#176 2013-06-25 11:32:48

чочина
Member
Registered: 2012-07-06
Posts: 278

Re: Има ли учител, който просто не можете да понасяте?

По Химия angry

Offline

#177 2013-08-20 07:34:33

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: Има ли учител, който просто не можете да понасяте?

Имам.
По физическо възпитание и спорт.

(y)


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#178 2013-09-15 11:40:03

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Има ли учител, който просто не можете да понасяте?

По физическо възпитание и спорт.


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#179 2013-10-08 08:51:25

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Има ли учител, който просто не можете да понасяте?

Математика.
Отвратителна невротичка е, повтаря едно и също неколкократно, като болните и, гъх, никой не я харесва.
Вчера попълни половината дневник със забележки, аз имам 7, 7! И една от тях е, защото не съм видяла от нея какво пише на дъската и не съм дописала едно число. Имам още две, които ми написа СЛЕД часа, ние имахме физическо и най-утчиво я помолихме за дневника, а аз и за теста си, за да ми обясни някой две задачи. Тя каза, че няма да ми ги обяснява, няма и да ми даде теста *втф*, не вдига учениците, които имат въпроси, а крещи истерично щом някой не разбира нещо. Та, написа ми две забележки в междучасието, че говоря и после, че продължавам да говоря в часа й. Какво. по. дяволите.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#180 2013-10-08 11:42:56

AnnieL
Member
From: NY City
Registered: 2012-07-24
Posts: 657

Re: Има ли учител, който просто не можете да понасяте?

По физика,Химия,Български ...


Бях му причинила най-голямата болка-
да дадеш надежда на влюбения и после да му я отнемеш.

[img]http://i43.tinypic.com/2r3w8zp.jpg[/img]

Offline

#181 2013-10-09 18:08:31

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: Има ли учител, който просто не можете да понасяте?

Сидерова.... злоба , злоба , дзвер , дзвер. angry


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

#182 2013-11-24 10:07:19

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Има ли учител, който просто не можете да понасяте?

Севда Арабаджиева..  angry  как не се задави с тебешир бе мамка му.. angry

Offline

#183 2016-09-21 17:48:54

supremor
Member
Registered: 2016-09-21
Posts: 93

Re: Има ли учител, който просто не можете да понасяте?

Оффф, кой не е имал...В средното това ми беше по химия, госпожа Анелия Пеева се казваше...Тази е за ЛУДНИЦАТА в Карлуково направо!Или поне ше кажеш, че оттам е хваната! Самият й начин на говорене супер много ме дразнеше, а като почнеше да крещи, мама миа-да се уплашиш направо от нея! lipssealed Гадна,долна и досадна, дебела ниска и с грозна прическа стара мома, направо не знам как я търпят вкъщи мъжа й, или поне детето!...Леле колко се радвам, че не съм ученик вече и че последно я мярнах преди 7 години, направо повече не ща да я виждам и срещам никъде таз, ако това се случи отново, направо не знам!...Как не ги намали тия тонколони в устата си за толкова години ве,тя тая ше се поболее един ден бе, ше си причини внезапен пристъп или нещо,ама това не е мой проблем, те таквиз кат нея много...Това че ми пишеше по-високи оценки, дето реално бях за не повече от 2 и 3,не ми пречи да я правя на една стотинка...айде.Кво като бях в биологична паралелка бе,нито беше с профил,нито нищо(че и другата,математическата, и тя нямаше профил), просто трябваше някво средно да завърша - да не си помисли някой,че съм искал да ставам доктор,или пък химик или нещо от сорта...нищо подобно!Голяма работа, че в края на 10 клас ми остави 5 за годината, дето бях за не повече от 3,цяла година бях с 3-ки, викам си *би му мамата, да си ми оставя 3, хич не ми е(понеже за да не ни изкарва химията през задниците, ни караше по два пъти да преписваме от учебника уроци), тогаз нищо не писах и не предадох, и пак ми остави 5...Чудо голямо,така че имам право да я критикувам и обиждам тази дебела злобна душица!...Аман вече 4 години с туй нейното викане за щяло и нещяло, и досадни,дразнещи интонации, приказки и пр. lipssealed
Просто, такваз госпожа, особено по предмет като химията аз поне, не пожелавам на никого!... whew Ма сериозно, дано повече никога не я срещна тая, където и да било,из града или дори у Kaufland, макар че там не помня да съм я мяркал преди, явно тя оттам не пазарува сега, де да я знам, толкова ме интересува-дано да не пазарува!...
Другия така по-неприятен и смотан беше тоз по физическото, г-н Цоню Кюранов-в неговите часове седях отвън на пейката и само чаках да свърши часа, тъй като нито съм спортен, нито мога, въобще хабер си нямам от спорт!...И така 4 години,ама изтрая ме де, какво да се прави...С времето и по някое друго отсъствие ми е писал, особено когато се криех в съблекалнята, пак чакайки часа да мине!...
Както и да е,тези ми бяха така най-гадните,неприятни и досадни учители, които ми водеха тея предмети,но всичко това вече отмина, въпроса е че щом се сетя,особено за таз химията, ме хваща истински яд, а напоследък честичко се случва, не знам защо...може би защото нямам с какво да си занимавам ума и да си запълвам времето, но това е вече друга тема!... laugh Не че и някои от другите там,по история, класната дори, не са ме издразвали на моменти, но не толкова баш, че да ги мразя толкова силно, колкото тез...
Та както и да е...където и да са сега тия,там да си стоят тези нещастници, айде-4 години ги търпях, айде стига толкова!... evil Да си доизживяват нещастния учителски животец, и да се оттеглят вече, че...кой знае колко други са намразили, поне химията айде, заради тях самите!...

Last edited by supremor (2016-11-22 19:28:57)

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook