#1 2010-07-22 10:20:46

leksita19
Member
Registered: 2009-11-28
Posts: 1

Re: Как да се запознаем ?

Значи аз и една моя фр като излеземм и се мотаем некъде по центъраа и... абе тоя район.. и вече сиг 10 пъти срещаме 2 групи момчета на колелета... да ги наречем
- Група 1 - Булсаткома и Синьото \не се очудвайте от имената.. ние сме ги измислили което оправвдава колко са тъпи
- Група 2 - Мафията на Ивайло laugh
Такаа... и с тях се засичаме всеки ден по д/г едно и също времее... и мноо искаме да се запознаем с тях... ама мноо мнооо мноооо laugh  laugh и група  1 са по-срамежливи.. булсаткома мисля че е мернал една от нас щото постоянно ни зяпа \нз коя по-точно\ обаче синьото нещо.. ми се струва че не е заинтересуван.. таа... от група 2 момчетата са.. по... нз имам чувството че с тях повече можем да се запознаем обаче проблема е че са ...достаа народ.. некъде 7-8 човека.. от които ние сме си харесали 2-3 laugh и така... и просто не знаем как да се запознаем с тях.. група 2 постоянно се фукат с разни трикчета и минават бавно покрей нас.. а група 1 минават и те обаче те.. бързо laugh и ако може да ни помогнете с някоя идея....??

Offline

#2 2010-07-22 10:26:47

xello_kitty
Member
From: Underworld.
Registered: 2009-12-29
Posts: 662

Re: Как да се запознаем ?

1. Мястото на темата не е в т0зи сайт.
2. Научи се да пишеш.


"Как да се запознаем с тях ?" - щ0 за въпрос ?! Нали се виждате всеки ден. Вие можете да ги загов0рите по всяко време. А и искам да те запитам ,, та ти на колко си въобще  wondering  ?

Offline

#3 2010-07-22 10:35:16

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Как да се запознаем ?

1. Мястото на темата не е в т0зи сайт.
2. Научи се да пишеш.


"Как да се запознаем с тях ?" - щ0 за въпрос ?! Нали се виждате всеки ден. Вие можете да ги загов0рите по всяко време. А и искам да те запитам ,, та ти на колко си въобще  wondering  ?

(y) Абсолютно. Запознаството става така:
- Здрасти. Казвам се дрън дрън, дрън дрън...
- Здрасти. Дрън дрън дрън....


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#4 2010-07-22 10:48:38

ifz
Member
Registered: 2009-09-07
Posts: 123

Re: Как да се запознаем ?

1. Мястото на темата не е в т0зи сайт.
2. Научи се да пишеш.


"Как да се запознаем с тях ?" - щ0 за въпрос ?! Нали се виждате всеки ден. Вие можете да ги загов0рите по всяко време. А и искам да те запитам ,, та ти на колко си въобще  wondering  ?

(y) Абсолютно. Запознаството става така:
- Здрасти. Казвам се дрън дрън, дрън дрън...
- Здрасти. Дрън дрън дрън....

тоочно така !  (:


толкoва ми е хубаво с теб heart
you're for me .. like the music for the pianist music .. passion ! heart
OHNE DICH KANN ICH NICHT LEBEN ! (H)
Du bist das Music in mir music

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook