#1 2010-11-06 08:35:23

Dennni
Member
Registered: 2009-12-30
Posts: 643

Re: Проблем с най- добрата ми приятелка...

Така значи,, преди 1 седмица тръгнах с едно момче., разбираме се с него, досега не сме се карали, засега всичко върви добре..Но най- добрата ми приятелка от както тръгнах с него се отдалечи от мен.. вече не ми споделя толкова, не иска да излизаме, цупи се за най- малкото нещо.. опитах да говоря с нея, но тя не поиска да ме изслуша. И проблемът е в това, че искам да остана с приятеля ми, но искам и най- добрата си приятелка.. Ако някой може да ми даде съвет ще съм му много благодарна ; ] мерси предварително ;*


Научи се да оценяваш това, което имаш, преди времето да те накара да оцениш това, което си имал, (:

Offline

#2 2010-11-06 08:42:07

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Проблем с най- добрата ми приятелка...

Ако гаджето ти и  най-добрата ти приятелка се познават ,може да излезете тримата . : )


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#3 2010-11-06 08:47:09

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Проблем с най- добрата ми приятелка...

Има два варианта : тя също да е влюбена в него и обратното -т.е. да не го понася. Ти не си медиум , нека тя го разбере. А представи си как живота ти минава в това да се чудиш какво ще си помислят другите - по този начин можеш да го провалиш изцяло. Кажи на приятелката си , че се налага да поговорите и разбери какъв точно й е проблема. Ако те кара да избираш между нея и него , що за приятелка е това ?!


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#4 2010-11-06 08:51:18

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Проблем с най- добрата ми приятелка...

Има два варианта : тя също да е влюбена в него и обратното -т.е. да не го понася. Ти не си медиум , нека тя го разбере. А представи си как живота ти минава в това да се чудиш какво ще си помислят другите - по този начин можеш да го провалиш изцяло. Кажи на приятелката си , че се налага да поговорите и разбери какъв точно й е проблема. Ако те кара да избираш между нея и него , що за приятелка е това ?!

Наистина си много права ; ] Ако те кара да избираш между него и нея.. То това не е никва приятелка..

Offline

#5 2010-11-06 09:07:02

Dennni
Member
Registered: 2009-12-30
Posts: 643

Re: Проблем с най- добрата ми приятелка...

Има два варианта : тя също да е влюбена в него и обратното -т.е. да не го понася. Ти не си медиум , нека тя го разбере. А представи си как живота ти минава в това да се чудиш какво ще си помислят другите - по този начин можеш да го провалиш изцяло. Кажи на приятелката си , че се налага да поговорите и разбери какъв точно й е проблема. Ако те кара да избираш между нея и него , що за приятелка е това ?!

мне, не е влюбена в него тя също си има гадже, предложих и да излезем четиримата, но тя отказа.. днес някак ще я накарам да излезем двете и да поговорим за това, дано да се оправят нещата.
иначе мерси за съветите ;*


Научи се да оценяваш това, което имаш, преди времето да те накара да оцениш това, което си имал, (:

Offline

#6 2010-11-06 09:25:29

Sisi7u
*-_c0oL StaR_-*
From: градът на прокълнаtиtе . !! .
Registered: 2010-03-06
Posts: 4,943

Re: Проблем с най- добрата ми приятелка...

явно се притеснява от него и за това, може би ...
или те ревнува от него laugh


[img]http://prikachi.com/images/452/3028452n.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook