#1 2015-06-29 14:40:28

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Козметични хитринки.

Здравейте съфорумници. Предлагам в тази тема да споделяме козметични хитринки, които сме изпробвали и работят.

1) Аз лично, с моите хипер капризни устни се справих с легендарния крем Здраве. Да, точно така, крем Здраве. Когато устните ми бяха в укаяно състояние (и под укаяно разбирайте напукани, кървящи, сухи устни), всяка вечер се мажех доста обилно с крем Здраве лека формула.
Резултатът: на сутринта, кое съм обърсала в калъфката на възглавницата, кое - не, отстранявам останалата част от крема и след като измия зъбите си, си правя бърз пилинг на устните. Кремът изсушава настърчалите кожички и оставя устните мекички.
2) След дълго използване на спирала, миглите ми се "изпочупиха" и уредяха. Доста неща изчетох из интернет, но ми се струваха опасни speechless И тук моето спасение е вазелин. Измих четката си от спиралата старателно, за да отстраня черното мастило и с пръст нанесох вазелин върху нея. На татък процедурата е същата - след използването на извивачката на мигли, минавам с четката с вазелина и воала!
Резултатът: Гъсти и дълги мигли. Вазелинът оставя лек филм върху миглите, който ги защитава. При мен миглите се сгъстиха и станаха по дълги.
3) Преди около 3 месеца подстригах косата си 1-2 пръста под рамената, след което ме хвана носталгията за дългата ми коса. Освен със стимуланта за коса НА Икаров (от който съм изключително доволна), използвах  1:1 смесени хининова и розова вода.
Резултатът:В момента, косата ми е до средата на гърба (около края на сутиена).

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook