#1 2010-08-23 12:36:30

emotional
Mrs. Somerhalder ♥
From: * Hawaii & Ibizaaa *
Registered: 2009-03-31
Posts: 7,305

Re: Объркания вампир

Аз съм Гуинивър Леброн  и бях съвсем нормално седемнадесет годишно момиче, което живееше през 70-те в Канада. Имах приятели, с които ходих на кино, на дискотеки и обожавахме АББА. Но като всяко момиче на тази възраст, аз се влюбих. Избраникът на моето сърце беше висок, близо метър и деветдесет, имаше златиста коса и топли кафеви очи. Кожата му беше бяла като платно през цялото време. Казваше се Джоузеф Хамилтън. Запознах се с него една късна есенна вечер. Прекарахме повече от 3 часа заедно и бяхме си разказали всякакви подробности за себе си. Той ме изпрати до нас и ме целуна за лека нощ. От там нататък ние станахме неразделни. Знаех целият му живот и се чудех, как се е справил абсолютно сам, майка му и баща му са загинали когато той е бил на 11, но отказа да спомене как. Явно е твърде мъчително за него. Но той сега имаше мен и не трябваше да се тревожи, че отново ще остане сам. Мина повече от половин година, а аз имах чувството и аз вече исках да правим любов. Щом Джоузеф чу това отначало се стресна, но след само миг двамата бяхме вплетени в страстна прегръдка и той започна да ме целува по врата. Изведнъж, обаче усетих страшна болка от неговите целувки. Вратът ми започна да гори, след това усещах това горене и по цялото си тяло. Усещах как кръвта ми кипи, това беше в рамките на 2 или 3 минути, след това аз се вледених и после припаднах и се събудих след 2 дена. Тогава моят любим ми обясни, че той е вампир и е искал да ме запази до него завинаги и затова е решил да ме ухапе. Разказа ми всичко за неговия род, който бил избит от върколаци и как върколаците и вампирите са смъртни врагове. Разказа ми други интересни легенди за вампири. Каза ми, че той е на повече от 200 години, но аз не го слушах внимателно и да исках не мога в главата ми беше само човешка кръв и как да вкуся от нея. Джоузеф явно забеляза това и заведе в гората и каза:
- Улови си някое животно и изпий кръвта му.
Аз попитах веднага:
- Нали вампирите се хранят с човешка кръв.
- Аз и моето семейство преди сме вампири вегетарянци, така да го кажа храня се с кръв от животни.
  Има много да се разказва за всичките години и всичките ни местения от град на град с моя красив вампир. Сега сме в Сиатъл ,а годината е 2010. Намерихме си ново училище и всичко беше добре, докато един ден в класа ни не пристигна ново момче. То беше високо колкото Джоузеф, беше с къса черна коса и леко мургав. Направи ми впечатление не друго, а че през Декември, като тук е адски студ, той беше по една риза и панталон. Новото момче се представи пред класа и оттам разбрах,че се казва Антонио Франкастело. Той беше от Барселона и се беше преместил с родителите си тук, заради работата на баща си. Още първият ден учителят ме помоли да обясня всичко на Антонио, да го разведа из училище и да му преподам малко материал. Аз с удоволствие се съгласих. Прекарахме една седмица само двамата, дори забравих Джоузеф, в главата ми беше само Антонио. Джоузеф започна да се изнервя от това и ме дръпна в училище и започна да ми обяснява:
- Мила, Антонио не е този, за когото се представя. Тази една седмица го следих постоянно и през малкото време, което не сте заедно той се превръща във върколак.
- Ти си се побъркал ! Мислех, че си имаме доверие, как можеш да ме ревнуваш от него за първи път да си намеря някакъв приятел и ти ще развалиш момента. Щом за 40-те години прекарани заедно ти ми нямаш доверие искам да скъсаме.
След тези думи аз си тръгнах. Виждах го всеки ден в училище и се питах дали направих грешка, след като развалих отношенията си с единствения вампир, когото познавам. Но разбирах, че съм постъпила правилно щом видех усмихнатото лице на Антонио. Към него вече не изпитвах само приятелски чувства, а очевидно и той към мен. И ето че предложението му да сме гаджета не закъсня, без да се замислям аз приех. Антонио побърза да каже това:
- Гуинивър, трябва да знаеш нещо много важно за мен. Аз….аз не съм като другите момчета на моята възраст.
- Ооо, повярвай ми вече съм го разбрала, ти си нежен, мил и …
Тогава той ме прекъсна:
- Не, не е това. Аз … Аз ..
- Какво ти?
- Аз съм върколак!
- Мо...Моляяяяя !
Изведнъж Джоузеф изскочи от някъде и го намушка с нож. Антонио падна на земята и започна да се гърчи. Клекнах до него и се опитвах да приложа наученото в часовете, но нямаше полза той издъхна в ръцете ми. Усещах как кръвта му тече по ръцете ми. Тогава със сълзи на очи се изправих и започнах да крещя на Джоузеф.
- Ти нещастник такъв, как можа да убиеш моят Антонио. Как си могъл да ме следиш през цялото това време. Само не ми казвай, че си искал да ме предпазиш, защото много добре знаеш че и сама мога да правя това.
- Гуинивър, ти не разбираш има съд за вапмири, от който веднага ще разберат, че се виждаш с върколак и тебе ще убият, а на него нищо няма да му направят. Сега разбираш ли защо го направих ?
- И какво от това, жертва в името на любовта не си ли струва?
Започнах да осъзнавам, че може би наистина съм грешала за Антонио, но не исках да си призная пред Джоузеф. Започнах да изпитвам обич, по силна и от преди към моя вампир, може би изпитанията между двама души засилват чувствата в тях. Осъзнах, че точно сега искам да се хвърля на врата на Джоузеф и да го целува и целувам. Точно така и направих и всичко се нареди идеално обаче, отново трябваше да се местим в друг град заради убийството, но това за нас не е проблем. Все пак за любовта няма граници.


това е първият разказ, който пиша, за вапмири е може да ви звучи малко банално вече но от вчера само вампири са ми в главата laugh
искам да чуя мненията ви  smile


[img]http://i895.photobucket.com/albums/ac160/openexit/Gifs%20for%20Wi/000052rd.gif[/img]
RARRRRR
LOVE you my crazy vampire <33

I had the taste of BLOOD & CHOCOLATE in my mouth ! <3

Offline

#2 2010-08-23 12:58:25

mishitu_
Member
From: Hawaii
Registered: 2009-11-15
Posts: 6,106

Re: Объркания вампир

не ми хареса много..  sad


[img]http://prikachi.com/images/371/5114371H.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/381/5114381B.png[/img]

Offline

#3 2010-08-23 13:01:24

emotional
Mrs. Somerhalder ♥
From: * Hawaii & Ibizaaa *
Registered: 2009-03-31
Posts: 7,305

Re: Объркания вампир

да знам леко е объркано


[img]http://i895.photobucket.com/albums/ac160/openexit/Gifs%20for%20Wi/000052rd.gif[/img]
RARRRRR
LOVE you my crazy vampire <33

I had the taste of BLOOD & CHOCOLATE in my mouth ! <3

Offline

#4 2010-08-23 13:07:32

sunny_x3
Member
Registered: 2010-06-19
Posts: 44

Re: Объркания вампир

на мен ми харесва wink и го четох с голям интерес и може да направиж продължение за Джоузеф и теб ще го чакам с нетърпение wink

Offline

#5 2010-08-23 13:08:44

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Объркания вампир

на мен ми е много лигаво  laugh


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#6 2010-08-23 13:09:42

denz
Member
Registered: 2010-05-07
Posts: 252

Re: Объркания вампир

Амии..не ми хареса.:s  През цялото време имах чувството че чета "Здрач" ..ист0рията на Каралайл и Есме само ,че в някаква изкривена реалност.. мисли по- оригинално..

Offline

#7 2010-08-23 13:10:21

emotional
Mrs. Somerhalder ♥
From: * Hawaii & Ibizaaa *
Registered: 2009-03-31
Posts: 7,305

Re: Объркания вампир

sunny_x3 ще се постаря в най - скоро да напиша продължение и да не е така объркано и по интересно  wink


[img]http://i895.photobucket.com/albums/ac160/openexit/Gifs%20for%20Wi/000052rd.gif[/img]
RARRRRR
LOVE you my crazy vampire <33

I had the taste of BLOOD & CHOCOLATE in my mouth ! <3

Offline

#8 2010-08-23 13:11:30

emotional
Mrs. Somerhalder ♥
From: * Hawaii & Ibizaaa *
Registered: 2009-03-31
Posts: 7,305

Re: Объркания вампир

ъъъъъъ denz историята на Каралайл и Есме  няма нищо общо с тази  laugh


[img]http://i895.photobucket.com/albums/ac160/openexit/Gifs%20for%20Wi/000052rd.gif[/img]
RARRRRR
LOVE you my crazy vampire <33

I had the taste of BLOOD & CHOCOLATE in my mouth ! <3

Offline

#9 2010-08-23 13:32:32

qsetooo
Member
Registered: 2010-07-26
Posts: 506

Re: Объркания вампир

Амии..не ми хареса.:s  През цялото време имах чувството че чета "Здрач" ..ист0рията на Каралайл и Есме само ,че в някаква изкривена реалност.. мисли по- оригинално..

(y)

Offline

#10 2010-08-23 13:33:08

denz
Member
Registered: 2010-05-07
Posts: 252

Re: Объркания вампир

ъъъъъъ denz историята на Каралайл и Есме  няма нищо общо с тази  laugh

да де обаче просто като го четях и само за това си мислех.. laugh права си глупаво съм се изразила laugh  blush .Обаче това не променя др.-то ми мнение , че е като изкривена версия на "Здрач" . Лично обожавам книгите и филма , страшно запален фен съм ии да си призная ии на мен Джаспър ии Алис са ми любими  heart  nod . Не ми харесва просто защото преди съм чела подобно.. nod иначе е добро laugh ..

Offline

#11 2010-08-23 13:40:51

emotional
Mrs. Somerhalder ♥
From: * Hawaii & Ibizaaa *
Registered: 2009-03-31
Posts: 7,305

Re: Объркания вампир

не аз нищо не казвам за мнението на никой всеки си има право, даже аз знам че е малко някакво объркано но супер много исках да напиша нешо за вампири и тва написах на бързо сега ще поработя над нещо по добро  smile


[img]http://i895.photobucket.com/albums/ac160/openexit/Gifs%20for%20Wi/000052rd.gif[/img]
RARRRRR
LOVE you my crazy vampire <33

I had the taste of BLOOD & CHOCOLATE in my mouth ! <3

Offline

#12 2010-08-23 13:46:35

the_sladUrch3
Member
From: Тръгвам си от мястото, на коет
Registered: 2010-07-20
Posts: 386

Re: Объркания вампир

ъх сори, че ще дам още едно негативно мнение, но това ми прилича много на "Здрач"  speechless също така беше доста объркано... следващия път като пишеш нещо за вампири включи въображението си в сила и ще се сетиш за нещо оригинално. Започни да пишеш идеите си, но гледай да не е много объркано smile аз така правя и мисля че се получава .. особено напоследък  wink
иначе бива го, но ако беше включила малко повече въображение щеше да стане прекрасно wink


Come to me
You can hate me                                                                                                     
You can kill me

Leading me to my only goal
In infinite darkness
But,could you bring some light with you...
so I can see your face at last?
[img]http://www.prikachi.com/images/563/2417563P.jpg[/img]
Маги-nya

Offline

#13 2010-08-23 13:50:28

emotional
Mrs. Somerhalder ♥
From: * Hawaii & Ibizaaa *
Registered: 2009-03-31
Posts: 7,305

Re: Объркания вампир

не се извинявай за мнението си, все пак нали от мненията ще се уча и нещата които ще пиша за напред  се надявам да бъдат все по добри


[img]http://i895.photobucket.com/albums/ac160/openexit/Gifs%20for%20Wi/000052rd.gif[/img]
RARRRRR
LOVE you my crazy vampire <33

I had the taste of BLOOD & CHOCOLATE in my mouth ! <3

Offline

#14 2010-08-23 13:54:18

JB.Smille
Member
Registered: 2010-03-28
Posts: 4,512

Re: Объркания вампир

Не ми харесва !
Нещо подобно на Здрач е ! ;dd


The truth is I’ve never fooled anyone. I’ve let people fool themselves. They didn’t bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn’t argue with them. They were obviously loving somebody I wasn’t.

Offline

#15 2010-08-23 13:59:21

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Объркания вампир

sunny_x3 wrote:

на мен ми харесва wink и го четох с голям интерес и може да направиж продължение за Джоузеф и теб ще го чакам с нетърпение wink

е все пак не си на 55 да пишеш разкази които да са съвсем професионални laugh
иначе искам 2рата част ;р

Offline

#16 2010-08-24 13:04:36

pesedemetka
Member
From: My Fuckin` City :)
Registered: 2010-06-16
Posts: 176

Re: Объркания вампир

още като видях това за вегетарианците и страшно много ми саприлича на здрач ..  |-( браво за труда, но не си падам по такива неща . . smile  smile


В живота не е важно от къде идваш или къде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя ..  ;]]

Offline

#17 2010-08-24 13:22:08

moni4ka_21
Member
From: Nostalgia
Registered: 2008-12-30
Posts: 925

Re: Объркания вампир

Ъъм .. на мен също малко ми заприлича на Здрач,но друго нещо,което не ми хареса беше,че разказваш твърде прибързано,а момичето е с прекалено детско мислене.Обичам го-появява се интересно момче,драми,драми,пак го обичам с предтекст,че трудностите правят любовта по-силна.Извинявай,ако съм те убидила,но така мисля.Поупражнявай се с различни стилове и записвай всяка своя идея,дори да е само началото на история.Ще видиш,че ще стане по-добре  smile  Благодаря за отделеното внимание  smile


Draco Dormiens Nunquam Titillandus.

Offline

#18 2010-08-24 13:38:43

emotional
Mrs. Somerhalder ♥
From: * Hawaii & Ibizaaa *
Registered: 2009-03-31
Posts: 7,305

Re: Объркания вампир

ем аз написах нещо много по добро от това и дори е публикувано, а това знам че е пълен боклук  wink


[img]http://i895.photobucket.com/albums/ac160/openexit/Gifs%20for%20Wi/000052rd.gif[/img]
RARRRRR
LOVE you my crazy vampire <33

I had the taste of BLOOD & CHOCOLATE in my mouth ! <3

Offline

#19 2010-08-24 14:16:38

moni4ka_21
Member
From: Nostalgia
Registered: 2008-12-30
Posts: 925

Re: Объркания вампир

Е не е чак пълен боклук,но може какво още да се иска smile


Draco Dormiens Nunquam Titillandus.

Offline

#20 2010-08-24 17:07:57

pliushinka
Member
From: ``фLиrтLaнdия
Registered: 2009-08-07
Posts: 326

Re: Объркания вампир

Хах, на мен пък много ми хареса !  sun


Yoυ fιηd a glimmєr of happιnєss ιn thιs world,
thєre's always somєone who wants to dєstroy ιt.. star

Offline

#21 2012-11-01 13:17:37

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Объркания вампир

на мен ми харесва wink и го четох с голям интерес и може да направиж продължение за Джоузеф и теб ще го чакам с нетърпение wink


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook