#1 2011-12-30 15:17:07

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Ясно е.Надявам се да няма такава тема.


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#2 2011-12-30 15:20:16

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Счупих вратата на нов автомобил с колело .. потънах в земята от срам пред собствениците, но се спасих, защото ни бяха роднини laugh


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#3 2011-12-30 15:25:17

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

В момента се сещам,как в училище съм викала на госпожата и пред всички за един отговор,който после се оказва грешен.И то да беше само един път..


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#4 2011-12-30 15:52:52

Alexiss1212112
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 827

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Аз съм на последния етаж в блока и аз съм в последния апартамент,а съседката(те са многоо laugh )на 3-я етаж, посредата.Ии един ден тя пържи на терасата картофи,а миризмата идва в моята стая |-(  и аз много се ядосах,заради това angry Хрумна ми на главата да взема водния пистолет на сестра ми пълен с вода...и взех го и напръсках по печката(тип барбекю) и от олиото почна да пръска laugh  devil ..А жената след малко излиза да види защо цвърчи олиото-и така ме видя какво правя.
След малко звъни някой на вратата ии майка ми отваря-(а аз  кой е-съседката laugh )..така тя казала на мама -и после малее..тати и мама така ми се смяхаа rofl  chuckle Абее просто нямам думи lipssealed  rofl


[img]http://data.whicdn.com/images/41908967/tumblr_mcx5vgTD1G1rnjkeuo1_500_large.gif[/img]

Offline

#5 2011-12-30 16:30:44

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Най-неудобният .. ми може би веднъж в даскало на паркинга се оглеждах в задното стъкло на една кола , оправях си косата .. обаче ми стана скучно да чакам приятелките ми и започнах да правя някакви физиономии , плезих се , показвах си зъбите и т.н . Когато причтелките ми дойдоха и тръгнахме към сградата на училището се обърнах към колата в която се оглеждах и тя беше пълна с хора ! .. Колата беше с тъмни стъкла , само предното беше обикновено .. Цялата се изчервих .

Offline

#6 2011-12-30 17:51:35

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Еми нз, но има супер много такива гадни и нелепи като съм чупила разни неща примерно.

Offline

#7 2011-12-30 19:09:31

iskra96
Member
From: middle of nowhere.
Registered: 2009-01-01
Posts: 663
Website

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

О да,определено.Един път в шести клас с една приятелка в час по математика нямахме кво да правим и мятахме хартийки(по скоро аз) в двора на училището по едни момчета,които играеха баскетбол(едно от тях харесвах аз) ии понеже аз бях супер явна и те видяха и дойдоха до стаята(всички момчета) и аз викам,ай са втасахме я .. и викатт еей това момиченце с розовата блузка rofl(rofl) .. аз смотах нещо от сорта,че не съм била аз и те си заминаха .. беше доста конфузно laugh ...



Душата, кърваво червена роза
във нощите понякога тъжи,
листенцата красиви свива,
наежва острите бодли.
Жестоко шипчета забива
в мислите, в сънищата ми дори
пронизва ги,пробожда ги
и хлипа Тя, защото я боли.
Но вместо кръв, сълзи избликват,
отмиват в нея черните следи.
На сутринта отново е красива,
окъпана на слънцето блести.

[img]http://prikachi.com/images/549/4378549t.jpg[/img]

Offline

#8 2011-12-30 19:34:23

sugar_bitch
Member
From: Ада ^^
Registered: 2011-09-27
Posts: 23

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

ем тя беше днес ;хх момчето което харесвам то всъщност не е вече момче на 21 е ;дд ,че майка му продава парфюми и вчера аз и една приятелка ходихме до тях да питаме за един парфюм ((неговияя хех ;пп )) и той тогава беше на работа за това стояхме около час и половина и си говорехме , но аз имах среща с едно друго момче и в 6 трябваше да тръгваме , а тя ни покани днес на кафе (( смис. у тях хех )) и понеже днес той не беше на работа беше решил ,че трябва да спи до късно ;д и ние отидохме към 3 той още спеше и като стана ((понеже той не знаеше ,че познаваме майка му и сме идвали при нея )) и като стана ме гледаше много странно и аз направо затънах в земята от срам ,,, нооо поне си тръгнах с една негова тениска ,, която ми даде майка му понеже той реши ,че трябва да ме опръска с вода,защото аз нещо започнах да го закачам :: сънливко , поспалан , мързел , шматка , спащя красавица , и той реши ,че трябва да ме опръска и така .. laugh

Offline

#9 2012-01-01 15:45:25

beautiful_kitty
YMCMB ♥
From: Dubai .
Registered: 2010-02-21
Posts: 10,203

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Ами лятото когато играхме с едни мои приятели на ритане на топка laugh И топката влезе при съседите  а е са баба и дядо които през цялото време спът.И ние влязохме скришом у тях и е точно тогава взеха да излизат и ...После ни четяха едно конско..  laugh  laugh


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo1_r1_250.gif[/img] [img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo4_r1_250.gif[/img]
[list=*]
[*]Понякога трябва да се научиш да се сбогуваш..колкото и трудно да е.[/*]
[/list]

; We♥it ; Ask.fm

Offline

#10 2012-01-28 14:38:47

Alexs_wee
Member
From: HuManoId cItY, Германия
Registered: 2011-09-10
Posts: 646

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

оу мисля да си замълча  lipssealed


[img]http://prikachi.com/images/810/4626810I.gif[/img]

Offline

#11 2012-01-28 14:45:52

mi_chan
Member
From: Hogwarts
Registered: 2010-03-20
Posts: 466

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Оня ден се пребих пред класа  rofl добре че ги познавам иначее...  laugh


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb9qvyDkIy1qc09cro2_500.gif[/img]

Offline

#12 2012-01-29 12:42:04

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Един път кихнах и си ударих главата у дъската, когато ме изпитваха. laugh:D За мене си беше неловко, а другите умряха от смях.. -.-

Offline

#13 2012-02-03 13:54:12

pink_light
Infinity ∞
Registered: 2010-06-22
Posts: 15,001

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Някъде преди около месец в даскало точно през голямото междучасие една приятелка от моя клас стоеше на прозореца в класната стая,аз исках да мина зад нея и да я прегърна.Тя обаче взе,че се мръдна и то както мокро под прозореца взех,че паднах по дупе.Целия клас умря да ми се смее.  laugh


Мислех за това, как
някои други те докосват.
И сега не мога
да реша, дали
искам да счупя
техните ръце или
своите......

Offline

#14 2012-03-25 21:14:20

toni_hug
Member
Registered: 2010-08-05
Posts: 624

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

бях се качила на колелото на майка ми,защото моето го нямаше и карам си аз и гледам след мен едно коте и куче се милкат взаимно и си викам "оле кви са сладки" и като се забих в една кола паркирана от блеене и се забих в нея...пък един път говоря с леля ми и тя ми правеше facebook и вместо да я питам "калеко има ли ферма(фейсбук ферма)" аз и викам "калеко има ли с*ерма"  blush направо като ме напуши един смях laugh  rofl

Offline

#15 2013-06-10 21:07:48

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Един път, докато бях на плаж, някакъв мъж имаше същата хавлия като на един приятел и аз въобще не погледнах кой е върху хавлията. Само видях, че е същата и отидох и легнах до него. Човека как ме изгледа..  lipssealed

Offline

#16 2013-06-13 18:55:05

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Един път ми звъни телефона, и гледам - непознат номер. Помислих си, че е една приятелка, която има навика да звъни от телефони на роднини, ако тя няма пари в своя телефон. И номерът ми беше познат, като че ли другия и телефон имаше такъв номер. Вдигам и започвам.
- Ооооо Вели, здравей! Как си?
От другата страна :
- Добър ден, аз съм Силвия Милчева, обаждам се за телефоните.

Замръзнах rofl  rofl


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#17 2014-10-24 12:17:37

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Пътуваме с моята компания към Пловдив,обаче от моята компания са към 15 момчета и сме 3 момичета. Решават да "полудуват" малко и ние бяхме с един рейс и момчетата си събуваха гащите и си залепяха задниците за стъклото laugh  И ние трите момичета решихме етей за гаврите и се оказа,че съм се "надупила" пред родителите си,защото те тъкмо се връщаха от Гърция и маршрута им беше от там. В крайна сметка те разбраха,че съм аз,но няма как да не се получи неловко. laugh  laugh


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#18 2014-11-26 20:13:13

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Най-неудобната ситуация в която сте изпадали е?

Ммм имаше работници,които правиха външна изолация на съседите,но аз не знаех и единия от работниците ни видя с бившия ми докато го правим.Беше адски гадно.
laugh  laugh  laugh

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook