#1 2014-02-03 12:00:13

butterflyyy
Member
Registered: 2012-08-13
Posts: 146

Re: 30 Day Shred

Здравейте! Имам един малък проблем. Мотивирала съм се да започна пробрамата на Jillian Michaels - 30 Day Shred, но за съжаление не съм учила английски и нищо не разбирам, а никъде няма превод.. Много Ви се моля някой да ми каже упражненията по колко пъти се правят от level 1. Спешно е.. Също така искам и да попитам на клипа зад Julian има две жени и двете правят едни и същи упражнения по-различен начин. Аз по кои трябва да правя? Съжалявам, че въпроса ми може би е тъп, но както казах не разбирам английски.

Offline

#2 2014-02-03 13:55:04

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: 30 Day Shred

Нямаш нужда от превод, правиш всичко по колкото пъти го правят те(колкото време го правят). Мацката вдясно(ако не се лъжа беше бяла) прави същите упражнения, но улеснени, тоест за по-начинаещи. Ако искаш да ти е по-трудно ги правиш по начина, по който ги прави чернокожата мадама. Но това, че ги прави по по-лесен начин не ги прави лесни сами по себе си. Аз ги правих в лвсният вариант и ми се спря тока.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2014-02-03 17:56:41

smiley143
Member
From: Манхатън.
Registered: 2011-09-08
Posts: 119

Re: 30 Day Shred

Аз само искам да те предупредя да не очакваш огромни резултати точно от тази програмка.  smile Разбира се,ако си начинаеща започни с нея,а като я свършиш започни някоя по-трудна ако искаш големи и стабилни резултати.  sun


ᵐᵃᵈᵉ ᶤᶰ ᵛᶤʳᵍᶤᶰᶤᵃ † 

Offline

#4 2014-02-03 18:42:21

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: 30 Day Shred

Аз само искам да те предупредя да не очакваш огромни резултати точно от тази програмка.  smile Разбира се,ако си начинаеща започни с нея,а като я свършиш започни някоя по-трудна ако искаш големи и стабилни резултати.  sun

Според мен има ефект, стига да не се тъпчеш по цял ден с боклуци и да очакваш само с тези упражнения да станеш с перфектно тяло.
Въпреки, че я правих само 3-4 дни, имах непоносима мускулна НАВСЯКЪДЕ. А мускулната треска е знак, че мускулите са натоварени. smile Но пък то си зависи и от човека.

Ако не се чувстваш смазана(като мен)след тия упражнения, значи няма да има особен ефект(според мен).


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook