#1 2014-10-29 18:42:01

love.music
Member
Registered: 2012-05-17
Posts: 98

Re: Една годинаИ като се замисля, колко време бях щастлив с теб

И като се замисля, колко време бях щастлив с теб през тази година .. Черните дни заличават онези щастливи дни с капчиците усмивки, които се лееха от нас. Различни сме вече дори и да не смеем да си го признаем. Чувствата се променят, отношенията се затриват, целувките избледняват, онези бели чаршафи са се претрили от измислените думи и от онези вечери пълни със страст, не просто избледняха, а и се забравиха. Любовта или част от нея може и да е останала, но не е така красива - груба е като ръцете ни през зимата. Желанието е заличено с безразличие, което най ме плаши. Ти си на един дъх от мен, а същевременно си на континент разстояние от мен. Не че не ми липсваш, не че не те искам, но надеждите се измориха в мен 365 дена да се надяват за теб. Червения цвят между нас избеля и е бял с няколко черни петна. Опитах се да възвърна нашия червен свят, но за това се нуждаех и от теб. Край не е точната дума. Между нас няма как да има край, но явно няма как да има и наш червен свят.


~ Когато се чувстваш изморен от светът около теб, застани пред входа на гарата в твоя град и си помечтай. Помечтай за градът, пътуването на мечтите си и го запечатай в умът си, дори за 5 минути.~

Offline

#2 2014-10-31 09:43:43

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Една годинаИ като се замисля, колко време бях щастлив с теб

това ли е или се бъркам https://www.youtube.com/watch?v=H0kOjjF7Zxc

Offline

#3 2014-10-31 16:50:02

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Една годинаИ като се замисля, колко време бях щастлив с теб

Хареса ми  heart


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook