#1 2015-06-28 07:09:34

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Помощщ

Въпроса ми е към женската аудитория та. От години си използвам фон дьо тен на импала но нали сега е летен сезон реших да го сменя с нещо леко и което няма да св разтича. Мислех да бъде бб крем но то било повечв крем и ми предложиха матиращ лек фон дьо лицето не блестяло и тъй всичко 6.;докато не си сложих в нас започна да ме болу кожата ужасно..махнах го и се намазах с крем взе да щипи..тогава установих че  кожата ми е прекалено суха и ме е сттрах да го нося. едва ли ще ми го вземат в магазина... моля ви дайте ми съвет или някакъв продукт за суха кожа.. спешно е не знам какво да правя..просто не съм сменяла козметиката до сега.
Пс:извинете за грешките надявам се да сте ме разбрали

Offline

#2 2015-06-28 10:25:18

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Помощщ

Моля, следващия път да е по-грамотно. Не казвам, че аз пиша перфектно, но ако имаш завършен 8ми клас, би трябвало да можеш да пишеш граматически вярно smile
По темата  (arrow)  Лятото се препоръчва да се носи пудра, защото има подсушаващо действие. Аз слагам само овлажняващ крем, макар че кожата ми е мазна  chuckle  и коректор ако е тооооолкоооова много наложително. Замисли се, дали наистина имаш нужда от фон дьо тен, според мен утежнява кожата (поне през летните месеци). Консултирай се с продавачката в козметичния магазин, би трябвало да ти препоръча нещо.

Offline

#3 2015-06-28 12:03:39

nattito
Member
Registered: 2011-09-27
Posts: 5,955

Re: Помощщ

Най-добре си вземи някакъв бебешки крем. Аз не разбирам как може да търпите в тези жеги какъвто и да било грим, ама ок.


"Мислех, че любовта е угаснала и разрових пепелта... изгорих си ръката"

Offline

#4 2015-06-28 16:34:24

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Помощщ

Благодаря.
И ако обичаш  без забележки за правописа не сме в училище а и беше за съвет. Пиша от телефон; не бързайте да съдите....

Offline

#5 2015-06-29 12:52:49

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Помощщ

Благодаря.
И ако обичаш  без забележки за правописа не сме в училище а и беше за съвет. Пиша от телефон; не бързайте да съдите....

Моля, моля... Не мисля, че щеше да ти стане нещо ако беше отделила 2-3 минутки да го редактираш smile Нито съм те съдила, нито нищо, но ако според теб щом не сме в училище няма смисъл да пишем грамотно, добре. Твое мнение.

Offline

#6 2015-06-29 12:54:13

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Помощщ

Най-добре си вземи някакъв бебешки крем. Аз не разбирам как може да търпите в тези жеги какъвто и да било грим, ама ок.

+1  (y)

Offline

#7 2015-06-30 10:06:45

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Помощщ

Според мен също лятото не трябва да се носи фон дьо тен - кожата става още по-ужасна.
Предполагам, че щом толкова държиш да имаш нещо кожата ти е проблемна, но ще ти кажа нещо от личен опит - грима(фон дьо тена в частност) прави кожата ти още по-проблемна, запушва порите и тя не може да диша.
Купи си просто крем за хидратиране и слагай само него. Забрави за фон дьо тена лятото, най-вече през деня.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook