#1 2010-09-06 22:23:23

XALKIDIYE
Пикльо
From: ** DarK Cityy **
Registered: 2010-08-30
Posts: 515

Re: хаха

Вижте ся кво изтрещяли недорасли кифли на по 14-15 години. Казвате, че не Ви харесва стихотворението ми, добре я кажете защо не ви харесва, май не знаете. Знам, че сте приятели на онази въшла jb.smilee и за това ме нареждате така, ала на мен изобщо не ми дреме изтрещялото 3a Ви мнение важното е да се харесвам на важните за мен хора в реалния живот и тези, които са във форума. От този форум всички са загубени включително и админа. Ще питате, защо ами ето ви пример. Пише ми админа лично съобщение за да ме предопреди, че при следваща проява на лошо поведение ще ме изгони. Добре всичко е окей обаче отзаде на съобщението му пише : "Пикльо с пикльо", това какво е? Защо никой не му прави забележка?! Най много от форума ме дразни jb.smile арогантното и поведение не ми допада изобщо smile . Дразни ме и аватара на y0nit0o96 .. момиче неграмотните може да си помислят, че си момче бе я се стегни!! От форума най-приятните личности са ми dennni, emotional, iskra96 i drebosy4etu. За другите потребители тук не ми пука. Всички сте кухи лейки и вярвате на jb.smile, а тя да е толкова загубена само от ника и го виждам.

Това е от мен. Дано си вземете урок помачета долни. Винаги ще помните XALKIDIYE wink


Dennni heart Верен приятел в нужда. Не искам да те губяя cry heart

Offline

#2 2010-09-06 22:31:08

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: хаха

О боже !!
Момченце , никой няма да те помни.  laugh
Не ти харесваме "стихчетата" и айде вече сме пикли .. имаш психични проблеми !

Offline

#3 2010-09-06 22:36:38

XALKIDIYE
Пикльо
From: ** DarK Cityy **
Registered: 2010-08-30
Posts: 515

Re: хаха

Пикли сте ами какви да сте wink


Dennni heart Верен приятел в нужда. Не искам да те губяя cry heart

Offline

#4 2010-09-06 22:37:49

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: хаха

Пикли сте ами какви да сте wink

Върви да се прегледаш..

Offline

#5 2010-09-06 22:40:44

LigaWъъ
Member
Registered: 2010-07-28
Posts: 26

Re: хаха

Пълен Олигофрен !   rofl


В студа потънала в сълзи ... аз разбрах... че мога да разчитам единствено и само на себе си !!!

Offline

#6 2010-09-06 22:47:15

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: хаха

laugh  laugh  laugh  laugh Е като толкова "не ти пука" защо си правиш труда да пишеш? rofl
Аз поне jb smille не я познавам и нямам причина да й вярвам за нищо,(и на мене ника и не ми харесва, защото мразя Джъстин Бийбър, ама това, че ника й не ми харесва и това, че го харесва тя, не я прави лош и загубен човек!).А и мисля, че всички в тоя форум имаме достатъчно МОЗЪК за да мислим и да имаме собствено мнение без да се влияем от чуждото.
Както ти казах в преден коментар - Не може всеки да харесва творбите ти.И ако беше малко по-умен щеше да си го разбрал.Навсякъде има различни хора с различни вкусове.
Едни винаги харесват, други винаги не харесват, така е навсякъде - Както във форума така и в ЖИВОТА!Не може всичко, което правиш да се нрави на всички.И пикльото май си ти.Ограничено ти е мисленето и в момента го доказваш.

Присмял се хърбел на щърбел..  laugh Пикли каза..хахах  laugh  laugh

П.С. - Имаш правописни грешки и не са от невнимание и бързане!  chuckle  chuckle

И Какво пък те бърка тебе на кой аватара какъв е?Някой на тебе да ти се бърка в избора на аватар и да ти казва нещо?  rofl  laugh laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#7 2010-09-06 22:50:30

ttokio_hotell
Member
From: Maritime cityyy*.. Поморие
Registered: 2010-06-26
Posts: 569

Re: хаха

ейй момче..искам само да разбера на колко си wink

Offline

#8 2010-09-06 22:53:42

desinka_th
Member
Registered: 2010-07-23
Posts: 29

Re: хаха

аз пък съм съгласна като не ви харесват не пишете коментари. Човекът се е постарал да ги напише на мен ми харесва защото и аз пиша , но рядко. Пробваите се вия да напишете нещо такова да видим колко ше е оригинално или от коя песен на JB ще е откраднато и преведено wink

Offline

#9 2010-09-06 22:56:28

ttokio_hotell
Member
From: Maritime cityyy*.. Поморие
Registered: 2010-06-26
Posts: 569

Re: хаха

значе видях те кво представляваш....добре такова момче може ли да има размишлява по този глупав начин...кифли били нз си кво  нз си що..айде по-спокойноо кво кат не го харесватт всеки си има различно мнение ве.. хахахах никой няа та забравии,само дето аз не бях чувала за теб ама както и да е wink laugh то и аз пишаа и са ми казвали,че някой не ги кефи и аз просто им казвам нали мс все пак са искреността и т.н а не да ги обиждам nod  rofl  rofl въх въх...

Offline

#10 2010-09-06 22:56:49

xhuxhaxhu
Member
Registered: 2009-06-14
Posts: 8,009

Re: хаха

виж ся, не те знам какъв си що си, напоследък не съм редовен потребител в сайта, но не можеш да слагаш всички под общ знаменател в случая "пикли" и прочие. Със стихотворенията ти се забавлявах, незнависимо дали проявяваше талант или сърказъм. Научи се да приемаш и негативното мнение, ще ти е от полза в живота. С тази тема ми направи лошо впечатление - не че ти пука. Не съдя за даден човек по това какво казват другите за него, нито пък познавам JB.Smile така че, изобщо не знам какви са ви дразгите.  безразлични сте ми и двамата. Просто реагираш като всички други вече баннати потребители - правиш тема, в която си изливаш насъбраното, ние почваме да те поучаваме и накрая без много шум изяждаш бана! И една голяма забележка - всеки си има вкус! Йо ще си слага каквито си снимки поиска за аватар! Нямаш право да критикуваш - уважавай избора и мнението на другите. smile

Offline

#11 2010-09-06 23:10:59

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: хаха

Добре, пикльо wink. Благодаря за споделеното мнение.


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook