#1 2015-04-04 18:30:34

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Балсам за раздразнени устни.

Здравейте момичета.
Изчетох сума ти и форуми, мнения и какво ли не, но така и не намерих отговор. Имам доста "нежни" устни и при появата на вятър се изсушават и напукват доста болезнено. Бихте ли ми препоръчали някакъв балсам, който се изпробвали и ви е помогнал [за предпочитане е да е стик]? В момента съм със Nivea SOS, но тъй като е за интензивна грижа искам да си взема балсам за всекидневна употреба. За момента съм си харесала този на Nivea Pure&Natural с лайка и невен. Ако някоя от вас го е изпробвала, бих желала да чуя мнението ви. Благодаря ви предварително.

Offline

#2 2015-04-06 10:16:33

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Балсам за раздразнени устни.

Аз също съм с много "проблемни" устни и съм пробвала доста балсами. В момента използвам EOS  и съм супер доволна. По-добър балсам аз лично не съм опитвала. По-скъпички са *взех си го за 12лв.* но са от 98% натурални материали *май laugh * и миришат уникално. Първото, че веднага ми омекотява устните и 2) са супер трайни.  Baby Lips също не са зле.  wink
Btw: Също знам, че Figs & Rouge. - също действа добре, но май не мирише много хубаво.За него не мога да дам лично мнение, но от приятелки знам


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#3 2015-04-06 17:44:18

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Балсам за раздразнени устни.

Благодаря за отговора :3 Обаче аз не бих дала толкова пари за гланц sad Аз лично предпочитам гланцовете на Nivea, само дето не мога да се реша кой да си взема. За baby lips - една моя съученичка си взе синия (хидратиращия) и онзи с мента мисля че беше, и устните и станаха просто ужасни - балсама и ги изсуши повече. Да, разбира се знам че зависи и от човека, но ще се радвам ако ми предложите нещо на Nivea. smile

Offline

#4 2015-04-08 21:43:45

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Балсам за раздразнени устни.

аз от балсамчета много полза не виждам,и затова ползвам прополисов вазелин "пропи розмарин" даже и да го изядеш или избършеш остава един пласт който защитава и ги прави еластични и не се пукат струваше ми 5 лева от щанд за мед,вечер даже преди лягане си слагам и през деня нямам проблеми
gqUhKM.jpg кутийката в ляво

Offline

#5 2015-04-09 13:29:47

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Балсам за раздразнени устни.

Благодаря ти много, мила smile Аз в момента се мажа с мултифункционален балсам от Avon с пчелно млечице, но тъй като е в кутийка и трябва да бъркам с пръсти не ми се струва много хигиенично да го ползвам и на училище.. Ще потърся този вазелин който ми предлагаш за вкъщи и преди лягане. Все още се колебая какъв стик да си взема за училище..
PS. Ако някой има въпроси относно балсами за устни, да пише тук, няма смисъл от нови теми. smile Ще се радвам и да чуя вие как се справяте с напуканите и раздразнени устни.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook