#1 2014-06-17 11:39:28

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Права коса без преса (Въпрос)

Здравейте, дами! Имам огромен проблем с косата си. Беше хубава и дълга, но се подпали и се наложи да я подстрижа, а тъй като тя е на етажи, част от които стигат точно до раменете и някак си успяват да извъртят краищата по един подобен на рисунка-на-бор-от-седем-годишно-дете начин започнах да я изправям по два пъти на ден, минимум. Само че баща ми е много против и вместо да ми купи нещо, с което поне да я предпазя като спрей за преди изправяне, той недоволства и не осъзнава, че така косата ми ще стане още по-зле и средата на месеца вече имам спешна нужда от фризьор.
Въпросът ми е, една приятелка предложи да ми поръча някакъв спрей за коса, който я изправял и стояла така по два дни, но не уточни по какъв точно начин. По другите форуми намирам само маски и спрейове, които подпомагат по-лесното изправяне на косата, но не и такъв, който не изисква преси, ютии и други подобни неща.
Някоя от вас използвала ли е подобно нещо? Доволни ли сте и как точно действа?
И още един въпрос към момичетата, които посягат към пресите си всеки ден, но имат здрави коси- какво използвате, за колко време го хабите и колко ще ми струват нещата общо?
Благодаря предварително  smile


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#2 2014-07-15 21:46:59

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Права коса без преса (Въпрос)

Можеш да я изправаш със сешуар . Преди това мажеш косата с Ерганово олио . Ако , косата ти е до раменете нормално да се къдри . Докато спиш и тя се начупва .


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook