#1 2010-12-03 16:48:41

raliinkaa
Member
Registered: 2010-11-02
Posts: 294

Re: Приятели... ?

Какви качества  трябва да притежава човек , за да го наречеш приятел (според вас)
Леснo ли давате определението приятел ?


No girl should ever forget that she doesn`t  need anyone who doesn`t need her

Fire and Ice
Robert Frost
Fire and ice
    Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.

My favorite one.... heart

Offline

#2 2010-12-03 16:52:49

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Приятели... ?

За мен качествата са беез значение . Или един човек ти допада или не . Според мен  не избираме приятелите си по техните качества . И не не давам лесно определението "приятел" , даже доста трудно smile .


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#3 2010-12-03 16:58:37

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Приятели... ?

Един човек СТРАШНО ТРУДНО мога да го нарека приятел.Няма качества по които да ги определя, защото всеки от моите приятели е различен, то просто времето си доказва кой е на място и кой е пълен боклук!

Тоест исках да кажа - Приятелите се разбират чрез действията, не чрез думите.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2010-12-03 17:01:09

lozanka98
Member
From: Rosewood
Registered: 2009-05-14
Posts: 1,354

Re: Приятели... ?

Ами истинският приятел трябва никога да не говори зад гърба ти и да те обижда!Да те обича и да те защитава от другите!Да можеш да държиш на него.Трябва да ти помага в беда..ии още много !За някои "приятел" е просто човек който се мотае с теб!Но това според мен не е определение за "приятел" ! И много трудно се намира истински приятел..


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9xxdbGAmX1qj7lb4o1_500.gif[/img]

Offline

#5 2010-12-03 17:03:37

raliinkaa
Member
Registered: 2010-11-02
Posts: 294

Re: Приятели... ?

То се оказва ,че аз нямам  никакви приятели , защото като се замисля ... немога да ги нарека така


No girl should ever forget that she doesn`t  need anyone who doesn`t need her

Fire and Ice
Robert Frost
Fire and ice
    Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.

My favorite one.... heart

Offline

#6 2010-12-03 17:10:18

lozanka98
Member
From: Rosewood
Registered: 2009-05-14
Posts: 1,354

Re: Приятели... ?

да..и аз като се замисля май нямам..незнам точно определението за приятел,но не мисля че той трябва да говори зад гърба ти и т.н...а тези които ги смятам за приятели го правят! Ее..естествено с някои изключения!Преди смятах че имам много приятели..но вече всички си показаха така да се каже рогата! ;xx Приятели=Предатели ! Може би имам само 1-2 на които мога да разчитам!


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9xxdbGAmX1qj7lb4o1_500.gif[/img]

Offline

#7 2010-12-03 17:16:27

raliinkaa
Member
Registered: 2010-11-02
Posts: 294

Re: Приятели... ?

Аз съм във същото положение.Много ми е трудно и ми е супер гадно . Винаги когато се нуждаят от нещо им помагам, а когато аз се нуждая от помощ те се правят на луди . И после ме питат ти нямаш причина да се ядосваш защо го правиш .След като се преместих в новото даскало те съвсем ме забравиха ... правят се  се, че не ме виждат.


No girl should ever forget that she doesn`t  need anyone who doesn`t need her

Fire and Ice
Robert Frost
Fire and ice
    Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.

My favorite one.... heart

Offline

#8 2010-12-03 17:18:12

isnickoletsunbaby
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 54

Re: Приятели... ?

За мен качествата са беез значение . Или един човек ти допада или не . Според мен  не избираме приятелите си по техните качества . И не не давам лесно определението "приятел" , даже доста трудно smile .

+1


Eminзm is the best FUCK the rest ! <3

Offline

#9 2010-12-03 17:53:06

miminzetyyy
Mrs. Soмеrhalдеr
From: Пловдив
Registered: 2009-06-26
Posts: 6,576

Re: Приятели... ?

Охооо за да наречеш един човек "приятел" трябва да си помислил дооста преди това.Това не е само една дума с която изказваш колко цениш даден човек.Това за мен е един вид "титла",защото тя не се дава на всеки срещнат smile


Човек винаги трябва да бъде това, което сърцето му казва..

Блога ми : http://xstoriess.alle.bg/ sun

Offline

#10 2010-12-04 10:25:36

cholakova54
Member
Registered: 2010-11-05
Posts: 176

Re: Приятели... ?

ами според мен приятели няма...или аз не съм ги намерила...защото преди месеци забелязах,че си гледат само за себе си...и сега съм си напълно сама...но си имам семейство което мн ме обича и аз мн ги обичам това ми стига... smile


  Това, че двама души не са заедно, не означава, че не се обичат и дори никога да не са заедно не означава, че някога ще спрат да се обичат ...

Offline

#11 2010-12-04 11:06:43

cholakova54
Member
Registered: 2010-11-05
Posts: 176

Re: Приятели... ?

ами според мен приятели няма...или аз не съм ги намерила...защото преди месеци забелязах,че си гледат само за себе си...и сега съм си напълно сама...но си имам семейство което мн ме обича и аз мн ги обичам това ми стига... smile


  Това, че двама души не са заедно, не означава, че не се обичат и дори никога да не са заедно не означава, че някога ще спрат да се обичат ...

Offline

#12 2010-12-04 12:26:09

getlost_extazy
Member
Registered: 2009-09-26
Posts: 8
Website

Re: Приятели... ?

Да знаят как да бъдат приятел:)


To all those who talked behind my back
I say THANK YOU , for making me the CENTRE
of your ATTENTION.
[img]http://t33nforum.info/banner.jpg[/img]

Offline

#13 2010-12-20 23:07:33

Ajilin_3
Member
From: някъде из space :)
Registered: 2010-09-06
Posts: 690

Re: Приятели... ?

Аз съм във същото положение.Много ми е трудно и ми е супер гадно . Винаги когато се нуждаят от нещо им помагам, а когато аз се нуждая от помощ те се правят на луди . И после ме питат ти нямаш причина да се ядосваш защо го правиш .След като се преместих в новото даскало те съвсем ме забравиха ... правят се  се, че не ме виждат.

имах същия проблем ..имах една приятелка ( така да я наречем), която командваше и се мислеше за върховна и това страшно много ме дразнеше..ние с моята сегашна най-добра приятелка, с която успяхме да запазим приятелството си, което онази се опитваше да развали я търпяхме известно време, угаждахме и, но тя не се спираше. Имшае ни за фигурки, които контролира. И един ден ние си намерихме най-маловажната причина и я удрязахме, превърнахме я в наш враг и атака ни беше много хубаво, защото вече бяхме над нея.  И така де, искам да кажа, че дори и да останеш сама, не е хубаво да оставиш на тези ти приятелки да контролират или маниполират. Просто квото и да става..правиш го! smile
А пък наистина времето отсятва истинските преиятели, които остават с теб! Аз не мога да кажа, че съм ги открила, защото човек среща хора през целия си живот, с които може да се сприятели! Така че, в бъдещето знам, че ще открия човек, който ше бъде най-добрият ми приятел, какво и да става !
Това дали има или няма приятели си е лично ваша преценка ! Нес се отчайвайте,винаги можете да ги откриете ! smile


[img]http://data.whicdn.com/images/22811882/tumblr_lz2zt4Vf1N1r6gvwf_large.gif[/img]

Offline

#14 2012-10-01 19:09:08

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Приятели... ?

За мен истински приятел е когато въпреки,че сте далеч един от друг и не се виждате често,обичта ви е също толкова силна колкото когато сте заедно.
Когато се карате,не да ти каже ''отивай на майната си'' или да ти го каже,да ти се ядоса и да те напсува,но след 2 дена да му мине и все едно нищо не е станало.
Доверието също е много важно.
Аз например много рядко се доверявам на някой,но направя ли го - значи му вярвам безусловно.Жалко,че много пъти са ме пре*бавали,но какво да се прави.
Свиква се,пък и вече не се доверявам толкова.
Та другото което е подкрепата.Не може когато приятел има нужда от теб,ти да кажеш ''ами нашите не ме пускат,не мога сега'' etcetera..


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#15 2012-10-05 18:35:03

HotxBitch
Member
From: hueco mundo.
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,476

Re: Приятели... ?

За мен е достатъчно да е човек, на когото мога да се доверя. Да му казвам всичко без да се притеснявам от реакцията му, или от това че ще каже на някого.


I used to look up to that love.
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_map97vS1Xs1rudh26o1_500.gif[/img]

Offline

#16 2012-10-05 19:12:36

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Приятели... ?

Най - важното е да си имаме доверие и да се подкрепяме взаимно.
Качествата на самия човек според мен не са от голямо значение, тъй като аз мога да се разбирам с него и той да е добър към мен, независимо от характера му и отношенията му с околните. Може да сме коренно различни и пак да сме приятели, ако се разбираме.


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#17 2012-10-06 05:34:28

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Приятели... ?

Какви качества трябва да притежава човек , за да го наречеш приятел (според вас)- За да може един човек да бъде лично мой приятел, той/тя трябва да може да пази тайни и да не се възползва от моето приятелство!
Леснo ли давате определението приятел ? - не.


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook