#1 2015-04-27 21:08:53

Taking a Stand
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-03-30
Posts: 4,176

Re: Просто няколко нахвърлени думи ...

Просто няколко нахвърлени думи ...

  • Никога не съм разбирала хората, които правят това, което се очаква от тях, младите, които си лягат в 22:00, младите, които не създават приятелства и спомени. Хора, които живеят в миналото, очаквайки бъдещето. Но най- странното е, че наричат това живот, но живот ли е да живееш по образец? Живот ли е да забравиш себе си и от какво имаш нужда? Защото в крайна сметка един ден, когато живота започне бавно да си отива, в мислите ти, няма да бъде какво са мислили хората за теб, какво си постигнал, колко примерен си бил, колко успехи си имал, а ще си спомняш всичко онези случки, които те карат да се чувстваш жив, всички онези случки, които карат сърцето ти да се изтръгва от гръдния ти кош със скоростта на светлината, ще се сещаш за хората, които са ти помагали, ще се сещаш за хората, които са били до теб. Така че е глупаво да мислиш за бъдещето, когато дори не можеш да контролираш следващия час. Живей за себе си, живей днес, радвай се, смей се, плачи, крещи, танцувай, обичай, ЖИВОТЪТ Е ДНЕС, НЕ Е УТРЕ, НЕ Е ВДРУГИДЕН, ТОЙ Е ДНЕС, А ХОРАТА ДА ГОВОРЯТ, ГОВОРИЛИ СА И ПАК ЩЕ ГОВОРЯТ.


“True confidence leaves no room for jealousy. When you know you’re great, you have no need to hate.”

-Nicki Minaj

Offline

#2 2015-04-29 12:03:41

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Просто няколко нахвърлени думи ...

Харесва ми, много вдъхновяващо, особено последното изречение  (y)

Offline

#3 2015-05-06 17:21:38

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Просто няколко нахвърлени думи ...

Звучи ми като фейсбук статус, малко изтъркано ми идва


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook