#1 2010-07-18 14:03:32

princeskata95
Member
Registered: 2010-07-18
Posts: 5

Re: помощ първата ми среща с момче което харесвам

Всичко почна по скайп запознахме и много си допаднахме... Оказа се че лятото е в Варна кадето живея аз и имат хотел в Варна. Дългоси писахме и той ми призна чуствата си...После и аз и почнахме с смс и разговори по тел и чатене по скайп..
На еднакви години и решихме да излезем някаде в Варна когато аз реша лятото (сега)..
Проблема ми е че ще го вида на живо за първи път па кака да се целуна снякой който не съм го виждала на живо аз му казах сега сме си порсто приятели нещо че си се обичаме свучи сигорно баално но ние много си пирличаме...Та знащи искам да ми помогнете като ми дадете саветчта на 15 сме и лошото е че не съм се целувала с език УПС  е ся кфо да прая немога му го кажа щото сички са се целували вечи аз НЕ ццц,, (загубенячка съм знам)..Та като хар някой почвам да се кикотя или чевя и да съм се усмихната и заеквам порсто ще е пълен порвал..И незнам на какво мяст да отидем в Варна мислехме на питник в един парк извън Варна но нз моля всеки да даде савет плсс!!

Offline

#2 2010-07-18 14:05:24

princeskata95
Member
Registered: 2010-07-18
Posts: 5

Re: помощ първата ми среща с момче което харесвам

поправете ми грешките :Д сори :Д от бързане...

Offline

#3 2010-07-18 14:17:19

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: помощ първата ми среща с момче което харесвам

Първото което е .. трябва да си естествена! Тоест, да не се правиш на друга! Преди да кажеш нещо мисли, защото щом викаш, че се червиш, явно се притесняваш, таа може да издрънкаш нещо нередно. Не го лъжи, всичко ще си излезе на яве накрая. ;дд И това е, просто се дръж нормално, и  ако ще се притесняваш гледай да не личи. А онова за целуването.. Хмм, до колкото разбрах го обичаш? Ами ако се опита да те целуне, не го отблъсквай.. Гадно е. Пък това че не си се целувала, ще си дойде само. Сигурна съм в това, макар, че не съм се целувала с език. ;дд Не съм по срещи, но ти казах най-важното поне.

БТУ: Вземи си дъвка Орбит или някакви слаадки, за да не миришеш гадно. smile


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#4 2010-07-18 14:18:46

Sisi7u
*-_c0oL StaR_-*
From: градът на прокълнаtиtе . !! .
Registered: 2010-03-06
Posts: 4,943

Re: помощ първата ми среща с момче което харесвам

Амии ..
първо ..
може да отидете някъде където ще сте сами или да няма много хора, според мен ...
не е задължително да го целунеш на първа среща ..
представи си .. по-голяма ''загубенячка'' ;дд
аз съм на 16 и досега не съм имала истинска целувка ..,
а това за изчервяването и т.н. .. не се притеснявай ..
най-страшни ще са първите 10 мин ;dd
после сиг ще се отпуснеш и вс ще бъде ok .


[img]http://prikachi.com/images/452/3028452n.jpg[/img]

Offline

#5 2010-07-18 14:22:06

princeskata95
Member
Registered: 2010-07-18
Posts: 5

Re: помощ първата ми среща с момче което харесвам

много мерси момичета!!!! Амам много!! Някой ако  иска също да каже своят съвет!

Offline

#6 2010-07-18 14:46:55

sladyrana95
Member
From: iN mY wOrLd ;)
Registered: 2010-01-01
Posts: 707

Re: помощ първата ми среща с момче което харесвам

ами виж ся и аз съм г/д в същото положение щот скоро и аз ше имам среща с момче което познавам само от скайпа и съм както теб,и двамата знаем кво чустваме един към друг,чували сме се по тела и сме си писали смс,аз също се притеснявам,но да се надяваме,че всичко ще мине както трябва и няма да ни е скучно,за целувката...целувала съм се с език много пъти и дано нямам проблем с тва,но както казаха по-горе бъди себе си и не се притеснявай,аз съм същата като теб,като се притесня и почвам се смея за нищо,доста тъпо изглежда от страни ... да се надяваме че и на двете срещите ще минат добре  star  smile

Offline

#7 2010-07-18 15:46:08

teri_pzz
Member
From: Gambling paradise..<33.... [
Registered: 2009-05-11
Posts: 2,152

Re: помощ първата ми среща с момче което харесвам

ммм значи за целувката ни се притисняваи същтото е като първата целувка притисняваш се но после след като започнеш е сякаш си го праила от години wasntme
и просто се дръж нормално и ако ще се притесняваш гледай да не личи wasntme  wasntme
дръж се есетествно и всичко е наредне се прави на друга пред него ако ще те харесва нека да е заради теб а не за някоя измисленна
това е от мен останалото е от тебб wink


Да обичаш може да е най-якото чувство,
но да накараш някой да те обича - това е изкуство !!!

Offline

#8 2010-07-18 16:10:19

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: помощ първата ми среща с момче което харесвам

Всеки се целува различно, и няма начин на целуване!Когато дойде времето ще разбереш!Всеки е имал първи път!Не се притеснявай, отпусни се и бъди себе си!Целувката ти е най-малкият проблем според мене!  smile Успех!


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook