#1 2012-09-13 09:31:31

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Черна точка

Имам две черни точки, ще започна с по-простата. Тя е малка и ми е от началото на годината. Намира се точно по средата наД горната ми устна. Баба ми преди имаше козметичен салон, и пробва да ми я извади с някакви нейни козметични уреди, добре. Вече не е зачервена*а преди беше* и е много по-малка, но още я има. Някак ''задълбана'' е, защото се намира там, където е по-вдлъбнато на кожата и много ме боли, когато я вадя, също и при нагряване. Не знам как да я махна, болката е неописуема.

Втората е на носа. Преди около месец имах черна точка отстрани на носа.*кожата над кухината* Само че нещо стана и тя се поду. Стискахме я, и малко спадна. После пак, и пак. Оказа се, че леко е изтекла и три черни точки се бяха събрали на едно място, нямам идея как. Много болеше, но трябваше да я спаднем, защото не можех да се докосна дори до възглавница, аз нося и очила, поради късогледство, а с лещите не можех да съм постоянно, защото започваха да ми се зачервяват очите. Кожата ми се ожули, после зарасна. Мажехме я с йодасепт или нещо от този род. И изведнъж започна да хваща коричка, поду се и изтече. След което обаче остана малък кафеникав белег. Та, този белег просто не иска да изчезне. На видно място е и много се притеснявам от него, моля кажете ми как да го премахна?? ;сс

Предварително благодаря


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#2 2012-09-13 09:36:50

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: Черна точка

Ами,моите пъпки не са много,въпреки,че понякога част от тях стават доста големи и майка ми ми ги стиска и прави така,че да махне всичко,да я изчисти.Но понякога се появяват "дупки" след това или червени петна,които не изчезват до 2-3 дни.Мий си лицето всяка вечер преди да си легнеш,прави си маска за лице,предполагам,че ще се махнат.ПОнякога майка ми за по-лесно махане ме оставя да седя над гореща пара,така да се каже,за да могат порите да се отпушат и по-малко да ме боли. А иначе боли не боли,трябва да се издържи ;д smile


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#3 2012-09-13 09:50:35

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Черна точка

Ами, не съм сигурна дали ще помогне, но все пак опитай! Едно лекарство, което се маже 2-3 пъти дневно с лек масаж върху белега. Името му е ''Contractubex''. Струва 11,60лв. На мен би го предписаха, след като имах шарка (нали остават белези от пъпките и така...). За това предполагам, че би трябвало да ти помогне. smile
п.п. може да си го закупиш и без рецепта от личния лекар


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#4 2012-09-13 09:52:04

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Черна точка

Аз мисля, че няма човек който да не си мие лицето преди лягане. Все-пак се наслоява прах и мръсотия .-. Дори със сапун го мия. Пробвала съм с гореща пара, но нищо. А белега вече ми седи доста време, не два-три дни ):
Няма как да издържа, няма как. Дори не мога да я стисна, защото както казах е ''вдлъбната'' и стават рани от ноктите ми.

Мерси все-пак


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#5 2012-09-13 10:39:50

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Черна точка

Аз мисля, че няма човек който да не си мие лицето преди лягане. Все-пак се наслоява прах и мръсотия .-. Дори със сапун го мия. Пробвала съм с гореща пара, но нищо. А белега вече ми седи доста време, не два-три дни ):
Няма как да издържа, няма как. Дори не мога да я стисна, защото както казах е ''вдлъбната'' и стават рани от ноктите ми.

Мерси все-пак

Тцц...Ти чувала ли си,че лице не се мие със сапун???


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#6 2012-09-13 10:48:44

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Черна точка

Аз мисля, че няма човек който да не си мие лицето преди лягане. Все-пак се наслоява прах и мръсотия .-. Дори със сапун го мия. Пробвала съм с гореща пара, но нищо. А белега вече ми седи доста време, не два-три дни ):
Няма как да издържа, няма как. Дори не мога да я стисна, защото както казах е ''вдлъбната'' и стават рани от ноктите ми.

Мерси все-пак

Тцц...Ти чувала ли си,че лице не се мие със сапун???

да .-. Само че кожата около носа ми е много мазна и няколко момичета ме посъветваха да го правя. И честно казано, помага.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#7 2015-07-02 09:20:37

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Черна точка

Аз мисля, че няма човек който да не си мие лицето преди лягане. Все-пак се наслоява прах и мръсотия .-. Дори със сапун го мия. Пробвала съм с гореща пара, но нищо. А белега вече ми седи доста време, не два-три дни ):
Няма как да издържа, няма как. Дори не мога да я стисна, защото както казах е ''вдлъбната'' и стават рани от ноктите ми.

Мерси все-пак

Тцц...Ти чувала ли си,че лице не се мие със сапун???

Аз пък моето всяка вечер си го мия с бебешки сапун. (БОЧКО)

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook