#1 2013-02-06 12:28:19

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Свиване на цигари с чай

laugh Значи може да е леко тъпа темата... Та въпроса. Значи случайно с едно момиче се бяхме заговорили и видяхме от съседният клас да свиват цигари и то не с тютюн, а с чай. Въпроса ми е някой пробвал ли е, какво е чуството, как горе-долу се прави и вредно ли е по някакъв начин. Пушачка не съм, нямам и намерение да ставам, но тъй като съм ПРЕКАЛЕНО любопитна и ми е интересно какво му е толкова хубавото на пушенето, а не искам с истинска цигара да пробвам и обмислям да пробвам тази чаена екстра. Ще се радвам да обясните. Благодаря.  laugh  smile


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#2 2013-02-06 12:34:53

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Свиване на цигари с чай

Виж, по-добре и не се и пробвай, защото то с любопитство се започват нещата. Според мен всякакви цигари, с какъвто и да е вкус, са вредни. А и нищо хубаво няма в пушенето. Не мисля, че е хубаво да умреш на 50 с развалени бели дробове. Правят го за да са популярни по някакъв начин и да са 'в крак с модата'.

Offline

#3 2013-02-06 12:54:32

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Свиване на цигари с чай

Виж, по-добре и не се и пробвай, защото то с любопитство се започват нещата. Според мен всякакви цигари, с какъвто и да е вкус, са вредни. А и нищо хубаво няма в пушенето. Не мисля, че е хубаво да умреш на 50 с развалени бели дробове. Правят го за да са популярни по някакъв начин и да са 'в крак с модата'.

Тук си права. То опира до това да са по-интересни,готини и т.н. Ще го имам впредвит. Смисъл против цигарите съм и в или извън модата нямам намерението да се тровя. Просто ми е любопитно какво по-точно представлява тази "чаена цигара"


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#4 2013-02-06 12:56:42

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Свиване на цигари с чай

Нещо като електронна цигара.

Offline

#5 2013-02-06 13:10:22

LostGirl
Member
From: Майна Сити
Registered: 2012-03-17
Posts: 72

Re: Свиване на цигари с чай

А вредна ли е? И на мен ми стана интересно


Don't be surprised when I disappear..

[img]http://prikachi.com/images/323/6169323F.png[/img]

Offline

#6 2013-02-06 13:39:55

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Свиване на цигари с чай

Нещо като електронна цигара.

Ясно. Мерси за отговора.  smile


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#7 2013-02-06 13:41:02

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Свиване на цигари с чай

А вредна ли е? И на мен ми стана интересно

Освен дима на изгарящата хартия не виждам друго вредно. Но сигурно има и вредна страна, цигарите не са от най-полезните неща на планетата.


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#8 2013-02-06 13:49:55

Monika5472
Member
From: ----------------------------
Registered: 2011-03-13
Posts: 39

Re: Свиване на цигари с чай

Казва се ПРЕДВИД, а не впредвид.
И в изречението: "... цигарите не са от най-полезните неща на планетата.", не виждам никакъв смисъл, те изобщо не влизат в категория полезни, разбрах какво си имала предвид, но смисъла в изречението никакъв го няма.
Надявам се да не го приемеш като грубост, а просто като...градивна критика, ако смея да го нарека така.  sun

Offline

#9 2013-02-06 14:00:17

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Свиване на цигари с чай

Казва се ПРЕДВИД, а не впредвид.
И в изречението: "... цигарите не са от най-полезните неща на планетата.", не виждам никакъв смисъл, те изобщо не влизат в категория полезни, разбрах какво си имала предвид, но смисъла в изречението никакъв го няма.
Надявам се да не го приемеш като грубост, а просто като...градивна критика, ако смея да го нарека така.  sun
  Чаени цигари - за пръв път ги чувам, всякакви експерименти си правят хората.
Аз пък имах един съученик, който смъркаше ванилия на прах, като хероин. lipssealed

laugh Моя грешка в писането, извинявай.  laugh И не не се обиждам спокойно. Понякога и аз не си разбирам нещата, които пиша.
Ами именно за това ми стана интересно.  laugh Смисъл досега цигара с чай не съм виждала, а това с ванилията също го чувам за първи път.


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#10 2013-02-06 14:52:01

gigAaa
Member
Registered: 2012-08-04
Posts: 660

Re: Свиване на цигари с чай

нормално е да си любопитна....пробвай,няма нищо вредно.аз съм пушила мн отдавна такова нещо,даже и с обелки от фъстъци и какво ли още не...говоря за преди 5 год някъде.няма лошо,но да знаеш,че са мн по тежки,затова дърпай по малко..и другото,което е,не мисля че ще се пристрастиш толкова,но си зависи от теб,де  smile


DON'T FORGET TO SMILE sun

Offline

#11 2013-02-06 16:49:11

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Свиване на цигари с чай

нормално е да си любопитна....пробвай,няма нищо вредно.аз съм пушила мн отдавна такова нещо,даже и с обелки от фъстъци и какво ли още не...говоря за преди 5 год някъде.няма лошо,но да знаеш,че са мн по тежки,затова дърпай по малко..и другото,което е,не мисля че ще се пристрастиш толкова,но си зависи от теб,де  smile

Благодаря за отговора. smile Ами пушачка или наркоманка няма да ставам, а и питам просто от интерес. Може би някога по-нататък бих опитала, но смятам, че ми е рано за такива неща. laugh Благодаря отново.


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#12 2013-02-06 17:43:06

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Свиване на цигари с чай

Освен с чай , може да се пуши и чубрица .. ;д
  Не знам какъв е вкуса от чая свит на цигара и не искам и да знам .. сигорно е ужасен ..


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#13 2013-02-06 18:46:50

Cаssidy
Member
From: София.
Registered: 2011-09-21
Posts: 12,380

Re: Свиване на цигари с чай

Гадна е, от мен да го знаеш.
Впрочем сега се сетих, че навремето в даскалото "пушехме" солети.
laugh


Когато ти предстои избор,
просто хвърли монета.
Това няма да ти даде верния отговор,
но момента, в който монетата е във въздуха,
вече знаеш на какво се надяваш повече.

Offline

#14 2013-02-06 19:47:30

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Свиване на цигари с чай

Гадна е, от мен да го знаеш.
Впрочем сега се сетих, че навремето в даскалото "пушехме" солети.
laugh

laugh Ясно. Мерси. Иначе аз и до ден днешен пуша солети, вафли, пури и всичко, което става за пушене.


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#15 2013-02-06 19:48:34

Mrs.Unmistakable
Member
Registered: 2012-09-10
Posts: 69

Re: Свиване на цигари с чай

Освен с чай , може да се пуши и чубрица .. ;д
  Не знам какъв е вкуса от чая свит на цигара и не искам и да знам .. сигорно е ужасен ..

laugh С чубрицата вече се уплаших.  laugh Иначе с чай нямам идея ще разпитам околните.  laugh


I'm little bit weird,crazy and wild. I'd rather be stupid than boring as fuck

Offline

#16 2013-02-07 07:46:37

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Свиване на цигари с чай

Както каза lady_ss1, не се и пробвай.

Не само, че вреди, но вече пушенето не е модерно.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#17 2013-02-24 10:29:46

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Свиване на цигари с чай

Първо, за к'ъв чай става дума ? Защото има сортове на тревата, които се водят "чай"  и си е за пушене. А, ако става дума за обикновен билков чай, не се излагай.  laugh


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#18 2015-12-17 00:27:16

krasiaa123
Member
Registered: 2015-12-17
Posts: 1

Re: Свиване на цигари с чай

Mrs.Unmistakable wrote:

laugh Значи може да е леко тъпа темата... Та въпроса. Значи случайно с едно момиче се бяхме заговорили и видяхме от съседният клас да свиват цигари и то не с тютюн, а с чай. Въпроса ми е някой пробвал ли е, какво е чуството, как горе-долу се прави и вредно ли е по някакъв начин. Пушачка не съм, нямам и намерение да ставам, но тъй като съм ПРЕКАЛЕНО любопитна и ми е интересно какво му е толкова хубавото на пушенето, а не искам с истинска цигара да пробвам и обмислям да пробвам тази чаена екстра. Ще се радвам да обясните. Благодаря.  laugh  smile

Така виш аз днес пробвах ама без и да знам дали има такива цигари с мой риск.Е като пробвах аз не го гълтах в белият дроб а само в устата.Много е яко особено със лайка и горски плод се едно е електронна цигара на не го дишай в белият дроб защото не посмях да го глътна но в устата е яко.ЗАПОМНИ ако ги тестваш не гълтай защото вече не знам ама се престраших!!!:D laugh laugh

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook