#1 2009-09-05 11:14:28

polina2094
Member
Registered: 2009-09-05
Posts: 9

Re: Харесваш момче,но то е срамежливо

Тази статия е нещо като обръщение към момичетата. Ако харесвате едно момче, а той е много срамежлив сигурно ви е много яд, че той не направи първата стъпка.Мислите, че и той ви харесваωМоже би е така.Много от момчетата сa срамежливи и не бихa могли да ви поканят на среща ей така, като щракнат с пръсти.В случай, за съжаление тук трябва да кажа, че първата стъпка-поканата или признанието трябва да е ваша.Трябва да се навъртате около него и да търсите причини за разговор.Много често той ще ви поглежда(в учебните часове например).И вие ще го поглеждате.Не се разочаровайте, ако той веднага извърне поглед.Щом ви погледне усмихнете му се.И след време отидете при него и му кажете, че го харесвате.След това той най-вероятно ще ви предложи да излезете някъде.И ако каже "Където искаш" Това НЕ означава, че той е човек без мнение, което е МНОГО страшно.НАПРОТИВ!Той Много уважава Успех!


Любовта не съществува тя е само игра,сълзи и страдания това са нейните правила!!!

Offline

#2 2009-09-05 13:18:31

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Харесваш момче,но то е срамежливо

имам абсолютно същия проблем  laugh много ми е гадно и ме е яд на него щото в скайпа е много отворен а в действителност  wasntme  envy

Offline

#3 2009-10-05 09:40:22

blizalchica_
Member
Registered: 2009-07-23
Posts: 42

Re: Харесваш момче,но то е срамежливо

И аз имам такъв проблем.. в ново училище съм и има едно момче от моя клас,което много харесвам,но той е точно такъв.Срамежлив и мълчалив,говорихме няколко пъти,прибираме се заедно от училище и се държи прекрасно с мен,НО нищо повече.Знам,че ме харесва,защото е го е казал пред един наш съученик,но и мен ме е страх да му кажа какво изпитвам и да го поканя да излезем,защото може да се притесни и да ме отреже .. СРАМЕЖЛИВИТЕ МОМЧЕТА СА ТОЛКОВА СЛАДКИ,А В СЪЩОТО ВРЕМЕ АДСКИ ДРАЗНЕЩИ,ЗАЩОТО НЕЗНАЕШ ТОЧНО КАК ДА ПОСТЪПИШ  lipssealed  rofl


Ако няма къде да идеш .. ела на себе си wait

Offline

#4 2010-04-19 15:11:23

happy_1_
Member
Registered: 2010-04-05
Posts: 25

Re: Харесваш момче,но то е срамежливо

Ами при мен е същтото но е лошо защото нашето даскало е като клюкарница само ако ни видат некъде целото даскало ще говоро за нас не е ли малко гадно :S

Offline

#5 2010-04-22 12:52:31

simi1997
Member
Registered: 2009-11-03
Posts: 651

Re: Харесваш момче,но то е срамежливо

оо при мен няма такава опасност да харесам срамежливо момче, повечето момчета които харесвам обикновено хич не са срамежливи laugh

Offline

#6 2010-05-19 08:16:22

nobodyg1rl
Member
Registered: 2010-05-19
Posts: 1

Re: Харесваш момче,но то е срамежливо

Харесвам едно момче от доста време но той е срамежлив и не се влюбва много в момичета,,,незнам как да му привлека вниманието

Offline

#7 2010-05-19 11:15:42

cweety
Member
From: Ямбол .
Registered: 2009-08-13
Posts: 1,553

Re: Харесваш момче,но то е срамежливо

оо при мен няма такава опасност да харесам срамежливо момче, повечето момчета които харесвам обикновено хич не са срамежливи laugh

Познато ми е ... rofl


البشر هم الملائكة بجناح واحد، يجب أن تبني على الطيران

Offline

#8 2010-06-12 20:21:44

mimi_miro
Member
From: sofiq
Registered: 2010-06-04
Posts: 10

Re: Харесваш момче,но то е срамежливо

дам,определено не е лесно. Но пък от една страна са по-сладки като се срамуват blush,отколкото да са някои отворени дето "разбират" от всичко.

Offline

#9 2010-06-16 16:57:16

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: Харесваш момче,но то е срамежливо

И аз имам такъв проблем.. в ново училище съм и има едно момче от моя клас,което много харесвам,но той е точно такъв.Срамежлив и мълчалив,говорихме няколко пъти,прибираме се заедно от училище и се държи прекрасно с мен,НО нищо повече.Знам,че ме харесва,защото е го е казал пред един наш съученик,но и мен ме е страх да му кажа какво изпитвам и да го поканя да излезем,защото може да се притесни и да ме отреже .. СРАМЕЖЛИВИТЕ МОМЧЕТА СА ТОЛКОВА СЛАДКИ,А В СЪЩОТО ВРЕМЕ АДСКИ ДРАЗНЕЩИ,ЗАЩОТО НЕЗНАЕШ ТОЧНО КАК ДА ПОСТЪПИШ  lipssealed  rofl

да същото само дето не знам дали той ме харесва все още  laugh


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook