#1 2013-12-19 10:58:06

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Можеш да имаш щастие.. да ти дам ли ?

...."На пръв поглед обикновено момиче, дори думата „дете“ би могла да я опише. Беше на границата между света на големите, макар че всячески се опитваше да остане малкото момиченце, всеки ден се сблъскваше с гадостите на живота.  Не знаеше коя е всъщност, не се определяше като личност, все още изграждаше характера си, който имаше такива дупки, че едва ли някога ще можеше да запълни. Живота и не беше лош, никога не бе лишавана от нищо, но все нещо липсваше. Имаше голяма празнина, която би се запълнила, ако открие себе си, ако разбере къде е мястото, защото не искаше да бъде от хората, посредствените хора, които просто съществуват, примиряват се с това , което им поднесе живота. Това беше и най-големия и страх - да не стане като всички останали – обикновени хора с мечти. Искаше да прилича само на част от хората.. добрите хора. Искаше да е добра, искаше. Надяваше се, че някой ден доброто в нея ще надделее и ще бъде щастлива. "
....Изпих последната глътка кафе и се отпуснах на стола. Дали идиотската история щеше да се хареса на хората? Хаха надявах се, във форумите е пълно с депресирани момичета, които биха се припознали с гореописаното момиче. Може би. Бих предпочела повечето да са като мен безотговорни, непукисти.. Ставаш като  мен, когато родителите ти те пратят в пансион в малък забутан град, непознат, стар.. но се предполага, че съм имала късмет, не искаха да ме вземат и ме прехвърлиха в смесен пансион, уж строг в голям град. Не знам що за място е това щом държат деца от 12 до 23 годишни. Е проблемни деца, нарушили по  някакъв начин закона, ама все пак не е затвор. Тук бяха доста толерантни към момичетата и момчетата, стига да не вършеха това, заради което бяха попаднали тук. Почти всички с които живеех имаха своите, лоши истории, но смятах някои от тях за страхотни. Аз както всички останали провинили се не  правех вече това за което бях тук, замених агресията си с нещо друго, по-лошо, което нямаше как да спра, защото не исках. Бях адски добра в това.  Продавах щастие на нещастни хора.

Offline

#2 2013-12-28 00:43:50

zelenookata
Member
From: In the Sky (Русе)
Registered: 2012-03-31
Posts: 744
Website

Re: Можеш да имаш щастие.. да ти дам ли ?

Хубаво е. (y)


Има неща, за които е хубаво да не се знае. И множеството смята, че това са граматиката и пунктуацията...
[img]https://24.media.tumblr.com/ad7d3508f4ff6d6445c18fd2efb18a70/tumblr_myhnnkOFsL1tnqqh6o1_400.gif[/img]

Offline

#3 2014-01-29 17:55:15

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Можеш да имаш щастие.. да ти дам ли ?

Радва  happy  heart

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook