#1 2015-04-19 17:33:39

iwantyou
Member
Registered: 2012-07-08
Posts: 37

Re: Съвет?

Така.. преди няколко дни започнах да си пиша с едно момче, което е много хубаво, общо взето "звездата" на града ни, всички момичета си падат по него, с репутацията на голям сваляч и играч е. Покани ме да излезем и излязохме. Първоначално стояхме и си говорихме, после той се опитваше да ме целуне многократно.. дърпах се известно време, след което се предадох, понеже многоо ми харесва. Разделихме се като той ми каза, че иска да се видим на следващия ден и дали ще съм свободна, на което аз се съгласих. Проблема обаче е, че на следващия ден той така и не ме потърси.. След това реших да му пиша той отговори с нещо кратко и каза, че ще ми пише по-късно, което така и не се случи. Не съм очаквала каквото и да било с това момче, но не мога да спра да мисля за него и за това дали интересът му би бил продължил и би продължил да ми пише, ако не бях излязла или ако не се бях поддала на изкушението да  го целуна? Буквално коремът ми е на топка тези дни и не мога да спра да гледам дали е на линия и да мисля за него. Била съм влюбена, но не мисля, че съм изпитвала нещо такова до сега. Съвети какво трябва да направя?

Offline

#2 2015-04-20 03:29:42

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Съвет?

Или си била просто поредната му бройка smile
Нищо лично мила, но не си трови нервите с такива момчета.. Пък и да се получи нещо, има МНОГО голям шанс да ти разбие сърцето. Имала съм подобен случай, просто не си струва. Щом не ти е писал, може би е излязъл с някоя друга..може би.. Такива свалячи, не са момчета, а к*рвари. *лично мнение*

Offline

#3 2015-04-21 13:15:33

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Съвет?

Или си била просто поредната му бройка smile
Нищо лично мила, но не си трови нервите с такива момчета.. Пък и да се получи нещо, има МНОГО голям шанс да ти разбие сърцето. Имала съм подобен случай, просто не си струва. Щом не ти е писал, може би е излязъл с някоя друга..може би.. Такива свалячи, не са момчета, а к*рвари. *лично мнение*

+1


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#4 2015-04-22 08:36:21

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Съвет?

Или си била просто поредната му бройка smile

И кое му е бройкането на това? Той просто я е целунал, не я е минал!? Или то вече и това се смята за голяма работа?  laugh

Аз пък мисля, че всеки си намира майстора. С такъв "играч" се хванах преди 5 години и за щастие все още сме заедно. wink
Не казвам, че при тоя ТИ ще си "Тая, която да го промени", ама няма нужда да се нахвърляте на момчето. Може пък просто да не си му допаднала по характер и толкова. То това жените/момичетата все най-лошото търсим, все драмата, все преувеличенията... Отпуснете се малко.

Ако не ти пише, здраве да е, много риба в морето.  wink


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2015-05-07 12:40:31

sweet_g1rl
Member
From: Бургас
Registered: 2010-01-14
Posts: 761

Re: Съвет?

Моя съвет е да изчакаш той да ти пише, примерно няколко дни. Ако не го направи, можеш да му пишеш ти,като се опиташ разговора да е небрежен т.е да не показваш, че изпитваш нещо към него. По този начин може да разбереш дали има сериозен интерес към теб или не значиш нищо за него. Друг вариант е да се разберете да излезете,да говорите очи в очи.
Просто не се измъчвай да чакаш. Ако не направи нещо, действай ти. smile


[img]http://www.design-warez.ru/uploads/posts/2009-06/1245933127_630.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook