#1 2010-08-16 20:53:28

cosmo_girl666
Friends with Benefits
From: ЛеГлОто На Деймън....
Registered: 2008-11-09
Posts: 20,340
Website

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

Нажежи атмосферата
Нанеси парфюм или лосион с канела, тъй като според експерти  това ухание възбужда мъжете.

Първо, впечатли другите
Още преди да подхванеш разговор очи в очи с мъжа, когото харесваш, е важно да се отпуснеш и да комуникираш с хората, които са около теб: сервитьора, приятел, онзи сладур, който е срещу теб. Така освен, че показваш, че си приятелски настроена и отворена за нови запознанства, ще го привлечеш и него на подсъзнателно, биологично ниво. Това се нарича да копираш от приятел – при хората, а и при животните, мъжките и женските индивиди се впечатляват повече от представителите на противоположния пол, които са харесвани от другите. Така че, когато твоя човек те вижда да се социализираш, той разбира, че си харесвана, което мигновено увеличава твоята съблазън спрямо него. Следващия път, когато излизаш с приятели, заговори се с поне трима човека, които не познаваш. Това не само ще подсили твоята привлекателност, но и  ще ти помогне за бъдеще да се отпускаш в разговорите си с непознати и да трупаш практика. Така че, завързването на разговор с тези, към които не изпитваш романтичен интерес, е добър начин да се усъвършенстваш за момента, когато ще разговаряш с твоя обект на желание.

Когато говориш, следвай правилото 50/50...
Вероятно са ти казвали, че мъжете обичат добрия слушател и понеже това е така, но до известна степен, жените често го предпочитат, пред говоренето, за да демонстрират привлекателност. В миналото жените са били убеждавани да мислят, че ако говориш повече, ще доминираш над другите, а съответно внимателното слушане е по-учтив начин да покажеш интерес.

Но ако го оставиш само той да говори, твърде вероятно е бързо да се отегчиш, а и той на свой ред да те помисли за скучна. Затова по-добрият вариант е да му подражаваш: за всяка информация, която той ти разкрива за себе си, ти би трябвало да му споделяш нещичко за теб, което да подхрани разговорът с достатъчно енергия, че да продължи напред.

...след това премини към детайлите
Повечето необвързани жени не искат да бъдат смятани за „лесни“ и затова се стремят да изглеждат по-сдържани. Всъщност, споделянето на неща от живота ти или изказването на мнения, като незабравими случки от детството ти или защо смяташ, че трябва да има болезнено наказание за тези, които осакатяват кучета например, очевидно увеличава вероятността да откриете нещо, което ви свързва двамата или да се разбере, че няма никога да сте от едната страна на барикадата.

Би могло да бъде сходство, а може и да не е. Може да обсъждате някой въпрос, на който мненията ви да са корено противоположни и това да внесе малко напрежение в разговора (като например – ти предпочиташ да ходиш на море в Слънчев бряг, а той си пада по по-усамотените кътчета по морето. Така че закачливият спор къде е по-готино поражда прехвърчане на искри помежду ви). Веднъж като откриете някои общи неща помежду ви, постепенно ще се отпуснете и нещата ще започнат да се случват без усилие.

Позволи му да чуе езика на тялото ти
Когато разговаряш с мъж, не говорят само устните ти. Експерти казват, че повече от половината комуникация е невербална, така че за да впечатлиш истински някого с думите си, трябва да ги съчетаеш с правилните жестове на тялото ти. Например, ако споделяш някаква лична история, използвай жеста с отворените длани. Той символизира уязвимост и подсъзнателно показва на човека срещу теб, че си склонна да го опознаеш по-добре. А това според експертите ще му помогне да се отпусне в компанията ти
За да го предразположиш, опитай тактиката 5 на 15: Случайно докосвай момчето, с което разговаряш до 5 пъти на всеки 15 минути. Като докосваш човека до теб това подсъзнателно ще го накара да те чувства по-близка. Тази тактика е най-лесният начин да постигнеш резултат без той да бъде очевиден, обясняват експерти по езика на тялото. Кажи му, че много ти харесва часовника му и нежно докосни китката му или постави ръката си върху неговата за кратко, като му задаваш въпрос.

Не играй толкова на сигурно
Да, наистина, като се придържаш към традиционните теми рискът нещо по време на срещата ви да се обърка е много по-малък. Но ако се опиташ да бъдеш малко по-смела и споделиш нещо необичайно – например, че си спечелила състезание по караоке или че си гледала трилъра Ханибал най-малко два пъти – показваш привлекателно количество увереност. Освен това така му даваш специфичен, запомнящ се детайл за себе си, който ще остане в съзнанието му и с който ще те различава от другите жени, с които разговаря.
Когато чаровно разкриеш някои от най-откачените си черти, той ще мисли за теб, че си човек, който не се страхува да експериментира и да се забавлява. А като те покани да излезете отново, съответно и той ще се забавлява.

Най-тъпите свалки според Cosmo
В стремежа си да впечатлят дадено момиче с думи, мъжете използват доста сухарски клишета. Хвърли едно око на тези, които чухме наскоро.

- „Агънце, имаш ли си вълк?“

- „Извинявай, болеше ли..., когато ангел като теб падна на земята?“

- „Баща ти да не е месар? Имаш две много хубави бутчета“.

- „Жаден съм за любов, а ти ми изглеждаш точно като студена бутилка бира“.

- „Здрасти, казвам се Адам. А ти да не си случайно Ева?“

- „Извинете, мисля, че ми взехте нещо – сърцето“.

- „Казват, че когато човек умре, вижда най-красивите моменти от живота си. Трябва ли да умра, за да те видя отново?“

- „Маце, имаш ли си телефон? Трябва да се обадя на Господ и да му кажа, че един от ангелите му е тук“.


[img]http://prikachi.com/images/634/5202634F.gif[/img][img]http://prikachi.com/images/635/5202635f.gif[/img]
It's a joke not a dick,don't take it so hard.
[img]http://prikachi.com/images/822/5094822m.gif[/img]

Offline

#2 2010-08-16 21:20:40

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

хахахах
„Маце, имаш ли си телефон? Трябва да се обадя на Господ и да му кажа, че един от ангелите му е тук“. полезни неща  smile

Offline

#3 2010-08-16 21:56:00

zvezdi4kata_
Member
Registered: 2009-11-30
Posts: 9,799

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

- „Баща ти да не е месар? Имаш две много хубави бутчета“.   laugh

Offline

#4 2010-08-16 22:45:19

xello_kitty
Member
From: Underworld.
Registered: 2009-12-29
Posts: 662

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

- „Жаден съм за любов, а ти ми изглеждаш точно като студена бутилка бира“. rofl  rofl  rofl

Offline

#5 2010-08-16 23:01:24

cweti
Member
Registered: 2009-02-21
Posts: 3,514

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

- „Извинявай, болеше ли..., когато ангел като теб падна на земята?“ 
апф тва е супер тъпо ,като ми каже някой така ии направо откачамм  |-(

Offline

#6 2010-08-16 23:09:12

DrEaM GiRl
Member
From: pLOVEdiv
Registered: 2009-08-07
Posts: 7,124

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

Ох как ми са тъпи тия реплики,които са вече изтъркани и даже не са така да се каже като комплимент ами на теб и става едни тъпо и смешно като ти го кажат.Или пък "Извинявай теб съм те виждал някъде по телевизията..аа да по Fashion TV " |-(


[img]https://31.media.tumblr.com/911b8b625730710a770807548a410604/tumblr_mxplz8YDit1qbugf1o1_500.jpg[/img]

Offline

#7 2010-08-17 07:09:09

qj_kume_pii
Member
From: Остров Кук
Registered: 2010-08-16
Posts: 193

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

- „Баща ти да не е месар? Имаш две много хубави бутчета“.   laugh

Това ако някой ми го каже,жестоко ще пострада!


  Ако не ми простиш,тогава заличи ме ..Ако усетиш,че ти липсвам - Потърси ме! star

Offline

#8 2010-08-17 07:26:04

pesedemetka
Member
From: My Fuckin` City :)
Registered: 2010-06-16
Posts: 176

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

- „Извинявай, болеше ли..., когато ангел като теб падна на земята?“ 
апф тва е супер тъпо ,като ми каже някой така ии направо откачамм  |-(

и аз такаа  envy амм използвай една истъркана реплика "не, но болката се компенсира докато те гледам/говоря с теб"  laugh


В живота не е важно от къде идваш или къде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя ..  ;]]

Offline

#9 2010-08-17 08:41:00

lovelyy
Member
Registered: 2010-04-27
Posts: 529

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

Агънце, имаш ли си вълк?“   laugh  laugh


Do you know what it feels like loving someone that’s in a rush to throw you away?
Do you know what it feels like to be the last one to know the lock on the door has changed?

music

Offline

#10 2010-08-17 08:51:41

mishitu_
Member
From: Hawaii
Registered: 2009-11-15
Posts: 6,106

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

- „Агънце, имаш ли си вълк?“ rofl


[img]http://prikachi.com/images/371/5114371H.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/381/5114381B.png[/img]

Offline

#11 2010-08-17 09:29:07

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

Казват, че когато човек умре, вижда най-красивите моменти от живота си. Трябва ли да умра, за да те видя отново?“

Offline

#12 2010-08-17 11:39:11

Inney
Member
Registered: 2010-03-02
Posts: 27

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

-Баща ти да не е стругар?
-Не, защо?
-Краката ти са тоооооооолкова прави

|-(  ей това са ми го казвали и пострадаха  laugh колко тъпи мъже има по този свят  shake   laugh


But with that moon in the sky why wants to be alone?

Offline

#13 2010-09-10 13:25:01

yoannka_love_mariqncho
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 493

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

Леле,ако дойде някой да ме сваля с такава реплика ще му се изхиля в лицето laugh  shake


heart I LoVe OnLy My ReAl LoVe MaRiQn heart
heart FoReVeR ToGeThEr heart

Offline

#14 2010-09-10 15:25:53

xhuxhaxhu
Member
Registered: 2009-06-14
Posts: 8,009

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

клишета. Мъжете вече не са интересни с тези реплики,
само показват колко смешни и ограничени могат да бъдат. smile

Offline

#15 2010-09-13 13:55:31

Sun_love_moon
Member
From: Варна
Registered: 2009-08-20
Posts: 27
Website

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

Тези клишете са адски досадни и тъпи и определено не влизат в графа романтичност.Един ми беше казал -Боли ли,когато падна от небето. laugh смешници


"... Love bites... Sometimes it can make you feel like it's the greatest thing in the world... It can make you feel safe... It can make you forget everything - like you could start all over again...
But love can also make you feel out of control... Scared - like it's eating away at you 'til there's nothing left...
... Love really sucks!!! ..."

Offline

#16 2010-09-24 16:27:02

Miss Extazy
Member
Registered: 2010-09-24
Posts: 26

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

- „Баща ти да не е месар? Имаш две много хубави бутчета“.   laugh

Това ако някой ми го каже,жестоко ще пострада!

(y)

Offline

#17 2010-10-09 12:41:05

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

- „Баща ти да не е месар? Имаш две много хубави бутчета“. -ОМГ rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl  rofl


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#18 2010-10-12 15:27:41

dead-makeup
Member
Registered: 2009-11-06
Posts: 208

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

Хах хареса ми това което е написано , но тези реплики са черешката на пая laugh:D


Lips that felt just like the inside of a rose
So, how come when I reach out my finger
It feels like more than distance between us  heart

Offline

#19 2010-10-12 16:39:00

demi-lovato
Member
From: L.A BaBy
Registered: 2009-03-11
Posts: 1,736

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

Хахаа леле много са забавни. laugh Най-много ако някой ми ги изтърси да му кажа,че има супер чувство за хумор.


[img]http://i53.tinypic.com/dbjhd.jpg[/img]

As long as you love me ♥  ♫

[img]http://i41.tinypic.com/amadg.jpg[/img]

[img]http://i53.tinypic.com/dbjhd.jpg[/img]

Offline

#20 2010-10-14 16:11:15

teri_pzz
Member
From: Gambling paradise..<33.... [
Registered: 2009-05-11
Posts: 2,152

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

„Извинявай, болеше ли..., когато ангел като теб падна на земята?“ |-( мноо се дразня кат кажатт такаа |-(  angry
иначе тези саа несравнимии за мен smirk  smirk
  Вярваш ли в любовта от пръв поглед или да мина втори път.
Какво е чувството да си най-красивата жена на купона?


Да обичаш може да е най-якото чувство,
но да накараш някой да те обича - това е изкуство !!!

Offline

#21 2012-11-04 15:21:30

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Бъди мацката, с която всички мъже искат да говорят

- „Извинявай, болеше ли..., когато ангел като теб падна на земята?“ 
апф тва е супер тъпо ,като ми каже някой така ии направо откачамм  |-(

вхаххахааххахха дааааааа


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook