#1 2014-02-17 18:30:02

MiSiTooo
Member
Registered: 2011-01-19
Posts: 141

Re: Първо проникване

Здравейте ! Напоследък ме вълнува един въпрос , но ме е срам да попитам близките си . Ако момче проникне за първи път в момиче (т.е. отнеме й девствеността) без да използва презерватив - докато болката отмине , и веднага след това сложи презерватив , има ли някаква опасност ? Моля ви - без хейт . Просто няма кого да попитам . smile


[img]http://data.whicdn.com/images/27968030/tumblr_m3h74uvfUe1rsvgv8o1_500_large.gif[/img]

Offline

#2 2014-02-17 19:26:38

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Първо проникване

Да има, макар и по-малка. Има предеякулационна течност, която също съдържа сперматозоиди..


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2014-02-17 19:39:22

MiSiTooo
Member
Registered: 2011-01-19
Posts: 141

Re: Първо проникване

А при употреба на противозачатъчни съществува ли такъв риск ?


[img]http://data.whicdn.com/images/27968030/tumblr_m3h74uvfUe1rsvgv8o1_500_large.gif[/img]

Offline

#4 2014-02-17 21:46:40

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Първо проникване

Нищо не е на 100% сигурно.
По принцип няма опасност в тоя случай, но както казах, нито презервативите, нито противозачатъчните са със 100%-ва сигурност.  Но бих казала, че няма опасност от бременност. За полово предавани болести е друг въпроса.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2014-02-19 20:31:13

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: Първо проникване

Видях,че вече са ти отговорили,но мисля и аз да изкажа мнението си .. съгласна съм,че съществува някакъв риск,когато в началото е без презерватив,но в повечето случаи физиологично няма как да стане със-първия път,тъй като самата болка на момичето подтиска и двамата и момчето много бързо преминава от едно в друго състояние (предполагам няма нужда от подробности).По този начин презерватива го стиска и двамата се дразнят и обстановката е подтискаща,нещата стават по-бързо ако е без поне аз така мисля,но това не важи за случаите,когато не си сигурен в партньора си!
А това за предекулационната течност,не е съвсем вярно. Тя не съдържа сперматозоиди,отделя се от жлеза и е секрет,но просто преминава през същия канал,през който спермата и ако момчето малко по-рано е свършвало,тогава е проблем,но ако не е скоро и е ходил до тоалетната няма опасност,тъй като канала се е пречистил smile Дано съм помогнала


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook