#26 2013-06-21 13:18:02

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Проблеми с цикъла.

Пиша тук, за да не правя нова тема. Кажете метод за предизвикване на цикъла, миналия месец ми закъсня с доста дни и този май пак ще се получи така. Обикновено това не ме притеснява, но имам планове и не искам да се объркат. Мисля да питам личната, но няма да откажа 2ро мнение.

В много топла вода слагаш нарязан магданоз,изчакваш докато изстине водата,махаш магданоза и я изпиваш  smile

Offline

#27 2013-08-13 08:52:21

vaflichka
Member
From: .. ^^ Тhe land of lies..^^
Registered: 2010-02-08
Posts: 7,852

Re: Проблеми с цикъла.

Пиша тук, за да не правя нова тема. Кажете метод за предизвикване на цикъла, миналия месец ми закъсня с доста дни и този май пак ще се получи така. Обикновено това не ме притеснява, но имам планове и не искам да се объркат. Мисля да питам личната, но няма да откажа 2ро мнение.

В много топла вода слагаш нарязан магданоз,изчакваш докато изстине водата,махаш магданоза и я изпиваш  smile

Дали помага? Защото на мен вече 2ри месец не ми идва и съм много обезпокоена и притеснена. Само да кажа, че не съм бременна.


her heart was a secret garden and the walls were very high

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m29gqa7NIv1qlbdivo1_500.gif[/img]

Offline

#28 2013-08-13 20:33:38

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Проблеми с цикъла.

Пиша тук, за да не правя нова тема. Кажете метод за предизвикване на цикъла, миналия месец ми закъсня с доста дни и този май пак ще се получи така. Обикновено това не ме притеснява, но имам планове и не искам да се объркат. Мисля да питам личната, но няма да откажа 2ро мнение.

В много топла вода слагаш нарязан магданоз,изчакваш докато изстине водата,махаш магданоза и я изпиваш  smile

Дали помага? Защото на мен вече 2ри месец не ми идва и съм много обезпокоена и притеснена. Само да кажа, че не съм бременна.

Ами аз съм доста слабичка и никога не ми е редовен и някои месеци не идва..Пробвам с магданоза,като видя,че вече съм много подута или е време да ми дойде.Понякога действа,понякога не. Той не гарантира,а просто подпомага малко,пробвай го,нищо не губиш и можеш да пиеш когато искаш!

Offline

#29 2013-08-16 07:46:07

Sim0na
Member
Registered: 2009-06-26
Posts: 154

Re: Проблеми с цикъла.

аз също имам нередовен цикъл, но когато усетя че закъснява пия хапчета "Циклонорм" и до няколко дни ми идва smile


Красивата жена можеш да я замениш с още по-красива. Любимата - с никоя.

Offline

#30 2013-10-29 11:44:56

MiSiTooo
Member
Registered: 2011-01-19
Posts: 141

Re: Проблеми с цикъла.

Здравейте . На мен ми закъснява с 2 месеца , а не съм имала никакъв полов контакт ( т.е девствена съм ) и не смятам , че това е причината . Преди ми се е случвало , но само с 1 месец , а сега .. На 15 съм , на някой от вас случвало ли му се е ? Тоест нормално ли е ? Притеснявам се , но в същото време и ме е малко страх да отида на гинеколог ( за пръв път ще ми е ) .  speechless


[img]http://data.whicdn.com/images/27968030/tumblr_m3h74uvfUe1rsvgv8o1_500_large.gif[/img]

Offline

#31 2013-10-29 11:56:58

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Проблеми с цикъла.

Здравейте . На мен ми закъснява с 2 месеца , а не съм имала никакъв полов контакт ( т.е девствена съм ) и не смятам , че това е причината . Преди ми се е случвало , но само с 1 месец , а сега .. На 15 съм , на някой от вас случвало ли му се е ? Тоест нормално ли е ? Притеснявам се , но в същото време и ме е малко страх да отида на гинеколог ( за пръв път ще ми е ) .  speechless

Явно още не ти се е регулирал тоест е съвсем нормално да ти закъснява.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#32 2013-12-18 09:02:23

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Проблеми с цикъла.

Спирането на цикъла може ли да бъде провокирано от гладуване?

Мисля,че доста късно отговарям,но имаше такъв момент. Не точно от гладуване,просто не яж никакво месо.Примерно след два дена трябва да ти дойда,а ти заминаваш на море,не яж месо,ако примерно след 4 дена хапнеш месо веднага ще ти дойде.Не мисля това за разумно решение,но сама си решаваш,ако трябва да отложим цикъла хапчетата смятам,че са по-добро решение от гладуването,но на тези години просто трябва да го оставиш от само себе си,а не да го "командваш" .


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#33 2013-12-19 19:40:41

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Проблеми с цикъла.

Помага спазмалгон:)


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

#34 2014-01-02 14:22:55

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Проблеми с цикъла.

Здравейте,ЧНГ на всички!
Проблемът ми е,че цикълът ми закъснява с 7-8 дена...Имала съм полов контакт,но не мисля,че съм бременна. На какво мислите,че се дължи това и има ли някакъв метод,с който да предизвикам цикъла?  smile


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#35 2014-03-10 18:48:24

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: Проблеми с цикъла.

В цикъл съм вече 11 дни и течението е доста обилно. На какво може да се дължи и как да го спра?Моля ви отговорете ми бързо защото съм много притеснена! cry  sweat


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#36 2014-03-13 18:36:42

nattito
Member
Registered: 2011-09-27
Posts: 5,955

Re: Проблеми с цикъла.

В цикъл съм вече 11 дни и течението е доста обилно. На какво може да се дължи и как да го спра?Моля ви отговорете ми бързо защото съм много притеснена! cry  sweat

11 дни? Доста ми се виждат, но все пак не е ненормално. На колко години си? Може още да не ти е регулиран. Можеш да кажеш на майки си и да отидете на лекар, ако ще си по-спокойна.


"Мислех, че любовта е угаснала и разрових пепелта... изгорих си ръката"

Offline

#37 2014-03-14 12:49:22

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: Проблеми с цикъла.

В цикъл съм вече 11 дни и течението е доста обилно. На какво може да се дължи и как да го спра?Моля ви отговорете ми бързо защото съм много притеснена! cry  sweat

11 дни? Доста ми се виждат, но все пак не е ненормално. На колко години си? Може още да не ти е регулиран. Можеш да кажеш на майки си и да отидете на лекар, ако ще си по-спокойна.

Ами на 15 и го имам от около 2 години. Никога не ми е бил редовен ... примерно да ми свършва за точно седмица или да тече нормално. Също и винаги ми изва на различни дати и понякога прескача. Не искам да питам майка ми защото тя ме праща на лекар за най- малкото ако цикалът ми продължи повече от ден или пък ако случайно тече по обилно тя е напълно сигурна че съм болна от всяка възможна болест и трябва да отида на доктор!


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#38 2014-07-15 10:46:21

selly08
Member
From: ~ Dark Forest †
Registered: 2012-02-29
Posts: 827

Re: Проблеми с цикъла.

Здравейте, реших и аз да се възползвам от темичката. smile
Ммм, така, нямам цикъл от два месеца.
Миналият месец трябваше да ми дойде на 15-ти, но не дойде, а с приятеля ми го правихме един ден преди датата на която трябва да ми дойде. Това може ли да повлияе по някакъв начин ?


[img]http://data3.whicdn.com/images/129602510/large.gif[/img]

Offline

#39 2014-07-15 21:25:13

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Проблеми с цикъла.

Какво може да значи кафяво течение няколко дни преди редовния цикъл?

Offline

#40 2014-07-16 00:32:09

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Проблеми с цикъла.

Какво може да значи кафяво течение няколко дни преди редовния цикъл?

аз също имам същия въпрос speechless

Offline

#41 2014-07-16 10:25:56

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Проблеми с цикъла.

Здравейте,имам някакъв проблем с цикъла и понеже в събота ще ходя на преглед,реших да попитам и вас за някакъв съвет,понеже съм притеснена.
Значи за последно ми беше дошло на 16-ти май,юни месец въобще не ми дойде,сега преди няколко дни си направих тест,но беше отрицателен и вчера малко при прицапа и днес е много слабо.Някой да е имал някакъв подобен проблем,моля споделете ..


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#42 2014-07-16 10:27:24

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Проблеми с цикъла.

Здравейте, реших и аз да се възползвам от темичката. smile
Ммм, така, нямам цикъл от два месеца.
Миналият месец трябваше да ми дойде на 15-ти, но не дойде, а с приятеля ми го правихме един ден преди датата на която трябва да ми дойде. Това може ли да повлияе по някакъв начин ?

Ами аз мисля,че донякъде влияе.Защото аз винаги,когато правя секс преди да ми дойде, след това ми закъснява. Ама при всеки човек е различно не знам,консултирай се с гинеколог.


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#43 2014-07-16 10:29:47

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Проблеми с цикъла.

В цикъл съм вече 11 дни и течението е доста обилно. На какво може да се дължи и как да го спра?Моля ви отговорете ми бързо защото съм много притеснена! cry  sweat

11 дни? Доста ми се виждат, но все пак не е ненормално. На колко години си? Може още да не ти е регулиран. Можеш да кажеш на майки си и да отидете на лекар, ако ще си по-спокойна.

Ами на 15 и го имам от около 2 години. Никога не ми е бил редовен ... примерно да ми свършва за точно седмица или да тече нормално. Също и винаги ми изва на различни дати и понякога прескача. Не искам да питам майка ми защото тя ме праща на лекар за най- малкото ако цикалът ми продължи повече от ден или пък ако случайно тече по обилно тя е напълно сигурна че съм болна от всяка възможна болест и трябва да отида на доктор!

Абе момиче,как няма да кажеш на майка си - майката е най - добрият приятел първо,а второ трябва да отидеш на гинеколог,защото не е хубаво да не ти идва месец,да е  на различни дати (понякога става така,но не винаги) и плюс това ти е много дни.Най - добре поговори с  майка си и тя ще ти даде най - правилния съвет.


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#44 2014-07-17 08:12:27

selly08
Member
From: ~ Dark Forest †
Registered: 2012-02-29
Posts: 827

Re: Проблеми с цикъла.

Здравейте, реших и аз да се възползвам от темичката. smile
Ммм, така, нямам цикъл от два месеца.
Миналият месец трябваше да ми дойде на 15-ти, но не дойде, а с приятеля ми го правихме един ден преди датата на която трябва да ми дойде. Това може ли да повлияе по някакъв начин ?

Ами аз мисля,че донякъде влияе.Защото аз винаги,когато правя секс преди да ми дойде, след това ми закъснява. Ама при всеки човек е различно не знам,консултирай се с гинеколог.

Добре, благодаря ти. smile


[img]http://data3.whicdn.com/images/129602510/large.gif[/img]

Offline

#45 2014-07-20 21:04:50

only_girl
Member
Registered: 2010-09-05
Posts: 47

Re: Проблеми с цикъла.

Здравейте,моето всъщност не е толкова проблем,а просто въпрос.Знаете ли дали,ако спортуваш,примерно тичаш или нещо подобно,по време на цикъл, се свалят килограми и дали има ефект ? smile

Offline

#46 2014-07-22 16:41:03

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Проблеми с цикъла.

Здравейте,моето всъщност не е толкова проблем,а просто въпрос.Знаете ли дали,ако спортуваш,примерно тичаш или нещо подобно,по време на цикъл, се свалят килограми и дали има ефект ? smile

Аз не съм сигурна, но мисля, че няма смисъл да тормозиш организма си в този период от месеца. Разбира се, това е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ, и не карам никого да се съгласява с него. Когато аз съм в цикъл, съм като труп. Не мога да мръдна през първите 3 дни понеже се цапам и т.н. Разбира се, при всички е различно. Предпочитам да тренирам през останалите дни от месеца.
Краткият отговор е: ако се чувстваш добре – тренираш. Ако не се чувстваш добре – не тренираш.
Мисля че това ще ти е от полза: http://fitnesinstruktor.com/mesechen-cikal/
Дано съм ти помогнала. smile

Offline

#47 2014-07-26 17:41:06

only_girl
Member
Registered: 2010-09-05
Posts: 47

Re: Проблеми с цикъла.

Благодаря ти smile Наистина,статията, ми беше от полза. wink

Offline

#48 2014-07-27 13:06:31

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Проблеми с цикъла.

Благодаря ти smile Наистина,статията, ми беше от полза. wink

Радвам се, че съм  ти помогнала. smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook