#1 2014-07-09 11:27:13

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Да му призная ли или...?

Привет. Може би има множество такива теми, в които объркани момичета като мен се допитват дали да признаят на момчето, което харесват, че го харесват и т.н., не знам, но всички имаме право да бъдем заблудени, затова моля без " |-( " , защото искам съвет и нападките са нещо излишно. (:

Та, ето и моята история: има едно момче (разбира се), с което се запознах преди няколко месеца (някъде септември месец миналата година) в един сайт. Случайно слуша същата музика като мен, имаме много сходни харесвания за хората като цяло и мненията ни изобщо за почти всичко са еднакви. Не е българин, ако има значение, от Нидерландия е. Както и да е, та в началото се държеше много приятелски, а аз като най-голямата идиотка се опитах да го отблъсна, за да не се привържа и после да ме боли. Той обаче, въпреки всичките ми усилия да го игнорирам и да го оставя да си тръгне, остана. Разбрах, че няма да се откаже, затова продължихме връзката си (комуникационната връзка, разбира се, няма нищо между нас). И така минаха дни, седмици и месеци досега. Вчера проведохме един малко по-сериозен разговор относно доверието, любовта и приятелството и освен че е забавен, открих колко умен е всъщност. И БАМ - тотално хлътнах по него снощи. Всичкото това привличане през тези месеци се изля в мен като кофа с вода. Той обаче утре заминава нанякъде и няма да го има около месец-два, т.е. няма да поддържаме връзка. И сега ми е объркано, защото през това време като нищо може да си намери момиче, да се влюби в него и да си заживеят дълго и щастливо. И ще го изгубя. Затова си мислех дали да не му кажа тази вечер всичко, което изпитвам към него, за да не съжалявам после и да не си мисля „Ами ако случайно той изпитваше същото към мен...?“ ... затова искам съвета ви - да му призная ли или да изчакам да се върне?
Благодаря предварително.


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#2 2014-07-09 13:19:24

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Да му призная ли или...?

  • Ами от Холандия е ?! Ама това е много разстояние, какво си мислиш, че е в съседния град или село ли? Безсмислено е! Колкото и да го мисля и премислям ми се струва абсурдна ситуацията.
    Има много момчета, които са мили и умни и т.н., а ти си хареса невъзможния. Нормално, ако около теб не се навъртат момчета и ти се влюбваш в единствения мил младеж  laugh Не ти препоръчвам да му казваш, изчакай да ти мине. И да му кажеш, и да не му кажеш резултата ще е един и същ - разделени, на 1800 км.

Offline

#3 2014-07-09 13:36:39

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Да му призная ли или...?

Благодаря (:


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#4 2014-07-09 15:45:10

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Да му призная ли или...?

Ама аз не можах да разбера той е от Нидерландия просто, но живее тук, или си живее там?


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2014-07-09 20:20:25

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Да му призная ли или...?

Донякъде подкрепям мнението на MiSteRry. Момчето, по което си падаш, е твърде далеч. И всъщност ако изпитва същото, после какво? Връзка от разстояние? По-добре не. Повярвай ми, най-ужасни са точно тези връзки и после ти ще излезеш наранена. Моят съвет е: дай си време. Премисли дали наистина го харесваш и намери начин да се срещнете. Трудно, но НЕ невъзможно. Затова тази кофа с чувства, която се е изляла отгоре ти, както се изрази, може да е просто моментно състояние. Поддържай приятелските си отношения и според това дали той ще се върне с приятелка или не, можеш да разбереш донякъде поне чувствата му към теб. Ако е със - подразбира се. Ако не е - пак не възлагай големи надежди, за да не останеш разочарована. Премисли, докато него го няма, дали е човекът за теб и ако отговорът е „да“ и ако той го осъзнае, ще преодолеете разстоянието, което ви дели, за да се срещнете. Успех!  smile

Offline

#6 2014-07-10 15:59:30

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Да му призная ли или...?

Ама аз не можах да разбера той е от Нидерландия просто, но живее тук, или си живее там?

Там си живее

Донякъде подкрепям мнението на MiSteRry. Момчето, по което си падаш, е твърде далеч. И всъщност ако изпитва същото, после какво? Връзка от разстояние? По-добре не. Повярвай ми, най-ужасни са точно тези връзки и после ти ще излезеш наранена. Моят съвет е: дай си време. Премисли дали наистина го харесваш и намери начин да се срещнете. Трудно, но НЕ невъзможно. Затова тази кофа с чувства, която се е изляла отгоре ти, както се изрази, може да е просто моментно състояние. Поддържай приятелските си отношения и според това дали той ще се върне с приятелка или не, можеш да разбереш донякъде поне чувствата му към теб. Ако е със - подразбира се. Ако не е - пак не възлагай големи надежди, за да не останеш разочарована. Премисли, докато него го няма, дали е човекът за теб и ако отговорът е „да“ и ако той го осъзнае, ще преодолеете разстоянието, което ви дели, за да се срещнете. Успех! smile

Благодаря ти многоооо  bow


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#7 2014-07-12 09:05:38

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Да му призная ли или...?

Щом там си живее, според мен нямате особено бъдеще. В много случаи, когато признаеш на някого, че имаш някакво привличане към него, това го отблъсква. Според мен ако му кажеш МОЖЕ да го стреснеш и да си развалите отношенията.

( Не че давам мнение навреме ама...да си кажа laugh )


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#8 2014-07-12 17:33:15

fanche1
Member
Registered: 2010-10-07
Posts: 2

Re: Да му призная ли или...?

Холандия..та тя е толкооова далеч  smile Момчето,което аз обичам ми е на 100 км. а сякаш е на 10 000 км. И аз постоянно имам същите съмнения-ами ако там си има друга и какво ли още не ми минава през главата.Трудно е,Незнам ти как понасяш това голямо разтояние между вас smile

Offline

#9 2014-07-14 15:17:35

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Да му призная ли или...?

Връзките от разстояние не са за всеки, защото са в пъти по-трудни от обикновената връзка, в която сте от 1 град, НО не са и невъзможни. Та, зависи и колко много искаш да ти се получи.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#10 2014-10-28 10:32:38

BurningRed
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 57

Re: Да му призная ли или...?

Мисля, че не трябва да влагаш чувства в това, защото все пак не е истинско. Не си го виждала нито веднъж и може и да не го видиш, освен ако не сте достатъчно големи и богати за да пътувате един при друг или да живееш при него... защото едва ли той би дошъл от Холандия в България. Не си причинявай излишен тормоз. smile


Всички сме ангели само с едно крило. Можем да летим единствено като се прегърнем един друг.
Лучано Ди Крисченцо

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook