#1 2014-05-21 12:40:55

selen4ito
Member
Registered: 2012-07-20
Posts: 68

Re: Любов в загадки

Това е първият ми опит да пиша разкази , затова приемам коментари и критики . smile

Преди на нашата Земя живеели черодейците . Те създали човека, но той започнал да разрушава нашата планета. Хората изсичали дървета, убивали животни и рушели всичко, което докоснат . Затова черудейките създали  човек, който щял да завърне добротата , но той бил създаден с черна магия и можел да разруши целия свят. Незнам до колко е вярна тази легенда.
Нека сега да разкажа за себе си .Казвам се Антъни, на петнайсет години съм. Баща ми е един от най-добрите детективи в града и мен ме влече разрешаването на загадки или престъпления.Наскоро се преместихме със семейството ми в малко градче на име Седсити.
                                Момичето мечта
Утре започвам училище. Приготвях униформата си за утре . Изведнъж от кухнята се носеше ухание на задушено заешко. Обичах тази миризма на готвено , усещаха се подправките на ястието . Така хубаво ухаеше . Тази приятна миризма се разнасяше из цялата къща . Усещах как галеше обонянието ми . Бях се размечтал и изведнъж дочух звънливото гласче на майка ми , която ни викаше на вечеря с баща ми и брат ми.Седнахме на масата да вечеряме , топлото задушено заешко , когато по телефона се позвъни. Мразех да ни прекъсват , когато вечеряме . Търсеха баща ми по работа . Началникът му съобщи за престъпление. Не далеч от нашата къща бе станало убийство. Реших да тръгна с баща ми . Отидохме до местопрестъплението . Пред къщата се бяха наредили патрулки .Ние слязохме от колата и се затичахме към мястото . Един от полицаите ни извика и съобщи за престъплението. Семейство Гилбърд бе убито само оцеляло бе тяхното дете. Баща ми отиде да огледа телата . Той ми даде заповеди да остана до колата . Срещу нашата кола имаше линейка , в нея преглеждаха момиче на моята възраст .Девойката се казваше Алисън , беше някъде на моята възраст . Тя беше много красива .Имаше кожа като порцелан , устни като рози , очите и бяха сини като морето , косите и бяха дълги и падаха по нейното фино тяло . Изведнъж погледите ни се засякоха , очите и бяха толкова сини , че чак усещах как потъвам в тях . Тя изглеждаше толкова нежна и невинна , сякаш бе богиня слязла на земята , но личеше , че е изживяла много тежка вечер . Тя изглеждаше изморена и пребледняла , сякаш още малко и трябваше за да изгуби съзнание.Отидох при нея и я попитах дали е добре , а тя кимна в съгласие и заплака . Тя обви ръце около тила ми и ме прегърна . Усетих нежното ухание на косата и . Аз също обвих ръцете си около кръста и . Боже тя беше толкова нежна , сякаш беше сън . Изведнъж  тя припадна в ръцете ми . Сестрата я отдръпна от мен и я прегледа . Закараха я в болницата. Замислих се за момичето . Много въпроси се въртяха в главата ми , чудех се какво ще стане с момичето , къде ще остане , какво е станало с родителите и . Както бях замислен и чух клаксона на колата , баща ми ме викаше . Качихме се в колата и се прибрахме. Запитах баща си какво е станало , а той го запази в тайна и ми каза да си лягам . В главата ми се въртяха толкова въпроси . Измъчвах се , бях много загрижен за нея.

Пишете за да знам дали да пускам следващата част.

Offline

#2 2014-05-21 20:08:43

miminka333
Member
Registered: 2009-10-25
Posts: 26
Website

Re: Любов в загадки

На мен ми харесва и трябва да я продължиш ;д


Everytime I close my eyes it's like a dark paradise...

Offline

#3 2014-05-22 11:25:31

nep0k0rna_
Member
Registered: 2010-04-25
Posts: 489

Re: Любов в загадки

На мен ми харесва и трябва да я продължиш ;д

(y)

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook