#1 2010-03-07 12:58:51

teri_pzz
Member
From: Gambling paradise..<33.... [
Registered: 2009-05-11
Posts: 2,152

Re: Тайна любов

Когато харесвате някого, но не можете да признаете на никого и постоянно искате да говорите за него, но няма с кого-  пишете тук каквото искате, говорете за него/нея спокойно.. без тва ни са познаваме но сме фр. Ние ще Ви изслушаме(wave)


Да обичаш може да е най-якото чувство,
но да накараш някой да те обича - това е изкуство !!!

Offline

#2 2010-03-07 14:06:51

y0nit0y96
Member
Registered: 2009-04-22
Posts: 15,041

Re: Тайна любов

Аз нито обичам някой,нито харесвам..дори вече нямам симпатии към някого  speechless


[img]http://www.prikachi.com/images/776/3155776w.png[/img]

Offline

#3 2010-03-07 14:09:45

weschy.xD
Изгонен(а)
Registered: 2009-06-21
Posts: 9,118

Re: Тайна любов

Аз нито обичам някой,нито харесвам..дори вече нямам симпатии към някого  speechless

+1 .. И така се чувствам много по-добре .. smile

Offline

#4 2010-03-07 15:19:54

ladygtoo
Member
Registered: 2009-12-13
Posts: 90

Re: Тайна любов

лелее..аз не мога когато се 4уствам така а то е рядко сяка6 има някаква празнина в мен..и ми е ску4но...и аз  не сам добре май 6тотт за сметка на тва когато пък харесвам някой място не мога да си намеря... lipssealed  и се ядосвам за мн дребни не6та.... laugh абее..хем ме боли хем ме сърби.. :p

Offline

#5 2010-03-07 15:21:14

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Тайна любов

Аз нито обичам някой,нито харесвам..дори вече нямам симпатии към някого  speechless

+1 .. И така се чувствам много по-добре .. smile

(y)  rofl

Offline

#6 2010-03-07 16:24:38

Fanta_girl
Member
From: На Седмото Небе [h]
Registered: 2009-09-03
Posts: 2,183

Re: Тайна любов

Еми аз като харесвам някои не мога да не споделя на някоя приятелка или на него самия. Научих се да показвам чувствата си което преди ми беше много трудно и не се чувствах добре.Когато си излея душата пред някои ми олеква smile

Offline

#7 2010-04-01 19:11:27

Junkitz EXTREME BOY
Member
Registered: 2009-10-14
Posts: 10

Re: Тайна любов

Хора при мен, има6е такава работа просто, това бе6е дар божи паднал от небето просто нямам думи heart  heart  heart 1 мои прятел си бе6е заплюл точното момиче станаха те 2 гажета излизаха те 2 м цата и аз с тях не ми ден непрекносно та се гледахме от зад гърбуму ма то не бе6е гледаници, то небе възду6ни, целувки heart  heart  heart  inlove  а забравих тя започна 1 на мен и посля и аз на я после почна яя сядаи иначе се те схрускам и аз викам ок ок ина4е 6е  буда изядех от нея............... за мен това бе6е тайна Любов поне аз така си гу убиснявам ...... sun  sun  sun surprised  surprised  surprised  surprised  inlove  inlove  inlove  inlove

Offline

#8 2010-04-01 19:29:28

mi6e_91
Member
Registered: 2008-11-02
Posts: 3,760

Re: Тайна любов

Хора при мен, има6е такава работа просто, това бе6е дар божи паднал от небето просто нямам думи heart  heart  heart 1 мои прятел си бе6е заплюл точното момиче станаха те 2 гажета излизаха те 2 м цата и аз с тях не ми ден непрекносно та се гледахме от зад гърбуму ма то не бе6е гледаници, то небе възду6ни, целувки heart  heart  heart  inlove  а забравих тя започна 1 на мен и посля и аз на я после почна яя сядаи иначе се те схрускам и аз викам ок ок ина4е 6е  буда изядех от нея............... за мен това бе6е тайна Любов поне аз така си гу убиснявам ...... sun  sun  sun surprised  surprised  surprised  surprised  inlove  inlove  inlove  inlove

Може ли пак да го обясниш, но по-ясно и без правописни грешки  wink


От сила имате нужда само ако искате да нараните някого. За всичко останало ви е необходима само любов!

Offline

#9 2010-04-02 08:20:38

nelly.g
кissed by a vaмpire
From: севлuево
Registered: 2010-03-06
Posts: 693

Re: Тайна любов

Хора при мен, има6е такава работа просто, това бе6е дар божи паднал от небето просто нямам думи heart  heart  heart 1 мои прятел си бе6е заплюл точното момиче станаха те 2 гажета излизаха те 2 м цата и аз с тях не ми ден непрекносно та се гледахме от зад гърбуму ма то не бе6е гледаници, то небе възду6ни, целувки heart  heart  heart  inlove  а забравих тя започна 1 на мен и посля и аз на я после почна яя сядаи иначе се те схрускам и аз викам ок ок ина4е 6е  буда изядех от нея............... за мен това бе6е тайна Любов поне аз така си гу убиснявам ...... sun  sun  sun surprised  surprised  surprised  surprised  inlove  inlove  inlove  inlove

Може ли пак да го обясниш, но по-ясно и без правописни грешки  wink

И аз нищо не успях да разбера... speechless

Offline

#10 2010-04-02 10:13:12

talani
Member
From: Там дет' не си ти хD
Registered: 2009-05-31
Posts: 1,924

Re: Тайна любов

Аз нито обичам някой,нито харесвам..дори вече нямам симпатии към някого  speechless

+1 .. И така се чувствам много по-добре .. smile

И на мен така ми е по-добре nod  (y)


The Vampire Diaries star
t3dencet0 star anity_kiss star  MiSteRry star Wiikkii star y0nit0y96 star Black Diamond star  monnssy star katsu star

Offline

#11 2010-04-02 10:46:06

sunny13
Bitter*
Registered: 2009-07-26
Posts: 9,886

Re: Тайна любов

Аз нито обичам някой,нито харесвам..дори вече нямам симпатии към някого  speechless

+1 .. И така се чувствам много по-добре .. smile

И на мен така ми е по-добре nod  (y)

(y)


"Ако си решил да променяш живота си,давай.Не се обръщай назад,защото времето никога не чака."

Offline

#12 2010-04-13 16:58:46

pepiuU
Member
Registered: 2010-02-19
Posts: 45

Re: Тайна любов

Аз пък обичам едно момче от доста време.. невероятната несподелена любов ... да но .. докат осе базиках пред наще за него0 изведнъж всички го намразиха и започнаха да ми говорят против него че е наркоман .. че ще се опита и мене да направи като него0 ... а той няма никакви такива цели .. просто сме си приятели .. той си се друса .. но никога не ми е предлагал и на мене ... дори веднъй аз го подпитах нещо и той ми каза "забрави .. на тебе никога няма да ти дам да го направиш.. аз сгреших недей и ти"и сега немога да кажа пред никой от семейството че го обичам ... а и на него обещах че ще го забравя .. абе тъжна гледка  cry  cry  cry  а аз просто искам да съм с него и да не се крия от никой ... ама май повече искам да съм с него ... ако трябва и ще се крия .. кво да правя  rofl


[img]http://prikachi.com/files/1439951j.jpg[/img]

Offline

#13 2010-04-13 19:45:36

Launcher
mnml kill music
From: minimaland
Registered: 2009-07-26
Posts: 2,007
Website

Re: Тайна любов

Аз пък обичам едно момче от доста време.. невероятната несподелена любов ... да но .. докат осе базиках пред наще за него0 изведнъж всички го намразиха и започнаха да ми говорят против него че е наркоман .. че ще се опита и мене да направи като него0 ... а той няма никакви такива цели .. просто сме си приятели .. той си се друса .. но никога не ми е предлагал и на мене ... дори веднъй аз го подпитах нещо и той ми каза "забрави .. на тебе никога няма да ти дам да го направиш.. аз сгреших недей и ти"и сега немога да кажа пред никой от семейството че го обичам ... а и на него обещах че ще го забравя .. абе тъжна гледка  cry  cry  cry  а аз просто искам да съм с него и да не се крия от никой ... ама май повече искам да съм с него ... ако трябва и ще се крия .. кво да правя  rofl

да са крийш : D


" say hello to my little friend "

Offline

#14 2010-06-16 17:22:05

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: Тайна любов

Аз имам с кого да си споделя бих ви казала някои неща но пък сега няма какво  laugh


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#15 2010-06-16 17:38:19

xhuxhaxhu
Member
Registered: 2009-06-14
Posts: 8,009

Re: Тайна любов

това да харесваш някого ии да не можеш да му го кажеш е голяма шитня!  |-(

Offline

#16 2010-06-16 17:49:37

pesedemetka
Member
From: My Fuckin` City :)
Registered: 2010-06-16
Posts: 176

Re: Тайна любов

айй аз ако тръгнаа да разказвамм за негоо няма даа спраа  lipssealed  laugh амм ще започна от някъде .. амм тойй ее от моето даскалоо 9 класс .. сигурно ее най най най хубавоо момче което някога съм виждалаа ..  heart амм .. проблема е там чее всичкии "приятелки" казват че е грозен ии някфи такива затова съм се отказалаа да говоря за него с тяхх  envy амм .. простооза мен наистина ее красив ии някаксии .. никой не може да ми промени мнениетоо  lipssealed  8-| сега идва плачливата част  cry  rofl амм остава една седмица от даскало ии може да не го видя 3 месеца защото тойй живее на другия крайй на градаа ..  lipssealed  shake амм наистинаа много го харесвамм, честноо .. пъкк тойй някакъв срамежливв самоо маа гледа няквоо ..  lipssealed апраоо ще полудеяя само като му видаа погледаа ..  inlove амм даже си спомнямм как се бях изложилаа тойй седеше в коридора и аз съм на стълбите с една приятелака ии  тойй пак мае лгедаше по "онзи" начинн  whew  happy ии тръгна към нас да де аз си помислих че тръгва към насс апък той искал да слезе по стълбите  |-(  |-( ии за малко  да не паднаа ..  lipssealed  rofl  голяма излагацияя ..  rofl  амаа наистина ее много красивв  inlove  heart  heart  heart


В живота не е важно от къде идваш или къде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя ..  ;]]

Offline

#17 2011-02-07 14:27:53

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Тайна любов

Рядко се чувствам така..


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#18 2011-02-09 14:58:02

miss_sexy_90
Member
Registered: 2009-02-07
Posts: 363

Re: Тайна любов

В момента имам приятел ... но до преди месец-два изпитвах известно привличане към най-добрия си приятел ...  blush  laugh
В крайна сметка си замълчах, защото си помислих, че ще го загубя ако му разкрия чувствата си  doh Сега сме си приятели и така е най-добре и за двама ни ...  :p


МОИТЕ МЕЧТИ НЯМАТ ГРАНИЦИ, АЗ ВИНАГИ ИСКАМ НЕВЪЗМОЖНОТО !!! sun

heart ОБИЧАМ ТЕ !!! heart

Offline

#19 2011-02-13 14:00:19

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Тайна любов

Ако искам да говоря с него, просто го правя  chuckle


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#20 2011-02-15 02:03:19

pepy
Member
Registered: 2010-03-01
Posts: 79

Re: Тайна любов

Аз пък обичам едно момче от доста време.. невероятната несподелена любов ... да но .. докат осе базиках пред наще за него0 изведнъж всички го намразиха и започнаха да ми говорят против него че е наркоман .. че ще се опита и мене да направи като него0 ... а той няма никакви такива цели .. просто сме си приятели .. той си се друса .. но никога не ми е предлагал и на мене ... дори веднъй аз го подпитах нещо и той ми каза "забрави .. на тебе никога няма да ти дам да го направиш.. аз сгреших недей и ти"и сега немога да кажа пред никой от семейството че го обичам ... а и на него обещах че ще го забравя .. абе тъжна гледка  cry  cry  cry  а аз просто искам да съм с него и да не се крия от никой ... ама май повече искам да съм с него ... ако трябва и ще се крия .. кво да правя  rofl

хах,моята история е същтата.. стана точно така крихме се известно време..но пак почнаха да се говори,че съм с него и така и така.. Ем докато един ден не издържах и разказах цялата история на майка ми .. Тя не ме разбра.. :|Забраняваше ми да излизам,какво ли не правеше само и само да не се виждам с него.. но аз го правех.. С времето нещтата ставаха по зле и по зле.. wink Не ми стигаха проблемите в къщи ЗАРАДИ НЕГО,и той почна да ми вдига скандали..Ревнуваше супер много.. Но както и да е ..бяхме заедно 1 година и 6 месеца.. Търпях униженията всичко ,защото той беше много за мен .. И една вечер когато излязахме,той се напи толкова много speechless .. а аз трябваше да се пребирам..казвах му тръгвам трябва да съм в къщи .. а той не ме пускаше .. Толкова се ядосах ,че тръгнах ..той ме хвана и ме удари .. Този ден никога няма да го забравя ..;) и от този ден на татъка .. той не съществуваше за мен ..ии едно последно изречение .. МОЖЕ БИ РАЗБРАХ ТРЪРДЕ МНОГО ЗА НЕГО,И АЗ СИ МИСЛИХ ,чЕ Е РАЗЛИчЕН НО ЯВНО НЕ Е БИЛ,ЗАТОВА СЕ ОТДРЪПНАХ ОТ НЕГО smile. Казах си щом ми посегна веднъж ще го повтори и ще го потрети (: ..


Нямаше логика .. Беше любов..! <3  ;]

Offline

#21 2011-02-17 16:10:37

mariq1699
Member
Registered: 2011-01-22
Posts: 176

Re: Тайна любов

Писала съм за това в много теми, но няма да пропусна и тази laugh . Харесвам едно момче от доста време inlove . На пръв поглед е като всяко друго момче, но когато сме насаме се държи съвсем различно-по принцип говори с мен само когато иска да му дам нещо или да му подскажа и то не ми го казва кой-знае колко мило. Но когато се сами или приятелят му, с когото седят на един чин е болен се държи страшно мило. Постоянно си говори с мен, най-вероятно от скука, но го прави по съвсем различен начин-говори ми мило и то за това колко под нивото ми са тези, които се дразнят с мен, най-често ги обсъждаме, моли ме мило за нещо, а не както обикновено, примерно "дай ми тва ма!", разказва ми разни истории от живота, защитава ме пред другите. Обаче когато има хора наоколо изобщо не съществувам, а ако съществувам му служа само за преписване или ако му трябва химикал. speechless


Защо по филмите, когато някой чуе стъпки казва „Ехоо“ ? Да не си мисли, че убиецът ще каже „В кухнята съм, искаш ли сандвич?“ ?! laugh laugh

Offline

#22 2012-05-12 20:15:22

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Тайна любов

Аз нито обичам някой,нито харесвам..дори вече нямам симпатии към някого  speechless

+1 .. И така се чувствам много по-добре .. smile

Абе необвързаните са най-щастливи! star

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook