#1 2014-01-21 12:02:55

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Хранителен режим

Хей, здравейте! smile Искам да ви помоля да ми дадете ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ  , не диета защото не желая да сваля 10-15 кг. (примерно) и след това да ги кача отново. Йо-йо ефект .. dumb Искам да ми предложите такъв хранителен режим, от който до юли месец да съм свалила поне 27 кг. защото съм 84 кг ..  lipssealed  lipssealed  lipssealed  УЖАС искам да стана поне 57-58 кг. най-много 60, защото тогава ще ходя с приятеля си на море и ще ме е срам да се покажа така, знам, че той ме обича, такава каквато съм,но..ще сме в Гърция  и искам да се стягна.. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО, МОМИЧЕТА  smile

Offline

#2 2014-01-21 13:26:48

smiley143
Member
From: Манхатън.
Registered: 2011-09-08
Posts: 119

Re: Хранителен режим

Сега ще ти кажа нещо наистина важно: Не се ограничавай от нищо,просто намали до максимална степен вредните храни поне сега в началото докато свикнеш,после след като видиш резултати сама няма да искаш да ги ядеш повече.  wink
Сутрин като станеш веднага пийни една чашка топла вода. След това можеш да си направиш обилна здравословна закуска,която да те държи сита дълго време. Например: направи си някакво смуути от банани и малини.Хапни някакви обикновени бисквитки,филия хляб намазана с топено сиренце,кашкавал или краве сиренце. Направи си зелен чай(той засилва метаболизма и затова е толкова полезен). През останалото време пийвай много вода.Ако досега не си пила много вода в началото може да ти е гадно,че пиеш толкова,но се свиква,а и е важно да държим тялото хидратирано. За обяд си направи някаква зелена салатка(за овкусяване използвай само зехтин или лимон),пилешко месо,риба,можеш да изядеш и една препечена филийка хляб. Продължавай да пиеш вода през деня. Вечерята е важно да е най-късно в 18:00 и след това ако огладнееш пий някакъв плодов фреш или чай. Вечрята трябва да бъде лека: салата с домати,краставици,сирене,можеш да си добавиш и яйце,маслини,каквото ти харесва.
А сега най-важните неща,които трябва да спазваш не само,за да отслабнеш,но и въпреки всичко:
1. Прави някакви упражнения,не е задължително да се пртоварваш,просто гледай да имаш повече физическо натоварване.
2. Яж бавно и се наслаждавай на храната,дъвчи бавно и си мисли колко вкусна е тя. Така  няма да се нуждаеш от огромна порция,за да се заситиш.
3. Никога,ама никога не яж права или докато си в движение и бързаш. Опитвай се да отделяш време,за да се нахраниш на спокойствие.
4. НЕ брой калории,защото те не са толкова важни!
5. Не яж много преработени храни.Ако имаш откъде,набави си истински краве кисело и прясно мляко,месо и т.н. Те са далеч по-полезни и вкусни. sun  sun  sun


ᵐᵃᵈᵉ ᶤᶰ ᵛᶤʳᵍᶤᶰᶤᵃ † 

Offline

#3 2014-01-21 13:45:08

phoebe
The Vampire Queen
Registered: 2008-10-10
Posts: 6,340
Website

Re: Хранителен режим

Ако искаш да свалиш толкова килограми, трябва да си скъсаш дупето от тренировки.
+ този режим, който действа на вскички
всеки ден:
закуска - 3 сварени белтъка + чаша мляко
преди обед:плод или зеленчук
обяд: пържола със салата или риба със салата
следобед: зеленчук или чаша кисело мляко
вечеря: салата с риба или пиле, или само извара

Поне 3кг вода на ден + витамини
Успех!


[img]http://images5.fanpop.com/image/photos/27500000/drink-damon-salvatore-27519840-450-254.gif[/img]

Offline

#4 2014-01-21 20:58:58

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Хранителен режим

Адски много Ви благодаря, момичета. Ще се опитам да спазвам някакъв хранителен режим, на фитнес не желая, защото си го казвам откровенно- мързи ме. Ще почна да правя всяка сутрин след ставане по 15 коремни преси, преди закуска, след училище преди обяда и вечер преди вечеря. А за краката ще бягам на пътечката. Килограмите ми не си личат , но просто ме смущава да съм толкова. Като ме питат винаги изпадам в панически срам . laugh

Offline

#5 2014-01-21 22:41:07

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Хранителен режим

Даваш си сметка, че само с по 15 коремни преси няма да стане, нали? А и те са за стягане на коремните мускули, а не за махане на излишните тлъстинки. Наскоро намерих една 6 седмична програма с упражнения, лесни са за изпълняване и няма да ти отнемат повече от 20-30 минути дневно. Не са ти нужни разни специални уреди и всичко става в домашна обстановка. И има резултат, вече съм на третата седмица и свалям сантиметри.. (Свалянето на сантиметри е по - добрият вариант, защото ще сваляш килограми до едно време, понеже костите на всеки тежат различно, но продължаваш да сваляш сантиметри.) Освен това толкова много килограми - близо 30, за толкова кратко време не е здравословно за организма ти...
http://fitnesinstruktor.com/6-sedmici-nachinaesti/
Това е програмата, която ти споменах по - горе. Аз съм доволна, в сайта има и различни хранителни режими и диети, разгледай ги. Успех ти пожелавам в борбата с килограмите! smile


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#6 2014-01-29 18:09:55

sheisbrutalbiitch
Member
From: >sunny beach<
Registered: 2012-09-13
Posts: 141

Re: Хранителен режим

Моят който беше: закуска 8 часа. вариянт 1: белвита + чаша мляко, вариянт 2: 50гр мюсли + мляко,вариянт 3: банан + мляко .Второто ядене 11часа. Вариянт 1: 100 грама пилешко + салата според сезона (тоест прясна), вариянт 2: 100гр телешко + 100 гр зеленчуци. Трето хранене в 14часа, беше същото като за 11. Следващо хранене 18 часа. плод (до 200-300 без банан). Последно хранене 20часа. същото като за 18. Минимум 4 литра вода и пресен лимонов сок . Надявам се да съм ти била полезна smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook