#1 2010-10-12 19:05:08

Loveyababy
Member
Registered: 2010-10-09
Posts: 6

Re: Зодия овен

Е,какво мислите за жените от зодия овен .. ? .. Имате ли приятелка овен ? Какво е мнението ви за нея ? И общо взето кои според вашите наблюдения са недостатъците и положителните качества на зодия овен ? Смятате ли,че има няколко типа хора от зодия овен ? Аз лично,мисля че има - познавам момиче , което е мн избухливо и се дразни за всяко нещо ,но познавам и др момиче от зодия овен , което пък не е избухливо и е нормално хубаво момиче ... Вие как мислите ? Аа ии привлекателни ли са жените от зодия овен  на външен вид , според вас ? 

П.П-Ако темата се повтаря , моля да ми дадете линк към другата тема .. И не знаех в кой раздел да сложа темата,но прецених ,че тук може би е най-подходящо .. smile smile


` Вuнагu uма по малkо uстuна зад всяkо - ``шегувам се``  ... По малkо знанuе зад всяkо - ``не знам``  ... По малkо емоцuя зад всяkо - ``не мu пуkа``... И по малkо болkа зад всяkо - ``всuчkо е наред``

Offline

#2 2010-10-12 19:16:30

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Зодия овен

Странно, но момиче Овен не познавам сякаш...


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2010-10-12 19:34:07

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Зодия овен

Честно казано , имам една приятелка от Зодия Овен. Тя е добра , но се дразни за всяко едно нещо.Но пък те винаги са много добри приятели и не прадават никой.

Ето няколко факта за Овените


Мъжът Овен
Характерно за него е, че има лека издатина на челото точно при линията на косата. Предпочита късите подстрижки, имат тънки бледи устни, обикновено плътно стиснати, като при това не е задължително устата им да е малка. Очите са дълбоки, или много светли, или почти черни, веждите са много добре очертани. Фигурата е жилеста, спортен тип.

Жената Овен
За разлика от мъжете устните на жените Овни са по-скоро пухкави с подчертана долната челюст и добре очертани вежди. Формата на лицето им е близо до триъгълна, с отпусната брадичка и изразени скули. Имат капризно изржение, но това съвсем не означава, че нямат лидерски качества. Проявяват завидно постоянство при употребата на грим и всякакъв вид козметика за лице.

Детето Овен
Детето Овен кипи от енергия и искреност. Развива се с бързи темпове, самостоятелно е и не понася никакви забрани. Много бързо подготвя уроците си и още в началното си обучение има представа с какво ще се занимава. Лесно се разбира с родителите си, защото споделя всичко с тях. Ако не му дават непрекъснато съвети и го оставят само’ да се справя, това е перфектното дете.


Родителят Овен
Овенът обича децата и се гордее с тях, може да овладее всяко дете. Разбира децата си и е техен приятел и съветник. Майките обикновено са строги и изискват безпрекословно подчинение. Те трябва да проявяват повече търпение. Овенът иска винаги да е първи, но не бива да се състезава с децата си, а да им позволява да се учат от грешките си. Овенът не е тип „детешар”, но когато все пак се сдобие с деца общува с тях много добре и за всеобщо учудване проблемът „родители - деца” при тях не съществува.

Работа
Овните са тесни специалисти. Избират си едно направление и се развиват до край в него. Много са старателни, действат бързо, припряно и в зависимост от изискванията на момента. Нямат перспективно мислене. Ако се наложи взимат компромисни решения се опитват да отстранят възникналите по пътя им пречки по мирен начин. Обичат да комуникират с общителни хора, които умеят да говорят убедително. Стремят се ясно да определят задълженията си и никак не си падат по услугите.

Пари
Много са педантични по отношение на финансите си. Нищо не биха направили без да получат адекватно заплащане, но в същото време не забравят и своите дългове. Можете да дадете заем на Овните без никакво безпокойство – ще го върнат в точно уговорения срок, че даже и с лихвите. Ако шефът ви е Овен не се надявайте на авансово плащане за извършената от вас работа. Благодарение на вродения си чар и обаяние Овните успяват да отбележат различните празници и годишнини със сравнително евтини, но много практични подаръци. Готови са да похарчат повече само за най-близките си и за хора, които много обичат. За тях домът и семейството са изключително важни и се стремят да създават усещане за изобилие. Овенът е много организиран, знае цената си, както и цената на парите въобще. Склонен е да обсипе обекта на желанията си със скъпи подаръци.

Любов и брак
Овните се влюбват внезапно и стремително, от пръв поглед. Обектът на чувствата им може с години да е бил наоколо и те да не са го забелязали, когато изведнъж и без всякакъв видим повод у тях да забушуват чувства и страсти. Изразяват мнението си прямо до нетактично. Лесно се изтощават от чувствата си и отново, без видима причина, може да предпочетат за известно време да останат сами. Овенът рядко изпитва дълбоки чувства, създава повърхностни връзки, които поддържа най-вече в свободното си време.

Влюбеният Овен е истински кавалер – той иска непременно да докаже, че е мъжът на живота ви. Ако обаче не сте впечатлили Овена на минутата, то никога няма да го впечатлите, та дори и да се появите със златни венци на главата си.

Овните създават смейство само по любов и само след дългогодишни и изяснени взаимоотношения. Такива допотопни чувства като „угризения на съвестта” Овенът не е в състояние да изпитва и по време на семейния си живот не се лишава от извънбрачни връзки. Добрата новина е, че с Овена в никакъв случай няма да скучаете. Те печелят добре, обичат комфорта и се стараят да го осигурят на близките си.

Овенът е огнен, но и романтичен. Той създава пред обекта на желанията си един почти идеален свой образ, но е добре да помните, че за Овена неговите интереси си остават на първо място.

Подходящи партньори:
В младежка възраст най-подходящи за Овена са другите 2 огнени знака – Лъвът и Стрелеца. Тогава най-важни за него са приключенията и удоволствията и не е желателно да създава семейство в този период.

Със съзряването навиците и ценностната система на Овена се променят и Овенът става съвместим с Козирога и Девата – те са много практични и много полезни на Овена – в този момент той влага по-малко енергия в секса и повече в кариерата си.

В зряла възраст, което е половината цикъл на Уран, Овните започват да се самоконтролират и малко по малко да преодоляват отрицателните си черти. В този момент те много добре си пасват с Везните и Близнаците, които са интелектуални знаци.

Секс
Овните са експанзивни и не са нужни много усилия за да ги предразположите към секс. Ако веднъж провокирате страстите му, достатъчно е по-често да му попадате пред погледа, за да поддържате тонуса. Овните обичат да правят секс на светло и с отворени очи.

За Овена особено важни са началото и края на целия процес, може да не е продължително, но трябва да е често – ако не 3 пъти на ден, то поне всеки ден. Повечето Овни са хипер-сексуални.

Овенът е активната страна в секса, дори в кулминационния момент не забравя собственото си АЗ и толкова много се увлича, че физическото удоволствие изпреварва духовното. Сексуалната игра при него протича бързо и даже при 2-рия и 3-тия път продължава да е бърз и поривист. Той е толкова активен, та създава впечатлението, че ще получи инфаркт още преди да е завършил действието. Мъжете издават неподобяеми стонове, а жените много често си присвояват мъжката роля. Марс управлява Овена и той се стреми да заеме челно място и в леглото. Сам избира партньора си и го атакува с различни тактики – внезапно или по обиколни пътища.

Овенът обича разнообразието в секса и обича да му говорят мили думи по време на акта. Силно се възбужда от мека светлина и нежна музика. По-добре е да започнете любовната игра по-късно, когато Овенът вече ще е изразходвал част от безграничната си енергия.

Ако Овенът ви заподозре в изневяра, ще започне да ревнува и за да се предпази най-вероятно пръв ще ви иневери. Ако искате да избегнете подобна ситуация, напомняйте му по-често за чувствата си, придружавайте го винаги и навсякъде и го оставяйте да споделя проблемите си.

Храна и напитки
Овните са много енегични и се нуждаят от качествена и разнообразна храна. По същата причина често употребяват тонизиращи напитки, бира и различни храни от типа на чипсове и снаксове.

Не са капризни и когато са гладни ядат даже пакетирани храни, бульони, сухи супи и други лесно приготвящи се. Овенът не би се занимавал с приготвяне на специални ястия само за себе си. Това би направил само, ако трябва да нахрани цялото си семейство. В такъв момент ще се развихри и ще покаже неочаквани познания и възможности.

Стил
Овните много държат на добрия си външен вид и имат облекла, подходящи за различни случаи – от официални до спортни.

Много им допада и добре изразява темперамента им цялата гама от червени цветове – от ярко до бордо и бриг.

Предпочитат силните и резки аромати. Дамите също носят ярки цветове грим и червило и са готови да направят сериозни инвестиции в името на красотата.


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#4 2010-10-12 19:35:48

shad0w_th
Member
Registered: 2010-04-20
Posts: 83

Re: Зодия овен

2-рата ми братовчедка е зодия овен. Добро момиче е, въпреки че много обича да се дразни. И за привлекателна - да, хубава е. smile


Не съжалявам за нищо, което съм направила през живота си. : )) ..

Всичко е възможно, стига да го искаш и да се постараеш да го направиш реалност! wink

Offline

#5 2010-10-12 19:45:58

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Зодия овен

хора, като хора smile нищо повече, нищо по- малко....всеки с характера си wink


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#6 2010-10-12 19:48:11

zvezdi4kata_
Member
Registered: 2009-11-30
Posts: 9,799

Re: Зодия овен

аз съм зодия овен , сестра ми и двете ми най-добри приятелки са зодия овен
попринцип са мн добри и забавни, но понякога са раздразнителни и избухливи ,, за външен вид - хубави са(:  mm  star

Offline

#7 2010-10-12 19:50:46

fiina
Member
From: Callafornia. . :)
Registered: 2009-07-31
Posts: 1,003

Re: Зодия овен

Бившата ми БФФ е овен. .  много я  обичам. .  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/96/4037096d.gif[/img]

Offline

#8 2010-10-12 20:09:01

^^Filmchett0o^^
Member
From: South Korea
Registered: 2010-02-15
Posts: 1,685

Re: Зодия овен

Честно казано , имам една приятелка от Зодия Овен. Тя е добра , но се дразни за всяко едно нещо.Но пък те винаги са много добри приятели и не прадават никой.

+1


[img]http://prikachi.com/images/16/3824016M.gif[/img]

Offline

#9 2010-10-12 20:48:47

vampir4eto_94
Member
Registered: 2008-12-04
Posts: 6,022

Re: Зодия овен

Любов и брак
Овните се влюбват внезапно и стремително, от пръв поглед. Обектът на чувствата им може с години да е бил наоколо и те да не са го забелязали, когато изведнъж и без всякакъв видим повод у тях да забушуват чувства и страсти.

с това съм съгласна но глупостите по нататак НЕ
аз самата съм зодия овен... но зависи и от човека какъв е не можем да съдим за някой по това каква зодия е той laugh


If I stop the time...
Can I make you mine...
And I can`t hold on...
Need you more and more...
If I never try...
I will never know...

music  heart  music
[img]http://gifsoup.com/view2/2017998/the-roommate-o.gif[/img]

Offline

#10 2010-10-13 08:04:06

wal4eto
Предупреден(а) за изгонване
From: Sofiq
Registered: 2010-03-07
Posts: 259

Re: Зодия овен

Аз съм зодия овен и понякога наистина се дразня от най-малкото нещо  laugh  .. по пък всички казват че съм добра приятелка и че съм хубава  laugh  laugh

Offline

#11 2010-10-13 14:38:12

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Зодия овен

Дам


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#12 2010-10-15 19:08:01

vampire_girl_9
Member
Registered: 2010-10-14
Posts: 6

Re: Зодия овен

Овните се влюбват внезапно и стремително, от пръв поглед. Обектът на чувствата им може с години да е бил наоколо и те да не са го забелязали, когато изведнъж и без всякакъв видим повод у тях да забушуват чувства и страсти.

Аз съм Овен и за мен това^^ е много вярно. :]]


Vanity..
Definitely my favorite sin.. ;]]

[img]http://prikachi.com/images/542/2346542i.gif[/img]
Billie <33

Offline

#13 2010-10-16 11:06:41

miminzetyyy
Mrs. Soмеrhalдеr
From: Пловдив
Registered: 2009-06-26
Posts: 6,576

Re: Зодия овен

Овните се влюбват внезапно и стремително, от пръв поглед. Обектът на чувствата им може с години да е бил наоколо и те да не са го забелязали, когато изведнъж и без всякакъв видим повод у тях да забушуват чувства и страсти.

Аз съм Овен и за мен това^^ е много вярно. :]]

ОПРЕДЕЛЕНО


Човек винаги трябва да бъде това, което сърцето му казва..

Блога ми : http://xstoriess.alle.bg/ sun

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook