#26 2010-08-14 14:31:31

sunny_x3
Member
Registered: 2010-06-19
Posts: 44

Re: искам съвет за момче

каква случайности при мен е така laugh момчето е  с 3 години по голямо от мен.И ние,като вас излизахме всеки ден,шегувахме се бяхме заедно почти през целия ден.Обикаляхме кнарталите и всеки познат мислеше,че ходим заедно или,че аз харесвам него,или той мене-или е взаимно.Но при нас има една разлика-ТОЙ СИ ИМА ГАДЖЕ!Но това любопитство от околните го накара да се усъмни дали наистина не го харесвам.През първите дни докато чатихме тъкмо се бях прибрала в къщи-преди това бях с него и той ми пише хайде да излезим,че си под ръка.Казах му,че не искам да ме използва той отвърна,че ен така,На другия ден пак излязохме и той ми каза,че иска да ме пита нещо.Аз отвърнах питай,а той каза по (skype) .Прибрах си и веднага седнах попитахго какво искаше да ме питаш той онвърна,че няма значение,но аз бях любопитна (качество което всички жени притежаваме)и той каза,че е искал да  ме пита дали го харесвам.Аз започнах да овъртам,а той каза кажи ми просто е!Накрая си признах,че имам симпатии към него.И от тогава излахме1-2 пъти. cry


Но ПРИ ВАС МОЖЕ ДА Е РАЗЛИЧНО  wink ВСЯКА ПРИКАЗКА Е С РАЗЛИЧЕН КРАЙ НО МОЖЕ ДА ПОЧАКАШ И ТОЙ ДА ТИ КАЖЕ АКО ИЗПИТВА НЕЩО КЪМ ТЕБ wink НО ТОВА С СМС НЕ ПИ ДОПАДА ПО ДОБРИ ИЗЛЕЗТЕ САМИ НА НЯКОЕ ОСАМОТЕНО МЕСТИНЦЕ Е ПОГОВОРЕТЕ wink  smile

Offline

#27 2010-08-14 16:13:41

polina6
Member
Registered: 2008-07-15
Posts: 1,195

Re: искам съвет за момче

каква случайности при мен е така laugh момчето е  с 3 години по голямо от мен.И ние,като вас излизахме всеки ден,шегувахме се бяхме заедно почти през целия ден.Обикаляхме кнарталите и всеки познат мислеше,че ходим заедно или,че аз харесвам него,или той мене-или е взаимно.Но при нас има една разлика-ТОЙ СИ ИМА ГАДЖЕ!Но това любопитство от околните го накара да се усъмни дали наистина не го харесвам.През първите дни докато чатихме тъкмо се бях прибрала в къщи-преди това бях с него и той ми пише хайде да излезим,че си под ръка.Казах му,че не искам да ме използва той отвърна,че ен така,На другия ден пак излязохме и той ми каза,че иска да ме пита нещо.Аз отвърнах питай,а той каза по (skype) .Прибрах си и веднага седнах попитахго какво искаше да ме питаш той онвърна,че няма значение,но аз бях любопитна (качество което всички жени притежаваме)и той каза,че е искал да  ме пита дали го харесвам.Аз започнах да овъртам,а той каза кажи ми просто е!Накрая си признах,че имам симпатии към него.И от тогава излахме1-2 пъти. cry


Но ПРИ ВАС МОЖЕ ДА Е РАЗЛИЧНО  wink ВСЯКА ПРИКАЗКА Е С РАЗЛИЧЕН КРАЙ НО МОЖЕ ДА ПОЧАКАШ И ТОЙ ДА ТИ КАЖЕ АКО ИЗПИТВА НЕЩО КЪМ ТЕБ wink НО ТОВА С СМС НЕ ПИ ДОПАДА ПО ДОБРИ ИЗЛЕЗТЕ САМИ НА НЯКОЕ ОСАМОТЕНО МЕСТИНЦЕ Е ПОГОВОРЕТЕ wink  smile

надявам се много моята приказка да е с по хубав край но едва ли отг нямана смса не вярвам и да има не вярвам и да излезем повече


Никой не знае какво притежава докато накрая не го изгуби

Offline

#28 2010-08-14 17:00:29

sunny_x3
Member
Registered: 2010-06-19
Posts: 44

Re: искам съвет за момче

хей smile успокой се wink
може и той да има чуства към теб smile
НЕ ГУБИ НАДЕЖДА!
а относно това,че още не ти е писал смс може би просто се е притиснил или го е помислил за шега а може да  е объркан и да не знае какво да ти отговори.Според мен ако днес не получиш отговор,то в следващите 1-2 дни ще има ако излезете,но ако той не започне да говори за това ти му намекни или му кажи,че искаш да се уточните smile Успех
и неж тази картенка тя е по случея чи качех я случайно и не съм очаквала да се тегли но както и да е speechless
  http://kaprizen.com/?img=968957 и за това ''за миг ти предпочете мен пред него става въпрос за Ерджан от BEAT 4 FUN..но това е друг въпрос.

Offline

#29 2010-08-15 04:57:13

polina6
Member
Registered: 2008-07-15
Posts: 1,195

Re: искам съвет за момче

и така хора отг продължава да няма май като се видим другата седмица ще трябва да го попитам лично защо не ми е отг на смса но не знам да го питам или да него и дали това или нещо друго


Никой не знае какво притежава докато накрая не го изгуби

Offline

#30 2010-08-15 09:07:25

tedito_bg
Member
Registered: 2009-05-09
Posts: 207

Re: искам съвет за момче

защо чак другата седмица |-(

между другото аз имах преди 1 месец един случай дето се получи много смешно  laugh

зарибявахме се с едно момче и неговите приятели почнаха да ми казват че той ме харесва обаче аз с малкото ми акъл отидох и му казах какво са ми казвали приятелите му и той само си наведе главата и нищо не каза и на следващия ден искал да се оттърве от мене  chuckle

тогава ми беше малко кофти обаче след ден 2 започнахме да се смеем с моите приятелки как съм се изложила  chuckle

Според ене по-добрия вариант е да му го кажеш на живо,макар че аз не бих го направила след тоя гаф  laugh


The bes7 сЪм wEeeeee ;dd


http://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D1 … 2773701153 статусиии ;д

Offline

#31 2010-08-15 10:47:37

polina6
Member
Registered: 2008-07-15
Posts: 1,195

Re: искам съвет за момче

другата седмица защото чак тогава ще се видим е даде тази която идва.
А за твоя гаф да не ти пука барем сте се посмели малко ама аз не искам да направя защия гаф че направо ще умра laugh


Никой не знае какво притежава докато накрая не го изгуби

Offline

#32 2010-08-18 18:59:44

polina6
Member
Registered: 2008-07-15
Posts: 1,195

Re: искам съвет за момче

Хора утре ще се видя с Гого но не е среща,а посто ще ходя, където работи майка и той ще е там и ще се видим, но не знам какво да паря как да се държа да го питам ли защо не ми е отг на смса или нищо да не го питам или според това как се държи с мене ако не ми говори какво да парява или ако ми се усмихва какво да правя незнам помогнете ми моля ви много


Никой не знае какво притежава докато накрая не го изгуби

Offline

#33 2010-08-19 07:01:08

tedito_bg
Member
Registered: 2009-05-09
Posts: 207

Re: искам съвет за момче

ми според мене по-добре не го питай,а само нажлюдавай как се държи.Ако има някаква промяна в поведението вече ако искаш го попитай,но недей да бъразаш още утре с въпросите


The bes7 сЪм wEeeeee ;dd


http://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D1 … 2773701153 статусиии ;д

Offline

#34 2010-08-19 15:31:32

polina6
Member
Registered: 2008-07-15
Posts: 1,195

Re: искам съвет за момче

така не питах неска нищо пак и той не се държа добре с мене влезе нито едно здр нито нищо само като си тръгвах ме погледна и ми вика чао това беше е кажате какво да правя да питам ли да не питам ли да се правя ли и аз че не ме инт вече или да му показвам чуствата си е кажате моля ви.


Никой не знае какво притежава докато накрая не го изгуби

Offline

#35 2010-08-19 20:18:16

tedito_bg
Member
Registered: 2009-05-09
Posts: 207

Re: искам съвет за момче

Понеже нямам кой знае какъв опит,по-добре изчакай отговорите на другите.Единствения и възможно най-тъпия съвет,който мога да ти дам е да се откажеш,макар че аз не бих го направила,защото знам от личен опит че е много трудно smile.Сега се поставих малко на негово място и ако на мене ми бяха признали нещо такова и аз щях да се засрамя и да се почуствам малко неловко.Само той си знае какво чуства в крайна сметка..


The bes7 сЪм wEeeeee ;dd


http://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D1 … 2773701153 статусиии ;д

Offline

#36 2010-08-20 09:19:36

polina6
Member
Registered: 2008-07-15
Posts: 1,195

Re: искам съвет за момче

Понеже нямам кой знае какъв опит,по-добре изчакай отговорите на другите.Единствения и възможно най-тъпия съвет,който мога да ти дам е да се откажеш,макар че аз не бих го направила,защото знам от личен опит че е много трудно smile.Сега се поставих малко на негово място и ако на мене ми бяха признали нещо такова и аз щях да се засрамя и да се почуствам малко неловко.Само той си знае какво чуства в крайна сметка..

Е дам така е само той си знае какво чуства ама да каже и аз да знам де laugh ааа няма само да гадая laugh не ме бива много в това laugh е наистина му е неловко, както казваш ама на мене ми е тройно по гадно, като не знам какво да правя яко съм си хлътнала аз и не знам искам и чакам съвети от вас.


Никой не знае какво притежава докато накрая не го изгуби

Offline

#37 2010-08-21 09:23:59

tedito_bg
Member
Registered: 2009-05-09
Posts: 207

Re: искам съвет за момче

ми ако си чатите или нещо от сорта може да го попиташ,дали има някакви чуства към тебе,за да знаеш дали да се надяваш на нещо или не ..


The bes7 сЪм wEeeeee ;dd


http://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D1 … 2773701153 статусиии ;д

Offline

#38 2010-08-21 13:53:57

miimch0
Member
From: ГраД на меЧтиТе.......
Registered: 2010-07-18
Posts: 97

Re: искам съвет за момче

Еми те мом4етата са стамни :Д можеби му прати пак смс в който пише че искаш да сте поне приятели ее :Д

Offline

#39 2010-08-30 16:25:16

yoannka_love_mariqncho
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 493

Re: искам съвет за момче

Аз също бих му писала смс или най-добре да го дръпнеш настрани и на 4очи да си поговорите.Успех (y)


heart I LoVe OnLy My ReAl LoVe MaRiQn heart
heart FoReVeR ToGeThEr heart

Offline

#40 2010-09-06 07:54:47

polina6
Member
Registered: 2008-07-15
Posts: 1,195

Re: искам съвет за момче

аз го питах лично само ми се смееше правише се че не знае за какво говоря но както и да е вече не ме инт защото си хаванах гадже и го забравих.....


Никой не знае какво притежава докато накрая не го изгуби

Offline

#41 2010-09-06 09:44:53

XALKIDIYE
Пикльо
From: ** DarK Cityy **
Registered: 2010-08-30
Posts: 515

Re: искам съвет за момче

Предлагам да кажеш в скайп wink



За черноморската акула големи риби няма!! sun


Dennni heart Верен приятел в нужда. Не искам да те губяя cry heart

Offline

#42 2010-09-11 15:51:29

only_girl
Member
Registered: 2010-09-05
Posts: 47

Re: искам съвет за момче

хора моля ви помоглене те ми влюбих се в едно момче почити всеки ден сме заедно бъзикаме си се тфа онова понякога вечер излизаме и се заглеждаме той гледа мене аз него и така  той е 3 год по голям от мене но както и да е искам съвет за това дали да му пиша смс че го харесвам и да го питам дали мога да  се надявам да стане нещо м/у нас но ме е страх от отговора и от това после как ще се държи със мене и че може да спереме със  бъзиците да спрем да изаме заедно но ако му пиша ще знам какво чуства и той кам мене но незнам много се колебая затова моля ви кажете ми какво да правя


Ох,разбирам те имам същия проблем само че момчето е 5 години по-голямо от мен и наистина прекарваме доста време заедно,ама просто не намирам смелост да му кажа че го харесвам а искам защото мисля че и той има някакви чувства към мен!моля ви пишете!!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook