#1 2014-03-07 14:58:55

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Шепотът на живота

Поредния обикновен, напоен с чувства, скучен, еднообразен и твърде реален ден. Точно като вчерашния.. И като утрешния... И като всеки следващ ден на този хаотичен живот, изпълнен с  едни и същи лица и случки, изрисуван в цветовете на безличието, преливащ от самота и несподелено щастие, превръщащо се в тъга... Да, живота. Казват, че траел един миг и докато се усетим половината от него е изминала. Но защо всички приемат живота като даденост? Нима мъките, сълзите и несподелената любов са това, за което винаги сме мечтали...?! Не мисля..
                             . . .
Ранните лъчи на слънцето все по напористо се опитваха да пронижат гъстата мъгла, паднала над  Лондон. Облаците се събираха на купчини и от тях се изливаше проливен дъжд – нещо съвсем обичайно за дъждовния и студен Лондон.
                         . . .
Почукването на дъжда по прозореца я унасяше в най-сладките сънища, докато в тази идилия не се намеси досадната мелодия на телефона й.
- Ало. – сънено отвърна тя, докато се разтягаше в леглото. Костите й изпукаха така, сякаш се беше схванала от дълъг престой в тесен сандък.
- Лиз, къде по дяволите се губиш? Часа по йога започва след по-малко от 10 минути! - гласа отсреща беше топъл, но с лека нотка на раздразнение и въпреки това някак си снизходителен. Лиз винаги закъсняваше  и приятелите й бяха свикнали с това.
- О Нат, съвсем бях забравила за часа по йога! Моля те не се ядосвай. Ще се оправя по възможно най-бързия начин и ще дойда при теб. Ще закъснея най-много с 10 минути. Обичам те! – Лиз понечи да става от леглото, но някой я хвана за ръката.
- Накъде се разбърза? Нима няма да закусим заедно? – млад, с приятен външен вид мъж лежеше в леглото й. Кой беше? И по-точно какво правеше в леглото й?
- Това беше най-страхотната вечер за последната ми година. – каза той и се надигна, за да я целуне.  В съзнанието й изплуваха спомени от предната вечер. Спомни си колко пияна беше и как двете с Моли танцуваха до припадък на двама мъже в дискотеката.
- Никога повече няма да пия. – помисли си тя, докато мъжа до нея я целуваше...


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#2 2014-03-14 09:22:08

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Шепотът на живота

Звучи обещаващо,за сега,харесва ми


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook