#1 2010-11-17 19:45:14

denz
Member
Registered: 2010-05-07
Posts: 252

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Здравейте, моя проблем е малко глупав ама..ще си кажа.. laugh

   Значи ревнувам най- добрата си приятелка..случвало се е и преди..обаче беше различно.. просто все се появяваше някой трети ии се присъединяваше към нас. Първия път и го казах , тя се засмя ии ми каза ,че си въобразявам. Имаше ии много други такива случаи, аз обаче си мълчах ии чаках, след около седмица пак си бяхме само ние двете - аз и тя.
   Този път обаче има момче..от друго нейно гадже не съм я ревнувала така! Той направо и изяжда времето.Ако ми се падне по час на ден ще е късмет.И направо не се издържа.
Не знам.. може да има ии нещо общо с това ,че го харесвах до преди около месец (те тръгнаха на скоро)..

   Вие какво мислите..да я оставя на мира ,, да опитам да поговоря с нея .. или какво..предложете какво да правя ,, защото съм много объркана  worried  worried

Offline

#2 2010-11-17 19:54:38

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Нормално е да ревнуваш най-добрата си приятелка . С мен и моята също е така - тя ме ревнува от гаджетата ми , докато аз не обръщам толкова внимание на половинките (и без това често ги сменя), колкото на другите й приятели.Тя вече не живее в България , но положението си е същото laugh

Таа , мисълта ми беше , че е абсолютно в реда на нещата да ревнуваш мъничко и да искаш време само за вас двете.Поговори с нея и й кажи , че искаш по-често да сте само двете ,и че не искаш да заставаш между нея и другите й приятели / гаджета - просто искаш време , което да е само за вас smile Успех smile


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#3 2010-11-17 19:58:23

mimetoo23
Member
From: София.
Registered: 2009-11-02
Posts: 845

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Оо и при мен е така обаче при нас проблема е друг... Момчето което аз харесвам седи зад нея и се закача с нея + тва и тя го харесва ( ама тя харесвам около 10 момчета )
ама отдавна сме си казали приятелството над момчетата... Според мен е нормално да я ревнуваш smile


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2fx42Ocei1rt4zajo1_500.gif[/img]
Тumblr.

Offline

#4 2010-11-18 10:05:40

JuSst_me<3
Member
From: Really close
Registered: 2010-10-10
Posts: 1,193

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

( ама тя харесвам около 10 момчета )

WoW! 10 момчета наведнъж?

Както и да е, то другите си казаха, съвсем нормално си е, аз дори мисля, че това твоето не е точно ревност, но... И пак ще се повторя: нормално е.

Offline

#5 2010-11-18 16:17:33

cholakova54
Member
Registered: 2010-11-05
Posts: 176

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

И при мен е така....най-добрата ми приятелка ме ревнува от другите ми фр...защо я ревнуваш...каква е причината  wondering  speechless  think


  Това, че двама души не са заедно, не означава, че не се обичат и дори никога да не са заедно не означава, че някога ще спрат да се обичат ...

Offline

#6 2010-11-18 17:04:33

denz
Member
Registered: 2010-05-07
Posts: 252

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

И при мен е така....най-добрата ми приятелка ме ревнува от другите ми фр...защо я ревнуваш...каква е причината  wondering  speechless  think

ами все имам чувството ,че ще ме остави..в смисъл ще се върне при кучките (преди се влачеше с по - добре изглеждащи и по - зле мислещи хора) ии аз ще си остана пак сама (тя е първата с която съм толкова близка), а сега е същото с момчето.. worried

Offline

#7 2010-11-18 17:12:47

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

И ние с моята се ревнуваме.Нормално е.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#8 2010-11-19 14:48:44

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Преди около 2 години и ние с моята бивша най-добра приятелка бяхме така,беше адски тъпо,но все пак е нормално... И по този начин,когато все се появяваше някоя друга приятелка ние все повече,иповече се отчуждавахме,не си споделяхме толкова много аз бяхме приятелки от 9 години,все още не сме се забравили,защото тя учи в друг град,но и не се виждаме вече... А сега с новата ми най-добре приятелка,с която се познаваме от 1 година нямам този проблем,но е нормално smile  laugh


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#9 2010-12-04 09:44:02

cholakova54
Member
Registered: 2010-11-05
Posts: 176

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

мн си мислиш....живей за мига каквото стана , стане...можеш да си намериш нова най-добра приятелка!  smile


  Това, че двама души не са заедно, не означава, че не се обичат и дори никога да не са заедно не означава, че някога ще спрат да се обичат ...

Offline

#10 2010-12-04 10:24:19

denz
Member
Registered: 2010-05-07
Posts: 252

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

мн си мислиш....живей за мига каквото стана , стане...можеш да си намериш нова най-добра приятелка!  smile

Не е така, хора на които да вярвам не се намират много в днешно време..  worried

Offline

#11 2010-12-06 13:46:39

cholakova54
Member
Registered: 2010-11-05
Posts: 176

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Във този живот не можеш да вярваш на 100 % на никой дори понякога на себе си...  smile Не знам за теб , но аз не мога да се доверя лесно...Защо просто не си намериш нова приятелка!Ще намериш все един свестен човек smile Пробвай!


  Това, че двама души не са заедно, не означава, че не се обичат и дори никога да не са заедно не означава, че някога ще спрат да се обичат ...

Offline

#12 2010-12-21 22:17:54

Ajilin_3
Member
From: някъде из space :)
Registered: 2010-09-06
Posts: 690

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Във този живот не можеш да вярваш на 100 % на никой дори понякога на себе си...  smile Не знам за теб , но аз не мога да се доверя лесно...Защо просто не си намериш нова приятелка!Ще намериш все един свестен човек smile Пробвай!

не мислите ли, че приятели не се откриват лесно? как така изведнъж отишва и и казваш, че вече не искаш да сте приятелки и си имаш нова.Е, незнам как става това. Поне аз си имам истински приятелки, с които не се ревнуваме и сме си верни и не се предваме. Никога не бих ги заменила и много се учудвам на вашите думи ..


[img]http://data.whicdn.com/images/22811882/tumblr_lz2zt4Vf1N1r6gvwf_large.gif[/img]

Offline

#13 2010-12-25 18:12:00

cholakova54
Member
Registered: 2010-11-05
Posts: 176

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Като попаднеш на неподходящ приятел , ще разбереш... wink това , че си открила ти подходящия не значи че и другите са попаднали ( за Ajilin_3 ) ... Никога не казвай никога wink


  Това, че двама души не са заедно, не означава, че не се обичат и дори никога да не са заедно не означава, че някога ще спрат да се обичат ...

Offline

#14 2011-11-04 23:39:37

sungirl94
Member
Registered: 2009-10-03
Posts: 47

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

хах...нормално е и на мен ми се случи,нещо таково,но сега всичко е ок,ако сте истински приятелки ще се оправите и вие smile


~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~
Living in perfect lie, nobody ever makes Ме cry.Dreaming with open eyes.You don’t heart, you wouldn’t think it hurt... Starring in your life.Angel, I’m trying to love you, to hate you,
To kill you, to save you !~ ( heart )

Offline

#15 2011-11-07 16:11:31

Annica
Member
Registered: 2011-11-02
Posts: 79

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Аз нямам най-добра приятелка. Трябва да си намеря... Просто в този малък град изгубих доверие на всички и няма как пак да сме заедно.. lipssealed


[img]http://i1036.photobucket.com/albums/a443/shopping_mania4ka/zfgdfgsdf.png[/img]
Kriskoo Beats.

Offline

#16 2011-11-07 17:34:07

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Спри да я ревнуваш.
Но по-добре говори с нея за да ти обръща поне малко внимание да не е само с приятелят си !


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#17 2011-11-07 19:40:30

Drusegiarilla
Member
From: Hungary
Registered: 2011-11-07
Posts: 1
Website

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

hosting   
O ile szukasz niedrogiej i rzetelnej firmy zajmuj№cej siк hostingiem to posiadam dla Ciebie wyњmienit№ informacje. Wіaњnie teraz zaistniaі fachowy i tani serwer internetowy dla ludzi, ktуrzy doceniaj№ rzetelnoњж i szybkoњж wykonywania zlecenia. Jednak rozpocznijmy od tego czym jest hosting. To usіuga polegaj№ca na udostкpnianiu przez dostawcуw Netu miejsca na wіasnych serwerach dla rуїnych usіug np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. W wiкkszoњci wypadkуw spotkany jest hosting odpіatny, w jakim wartoњж opіaty comiesiкcznej zaleїy od kilku elementуw. Jesteњmy fachow№ firm№, dla ktуrej liczy siк decyduj№co satysfakcja interesanta. Oferujemy  hosting na najlepszym poziomie, po najmniejszej moїliwej opіacie. Przekonaj siк sam i sprawdџ nasz№ jakoњж! Zapraszamy na stronк. Nasze usіugi hosting rуwnieї s№ odpіatne, z jednym wyj№tkiem, nasze usіugi hosting s№ jednymi z najbardziej opіacalnych w Internecie Nie dowierzasz? Przekonaj siк Jeњli tak to koniecznie zajrzyjwst№p na nasz portal i nabierz przekonania o przwdzie tego tekstu Nasze usіugi hosting oferuj№ najlepsz№ jakoњж  w najniїszej cenie. Nie bкdziesz miaі musu wypіcaж duїych sum za usіugi hosting. Jeњli zajrzysz pierwszy raz na nasz№ stronк internetow№, odpowiemy Ci na wszystkie pytania. W naszej ofercie odszukasz duїo korzystnych rabatуw dla њwieїych kontrahentуw. Jeњli natomiast jesteњ naszym wiernym klientem, b№dџ pewien, iї bкdziesz miaі ewentualnoњж skorzystaж z niecodziennych okazji. Zobacz sam i wejdџ niezwіocznie. Zobaczysz ile jesteњ w stanie zachowaж pieniкdzy w portfeluz nami.

Offline

#18 2011-11-07 19:43:59

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Нормално е, все пак сте най - добри приятелки. Вижда се, че е важен човек за теб, което е хубаво. Аз също ревнувам на моменти най - добрата си приятелка, както и тя мен. Виждала съм я на моменти, как просто не може да прикрие раздразнението си, но за мен тя си е единствена и този нейн жест по - скоро е сладурски и показва, че наистина съм важна за нея. Ако толкова много се притесняваш за това, просто поговори с приятелката си, ако ти е истинска такава ще те разбере. Това дори ще ви направи по - близки, защото нали затова са приятелите. Да се споделя с тях, да им имаш доверие и независимо от всичко, да знаеш, че на тях им пука за теб, както и на теб за тях.

Offline

#19 2011-11-08 15:20:16

barbiereal
Member
Registered: 2011-03-05
Posts: 189

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

И аз като повечето останали ще кажа ,че и аз ревнувам за лошо или добро ,значи държиш на нея!
Ревнуваш  я ,защото я искаш само за себе си ... нали ? - но понякога това не е много хубаво тъкаче опитвай се да не се дразниш не може само 2те да сте .. дори и най -добри приятелки . Според мен не се дразни няма за  какво ако ти е приятелка ще е с теб но разбери че само 2те не може винаги има и 3ти .... 4...
smile

Offline

#20 2011-11-08 15:52:04

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Е, това е нормално. Моята приятелка също отделя доста време на гаджето си, което понякога доста ме дрази, но ги разбирам и не й се сърдя, защото все пак знам, че аз съм й по-важна от него.  smile


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#21 2011-12-03 12:50:11

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

И аз също ревнувам.Гаджето и ме дразни. |-(


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#22 2011-12-03 13:04:21

CherryReplay
Member
From: Hawaii
Registered: 2010-11-09
Posts: 2,152

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

И ние с моята се ревнуваме.Нормално е.

Същото и при мен. smile

Offline

#23 2011-12-03 14:42:01

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Познато ми е,но не от личен опит (за щастие)с едни приятели се случи.


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#24 2011-12-03 17:22:09

yoo_97
Opportunity
From: Lawrence, Kansas
Registered: 2010-02-19
Posts: 4,633
Website

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Ами, нормално е.


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_m0wp7qHfRl1r5gctwo1_500.gif[/img] 
this is how I spent my summer, Luke, wanting you.

Offline

#25 2011-12-29 21:23:21

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Ревнувам най - добрата си приятелка

Не си толкова зле, аз съм пълен ужас. laugh  laugh Ревнувам срашно много приятелките си ,камоли гадже .. И то най-добрите само ,защото съм свикнала да са САМО  с мен ,не с друг. Това с третия човек мнго често ми се случва. Откачам от ревност,когато никой не говори с мен:x Просто част от характера ми ,свикнала съм и аз да съм част от разговорите и да ми показват ,че ме обичат, тогава няма проблем!  laugh  laugh

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook