#1 2014-06-04 14:45:29

sheisbrutalbiitch
Member
From: >sunny beach<
Registered: 2012-09-13
Posts: 141

Re: Хващане на тен

Искам да ви попитам вие от какво най-бързо хващате тен имам впредвид мляко,олио,лосиони и тем подобни...Чула съм за бира и за зехтин,но ми е неудобно да ида на басейн и да се полея с някоя бира  chuckle  . Благодаря за помощта предварително  sun

Offline

#2 2014-06-04 20:16:24

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Хващане на тен

Зехтин, при мен деиства много бързо, а тена ми става много хубав и стои много дълго  sun Най-добре да е вирджин екстра (колкото по тъмен му е цвета по добре).Но пък не знам за басейн колко ще е подходящо да се мажеш с зехтин, плюс това мирише доста, и не знам дали като влезеш в басейна няма да стане на мазно петно върху водата, което си е неприятно. Аз винаги ходя или на море или на река, а когато ходя на басейн е на някой аквапарк и изобщо не се мажа rofl , мисля че за басейн е по добре с някакво олио да се мажеш, но иначе си намери някакво старо шише от спрей и изсипи зехтина вътре, никой няма да забележи nod
За бира изобщо не съм чувала,но иначе , мога да ти препоръчам спрейовете на Hawaiian Tropic, използвала съм този http://www.hawaiiantropic.com/Tanning/T … .aspx#8872 както и някой от другите които са само за предпазване и съм супер доволна, и миришат уникално всичките (ако обичаш кокос). Също има един лосион на Нивеа, в кафяво шише е, и пише че е с моркови, този го ползвах преди две години и също съм доволна  smile Все пак си зависи от кожата ти, моята е много светла, но пък много бързо потъмнява.

Offline

#3 2014-06-12 21:58:22

anitu-bau
Member
Registered: 2009-07-15
Posts: 3,167

Re: Хващане на тен

Не използвай нито един продукт, който няма фактор !! Купи си олио, което има фактор, който отговаря на твоята кожа. От три години насам винаги правя едно и също. Първите няколко излагания та слънце - олио Гарниер, фактор 30 /с много бяла кожа съм/, а след това - Гарниер, фактор 10.
Така хем почернявам наистина много, хем си ПАЗЯ кожата.  wink


[img]http://i56.tinypic.com/2cdyd1x.jpg[/img]

Offline

#4 2014-06-23 13:12:29

sheisbrutalbiitch
Member
From: >sunny beach<
Registered: 2012-09-13
Posts: 141

Re: Хващане на тен

Благодаря ви много!  sun

Offline

#5 2014-07-12 19:08:15

Harmony
Member
From: Los Angeles, CA ♥
Registered: 2012-04-09
Posts: 643

Re: Хващане на тен

Аз пък днес четох, че какаовото и кокосовото масло също мн помагали. Даже още днес си купих какаово масло на бучки, но имам един въпрос - не знам дали ако нанеса маслото по тялото си трябва да си сложа слънцезащитен лосион и ако да кога - преди или след нанасянето на маслото?


Because love will mean falling & he's afraid of heights...

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook