#26 2011-03-15 18:05:04

xnesquikx
Member
From: Bikini Bottom*
Registered: 2010-09-19
Posts: 1,062

Re: Родителските срещи ..

и ние ще имаме утре,
първата родителска среща, която ще се проведе със нас :\, не съм притеснена, тъй като съм казала на майка ми за всичките си оценки =D


[img]http://prikachi.com/images/602/3629602g.png[/img] heart

its not about how others look at me, its about how i look at myself ;] -beastly

Offline

#27 2016-11-03 18:53:57

supremor
Member
Registered: 2016-09-21
Posts: 93

Re: Родителските срещи ..

Оффф, тез родителски срещи значи...в средното като бях как да е,ама в основното докато бяхме там(в периода 2002-2004г.), какви родителски срещи провеждаха...Ама не, нас не ни допускаха никакви вътре, само нашите родители ходеха, и то толкова се проточваха значи, чак до мръкване продължаваха-понеже имахме двама олигофрени в класа(Любомир и Иван), които бяха просто напастта за всеки един от даскалите, и докато всеки се изреди да се оплаква само от тях двамата, минаваше доста време!...А ний тогава бяхме по 25-26 в класа, те за всеки един казваха по нещо де, и оценки и пр., впечатленията им, но от тия двамата просто не спираха да се оплакват всеки път...И ний чакаме вънка на двора, чакаме, да свърши и да се разотиваме с нашите, то в един момент се стъмва, и...Мене ме беше страх главно от оценките, тъй като слабите оценки, не само по математиката но и по другото, ги криех от нашите тогава,в 6 клас се започна, и до 8 почти тъй правех, ужас беше!...Просто ме беше страх да им кажа за 2 или 3 по еди-какво си, дори да е по предмет, в който да речем мога и повече!...И понеже ги криех, настанеше ли родителска среща, направо косата ми се изправяше-като се приберат значи, ше ме бият ли, няма ли, кво ше ми кажат,абе направо кошмарно беше в онез години ве,до 2004-2005г. докато не завърших, почти всичко лошо криех, аз иначе почти не развалях дисциплината в клас, освен че много се смеех и останалите, които системно шумяха и нарушаваха дисциплината, ми се дразнеха супер много, че не спирам да се хиля по цял час!...Ама си го заслужаваха де, те правеха така, че да им се смея!... laugh laugh
И системно се провеждаха в четвъртък значи, всяка родителска среща беше точно на този ден, или поне в последните 2-3 години, преди да завърша, беше тъй, преди това не помня кога са били,но помня, че в четвъртък бяха...

Last edited by supremor (2016-11-03 18:58:04)

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook