#1 2010-11-29 11:03:58

els4ity_vip
Member
Registered: 2010-02-07
Posts: 61

Re: Как да му кажа , че го харесвам ... (срам ме е )

Здравейте ! Ацки много харесвам едно момче , но менога да му го призная ... всеки път когато го видя сърцето ми се къса как да му го призная ... много ме ее срам дори и по скайп! страх ме е защото ако му призная всичко незнам как ще отвърне ако не отвърне на моите чувства ще започне да страни от мен ; аа ако отвърнее ще ходим добре ще ходим но като скъсаме ... cry аз искам да направя така че да бъдем приятели да си излизаме ии нещо такова ...  cry  !!!

ако има такава тема : кош







_________________________
brokenheart  heart  brokenheart

Offline

#2 2010-11-29 11:27:47

PiinkAngel
Member
From: Sf
Registered: 2010-11-23
Posts: 545

Re: Как да му кажа , че го харесвам ... (срам ме е )

Здравей!
Значи ти го харесваш, но искаш да сте приятели? Аз така го разбирам. Първо си изясни като какъв гохаресваш приятел или нещо повече. И не се срамувай, дори да ти откаже поне ще знаеш, че си го направила и няма да се чудиш после какво щеше да стане. Моят съвет е да поговориш с него насаме и да си изясните отношенията помежду ви! smile


Красиво коте търси дом!
http://forum.zoomania.org/viewtopic.php?f=224&t=15145

Offline

#3 2010-11-29 21:05:34

***StrawBerry***
Member
Registered: 2010-09-01
Posts: 105

Re: Как да му кажа , че го харесвам ... (срам ме е )

Според мене трябва да започнеш да се държиш по особено с него в смисъл по специално. Трябва да му обръщаш повече внимание и да го изслушваш внимателно . Направи така , че дори най-големия тъпак с извинение  smile  да разбере , че изпитваш някакъв интерес към него какъвто и да е той . Но наитина преди всичко трябва да си сигорна какво искаш и какво изпитваш към него, за да можеш да се справиш .  sun Успех  star

Offline

#4 2010-12-24 19:28:20

ioanka9777
Member
Registered: 2010-12-24
Posts: 47

Re: Как да му кажа , че го харесвам ... (срам ме е )

И аз съм почти същото положение.При мен е малко по сложно.При теб е по добре.Гожори с него,интеруваи се от негожите интереси и прекаржаи повече жреме с него.Но внимаваи да не ренебрегнеш приятелите си

Offline

#5 2010-12-30 21:01:49

peacexlove
Member
Registered: 2010-09-28
Posts: 78

Re: Как да му кажа , че го харесвам ... (срам ме е )

Мисля, че те разбраах .. значи ти го харесваш обаче не искаш да го загубиш !! Единия вариянт е простоо да си премълчиш и  да бъдете приятели, но  това също не е добре понеже ако сте само фр. ии той си хване гадже тии пак ще страдаш! А другия вариянт е му признаеш какво чувстваш .. аз знам от личен опит .. до преди 1 месец толкова харесвахх едно момчее, че направоо   lipssealed  lipssealed толкова пътии съм плакалаа, че нямам думи .. но така и не събрахх смелост да му кажа защото ме беше адски срам и страхх дали той също ме харесва ии всеки ден си мисля какво ли щеше да станее акоо му бях призналаа (все още го харесвам малкоо но това е друга тема) .. така,че не си губи времетоо амии му кажии ! А може и да останете фр ако той не чувства същотоо или поне така мисляя smile smile


Try to tell me what I shouldn't do
You should know by now,
I won't listen to you
Walk around with my hands up in the air
Cause I don't care .. I'm gonna close my eyes
I can't watch the time go by
I won't keep it inside
Freak out, let it go ...  music sun

Offline

#6 2011-01-25 11:05:49

gretinkb
Member
From: ..
Registered: 2010-01-29
Posts: 109
Website

Re: Как да му кажа , че го харесвам ... (срам ме е )

Ами .. и аз съм изпадала в такива ситуации случвало се е н много хора обикновенно аз чакам момчето което харесвам да ми признае че ме харесва ако разбирасе е така ако не пазя всичко в таина защото ако му кажеш например "ти не си Безразличен за мен много те харесвам "и кфо ? Тои може да каже "Ами аз не изпитвам нищо към теБ искам да си останем само приятели" Има някои момчета които неискат да те наранят и те лъжат че те харесват само да не се почустваш зле от съжаление. Но защо ти е връзка на сила няма смисъл апък и тои може да изпитва същото към теБ не пращаи някои приятелика да му казва наи добре да го чуе от самата теб и не вярвам да му останеш безразлична дори и по скаип просто му кажи че го харесваш тоЛкова е просто залягаш на клавиатурата пишеш го натискаш Ентер ии готово няма да съжеляваш wink

Offline

#7 2011-01-26 22:58:20

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Как да му кажа , че го харесвам ... (срам ме е )

Мисля, че те разбраах .. значи ти го харесваш обаче не искаш да го загубиш !! Единия вариянт е простоо да си премълчиш и  да бъдете приятели, но  това също не е добре понеже ако сте само фр. ии той си хване гадже тии пак ще страдаш! А другия вариянт е му признаеш какво чувстваш .. аз знам от личен опит .. до преди 1 месец толкова харесвахх едно момчее, че направоо   lipssealed  lipssealed толкова пътии съм плакалаа, че нямам думи .. но така и не събрахх смелост да му кажа защото ме беше адски срам и страхх дали той също ме харесва ии всеки ден си мисля какво ли щеше да станее акоо му бях призналаа (все още го харесвам малкоо но това е друга тема) .. така,че не си губи времетоо амии му кажии ! А може и да останете фр ако той не чувства същотоо или поне така мисляя smile smile

+ ако пък като му признаеш и отговори на чувствата ти ще е прекрасно но ако пък после скъсате от което ти се страхуваш да не стане го попитай дали иска просто да си останете приятели след това smile


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

#8 2016-03-28 22:47:55

lea123
Member
Registered: 2016-03-28
Posts: 1

Re: Как да му кажа , че го харесвам ... (срам ме е )

Искам да каже че и аз харесвам едно момче, и той е от съседният клас.аз живея в Лондон демек говори английски. Реших понеже адски адски адски адски ме е срам или ще помоля приятелка да му каже без мое присъствие или ще му напиша бележка.
Той постоянно ми казва когато се срещнем
Hi, Lea!
smile smile smile smile smile

Аз искам да изкрещя от сряммммммм....
sad sad sad sad:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

Offline

#9 2016-04-01 17:42:40

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Как да му кажа , че го харесвам ... (срам ме е )

Като ви е срам си мълчете и си гледайте учението, а не се занимавайте с гаджалъци. laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook