След пряка реч сложи кой го е казал .
Например ;
- Как си красавице ? Как изкара деня ? - Попита Реми .
– Супер Реми ти как я изкара ? - Написа с въление Гергана .
Извинявай , че така нарушавам авторските ти права ,но ти давам пример , защото иначе не знаем , кой какво е казал.
Ии четвърто ; Заглавието ти няма нищо общо със текста . Защо не измисли нещо , ковто пасва ?
Но е логично да има такива грешки . Все пак нито ти , нито аз сме професионалисти .
smile


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#5 2011-01-02 19:34:40

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Любов . . . Омраза . . .

Съгласна съм с другите три за времето !
Иначе е добро .  nod

Offline

#6 2011-01-02 19:40:52

inlovegirlx33
Member
Registered: 2010-06-20
Posts: 726

Re: Любов . . . Омраза . . .

Харесва ми  smile И съм съгласна с другите  smile
А ще  има ли продължение  (question)  wasntme


[img]https://38.media.tumblr.com/0b3ead515381471e109dd9b16e22cfbf/tumblr_nefchkIlBV1rvn6njo1_1280.gif[/img]

Offline

#7 2011-01-02 19:46:30

RuuYaa
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 34

Re: Любов . . . Омраза . . .

Така започна всичко толкова очакваният ден дойде,денят беше 15 Юни. . . В училището се организираше бал за изпращане на осмокласниците . . .
Реми беше един не много красив осмокласник никоя освен Гергана не го искаше,но тя не гледаше външния му вит а сърцето.
Гергана беше много красива,нежна като момина сълза. . . имаше гарваново черни дълги до кръста коси,бяла нежна копринена кожа,сини очи и дълги крака. Тя беше само 7ми клас.
Но в този ден всичко щеше да се промени. . .Само след лятната ваканция Реми щеше да отиде далече от дома за да учи. . . Какво по дяволите щеше да се случи тогава,Как щяха  да се виждат,кога ?
И двамата мислеха само за това...Бала изобщо не ги интересуваше...
Но нямаше какво да се прави.. Бала свърши. До късно те обсъдиха това по телефона.
- Какво ще правим сега по дяволите ? . . Ужасно много те обичам..-Казваше Реми.
-Не зная ..- Отговаряше винаги тя
Така минаха летните дни,всеки следващ ден Гергана осъзнаваше колко много го обича и не може без него...
Същото беше и при Реми ... 
[/i]


` Животът не е кючек нито турско сериалче ~

Offline

#8 2011-01-02 19:49:18

RuuYaa
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 34

Re: Любов . . . Омраза . . .

Да ще има още. Благодаря за забележките ще се съобразявам с това  nod


` Животът не е кючек нито турско сериалче ~

Offline

#9 2011-01-02 19:49:54

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Любов . . . Омраза . . .

И отново ще кажа Бива .
Защо не спреш с това многоточие " . . . " ?! Дразни .
Имаш правописни и пунктуационни грешки ,няма да е зле да си ги оправиш . : )
П.п. ; Забравих да кажа още нещо .. ;дд Защо не опишеш как минава денят им,а не само да казваш ,че си пишат и ,че ходят на училище ? Ние , читателите ( или поне аз ) искаме да знаем повече за тях . Какво правят , как си прекарват свободното време , нямат ли други приятели и роднини ? Просто ни разкажи за тях . Постепенно вмъкни тези неща . Не си редактирай написаното до тук ,а вмъквай в следващите . Ако спазваш тези неща историята ти може да е много хубава . Казвам ти го като страничен набл'дател и като читател ,защото на мен това ми грабва окото . Не само разказаното е важно ,а и начина на изразяване , самото писане . Дали се спазва пунктуацията , дали има описание на външен вид , дали има описание на други действия не само на главните ( В твоя случай чата между тях . ) Трябва не само талант за това . Трябва търпение ,защото от вълнение да имаш повече коментари пишеш на бързо ,колкото да го има . Трябва и старание ,защото без него .. Ти пишеш и изобщо не гледаш за грешки .
Постарай се много повече . Историята ти може да е много хубава ,но  без старание нищо няма да стане .   


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#10 2011-01-02 19:55:51

RuuYaa
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 34

Re: Любов . . . Омраза . . .

Добре няма да слагам многоточие  nod  Съжалявам за правописните грешки  worried


` Животът не е кючек нито турско сериалче ~

Offline

#11 2011-01-02 20:01:34

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Любов . . . Омраза . . .

Не ти казвам изобщо да не слагаш . Слагай ,но не толкова много . Още преди да прочета написаното на окото ми се забива това многоточие ,а грешките са ти най - малкият проблем . Оправи нещата ,които ти написах в миналият си пост .


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#12 2011-01-02 20:09:33

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Любов . . . Омраза . . .

Има още много да работиш, докато ги изпипаш. Никакво внимание не си обърнала на детайлите, никакво описание и в двете части. Ако го бе оформила по-добре щеше наистина да ме заинтригувано, но така направено е безинтересно.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#13 2011-01-02 20:17:11

RuuYaa
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 34

Re: Любов . . . Омраза . . .

Гергана беше много добро момиченце всичките в училище я обожаваха, имаше една единствена много добра приятелка - ' Джени
Тя беше до нея в добрите и лошите и моменти.
Реми също така обожаваше нейните приятели,той можеше да си изкарва целия ден с нея и приятелите и.
Той имаше кака която се държеше много добре с Гергана.Тя гледаше положително на тяхната връзка.
Всеки път когато се виждаха нещо вътре в Гергана почваше да трепери,тя хич не искаше да се върне вкъщи искаше до края на живота си да бъде при него.
Реми всеки път когато се срещаха и напомняше колко много я обича и не може без нея.
Всеки път и напомняше че иска да се ожени за нея..Не го интересуваше възрастта.
Така минаваха летните им дни..


` Животът не е кючек нито турско сериалче ~

Offline

#14 2011-01-02 20:19:46

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Любов . . . Омраза . . .

Прекалено сбито. Сякъш те мързи да напишеш няколко реда повече. Не ми харесва. Трябва да положеш повече усилие.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#15 2011-01-02 20:44:53

vampir4eto_94
Member
Registered: 2008-12-04
Posts: 6,022

Re: Любов . . . Омраза . . .

прекалено малко ни разказваш за тях
наистина напиши как се развиват и останалите им дни
но на мен за сега ми харесва като не обръщам внимание на това че е сбито че има грешки и др такива


If I stop the time...
Can I make you mine...
And I can`t hold on...
Need you more and more...
If I never try...
I will never know...

music  heart  music
[img]http://gifsoup.com/view2/2017998/the-roommate-o.gif[/img]

Offline

#16 2011-01-02 20:53:39

ivsity
x. Vampire Girl x.
Registered: 2009-04-27
Posts: 2,028

Re: Любов . . . Омраза . . .

Добро е smile

Offline

#17 2011-01-03 05:01:14

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Любов . . . Омраза . . .

Изобщо не е добро .  lipssealed
Какво ще ти стане ако ни кажеш повече за тях ;?
По - добре не използвай жаргонни думи . Грозно е .Когато се налага слагай ,но иначе .. lipssealed .
И наистина .. Оправи си грешките ,че дразнят окото . wink
Ии .. Разкажи ни за ежедневието им . Тези хора не спят и не ядат ли ? С други  хора не говорят ли ? think
Колко пъти трябва да те критикувам за едно и също ,за Бога ?!
|-(


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#18 2011-01-03 11:54:42

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Любов . . . Омраза . . .

Изобщо не е добро .  lipssealed
Какво ще ти стане ако ни кажеш повече за тях ;?

Напълно съм съгасна с теб.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#19 2011-01-03 15:48:58

RuuYaa
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 34

Re: Любов . . . Омраза . . .

Най накрая училището започна Реми и Гергана се разделиха за не много кратко време.Реми трябваше да отпътува с влак,Гергана отиде за да го изпрати.Нещо вътре в нея трепереше не искаше да се раздели от любимия си.Също така беше и при Реми като поглеждаше нейните напълнели със сълзи сини очи се чувстваше много зле..
-Недей да плачеш любов моя.Скоро ще се върна.-Казваше Реми.
-Много ще ми липсваш..-Казваше Гергана със пълни със сълзи очи.
Ето че дойде този час.Какво щеше да прави сега Гергана ?
Реми нежно я целуна по устните и се отправи към влака,Гергана само стоеше и трепереше в този момент не можеше да мисли за нищо.Колко много искаше да отиде със него.
Влакът бавно почна да се движи.Реми махаше с ръка на любимката си а тя плачеше и бягаше след влака.Тънките и крака не издържаха и падна на земята.Този плач не беше като онези които се стичаха бавно по лицето,това не беше плач тя ридаеше.
Неочаквано бавно една ръка я докосна по рамото.Тя се обърна отсреща и стоеше едно високо момче със големи сини очи и черна коса.Гергана за пръв път виждаше това момче.
-Защо плачете ? Искате ли да ви помагам с нещо ? - Каза момчето с тих глас.
Тя мълчеше..Не можа да каже нищо.Гледаше само сините и очи.
- Искате ли да седнем някъде да си изпием нещо ? - Попита момчето.
Гергана с въздишка поклати глава.
По пътя Гергана не каза нищо,нито попита как се казва.Не се интересуваше от нищо само вървеше.
Момчето я гледаше не искаше да я измъчва с своите въпроси.
След две минути те вече бяха вътре в едно много красиво малко кафене.Вътре имаше 5-6 маси.По стените имаше малки огледала и украси,по пода между обикновените бели плочи имаше още огледала а тавана беше направено само от огледали.Където и да се погледне Гергана виждаше себе си.
Седнаха на една масичка което се намираше в ъгъла.Върху масичката имаше малка вазичка вътре в нея имаше една орхидея и една калия. След две минути при масичката дойде една много привлекателна жена с прибрана на кок коса широки черни очи.Тя беше облечена с една къса лилава рокля.Тя гледаше и се усмихваше на момчето сякаш го познаваше.Гергана не можеше да откъсне очи от нея.
-Как си Питър ? -Попита момичето.
-Не много зле - Отговори смеейки той.
Гергана сега разбра неговото име.
-Няма ли да ни запознаеш Питър ? - Попита смеейки момичето
Той се обърна към Гергана погледна я направо в очите.
-Ние още не сме се познали - Каза той и си подаде ръката
По лицето на Гергана се описа малка усмивка.
-Гергана - Каза тя и си подаде ръката
-Питър - Каза той - Приятно ми е
-И на мен също - Каза Гергана
Момичето ги гледаше така сякаш не е видяла никога подобно поведение от Питър. Тя я познаваше от толкова години..


` Животът не е кючек нито турско сериалче ~

Offline

#20 2011-01-03 16:01:47

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Любов . . . Омраза . . .

за разлика от другите аз мога да кажа, че на мен ми харесва.. : ) нещо романтично, но и тъжно..  smile ще има ли продължение??  sun


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#21 2011-01-03 16:05:32

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Любов . . . Омраза . . .

Добре , момичето разбра , че трябва да се коригира.За какво , патки с патки , я критикувате ? Било сбито , било дълго , било небеснокафяво |-(  .Ми не можете ли да я насърчавате да продължи? Явно й е за първи път!Голяма работа станало!Да по рпинцип едно такова трябва да съдържа около 1200 букви , но както и да е ..аз не я критикувам ! Престанете и вие ! Само тя си зане колко й е неприятно ! Айде спрете се , коментарите които се повтарят са излишни ; )  . И бтл , като ако искаш си слагай многоточие с никой не се съобразявай ; )  На който не му харесва да не чете!Аре майни , млк!  |-(


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#22 2011-01-03 16:06:49

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Любов . . . Омраза . . .

"Този плач не беше като онези които се стичаха бавно по лицето,това не беше плач тя ридаеше."
Това изречение, мога да се закълна, че си го взела от друг текст и то от някой от потребителите, които също пишат разкази. В момента точно не се сещам кой го беше написал, но съм убедена на 1000 %, че някой от разказвачите, така да ги нареча.
Тази част не ми допадна, нещо ми липсваше. А и като го прочетох това, цялата част веднага падна много ниско. Все пак всеки си има авторски права. Не трябва да правиш така.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#23 2011-01-03 16:09:59

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Любов . . . Омраза . . .

Добре , момичето разбра , че трябва да се коригира.За какво , патки с патки , я критикувате ? Било сбито , било дълго , било небеснокафяво |-(  .Ми не можете ли да я насърчавате да продължи? Явно й е за първи път!Голяма работа станало!Да по рпинцип едно такова трябва да съдържа около 1200 букви , но както и да е ..аз не я критикувам ! Престанете и вие ! Само тя си зане колко й е неприятно ! Айде спрете се , коментарите които се повтарят са излишни ; )  . И бтл , като ако искаш си слагай многоточие с никой не се съобразявай ; )  На който не му харесва да не чете!Аре майни , млк!  |-(

Извинявай много, обаче ние й казваме грешките за да се поправи и за напред да знае къде какво е пропуснала и да го направи както трябва. И щом го е пуснала тук, занчи е искала да потърси мнение как се справя къде трябва повече да поработи, на кое да наблегне. Не разбирам какво толкова всички ни нападате, когато сме откровенни, ПАТКО.
Много си културна, нямам думи, това че не сме на твоето мнение, не значи че трябва да ни обиждаш. По-добре да не си отварям голямата уста.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#24 2011-01-03 16:15:17

RuuYaa
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 34

Re: Любов . . . Омраза . . .

Да ще има продълженир  nod много ви благодаря да това ми е за пръв път само исках да се опитам знам че имам много грешки  worried


` Животът не е кючек нито турско сериалче ~

Offline

#25 2011-01-03 16:19:41

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Любов . . . Омраза . . .

Добре , момичето разбра , че трябва да се коригира.За какво , патки с патки , я критикувате ? Било сбито , било дълго , било небеснокафяво |-(  .Ми не можете ли да я насърчавате да продължи? Явно й е за първи път!Голяма работа станало!Да по рпинцип едно такова трябва да съдържа около 1200 букви , но както и да е ..аз не я критикувам ! Престанете и вие ! Само тя си зане колко й е неприятно ! Айде спрете се , коментарите които се повтарят са излишни ; )  . И бтл , като ако искаш си слагай многоточие с никой не се съобразявай ; )  На който не му харесва да не чете!Аре майни , млк!  |-(

Извинявай много, обаче ние й казваме грешките за да се поправи и за напред да знае къде какво е пропуснала и да го направи както трябва. И щом го е пуснала тук, занчи е искала да потърси мнение как се справя къде трябва повече да поработи, на кое да наблегне. Не разбирам какво толкова всички ни нападате, когато сме откровенни, ПАТКО.
Много си културна, нямам думи, това че не сме на твоето мнение, не значи че трябва да ни обиждаш. По-добре да не си отварям голямата уста.

Ами много се ядосах.Какво ви е направило момичето , че така я критикувате .Един такъв коментар напълно стига . Тя сама да си прави изводите.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook