#1 2013-12-23 18:19:34

_mycynka_
Member
Registered: 2011-10-15
Posts: 31

Re: Мобилен интернет

Здравейте днес си включих интернет на телефона (+Data S на виваком), та искам да попитам тези от вас които ползват тази услуга да ми разяснят за мегабайтите (включените и тези на максимална скорост) как се използват и от какво се харчат (вторите).
П.П. Съжалявам за глупавите въпроси но досега не съм ползвала мобилен интернет, а и не разбирам от мегабайти. Моля хората от сайта да не ми трият или заключват темата.

Offline

#2 2013-12-23 22:47:17

fykla__
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 118

Re: Мобилен интернет

Здравей, аз не съм с този план,дори съм на друг оператор, но ще ти кажа как стоят нещата по принцип с мобилния интернет. Значи аз съм с неограничен интернет (3G) и максималната ми скорост е 750MB. Напълно достатъчни са ми, имайки предвид, че съм доста често в интернет. Относно скороста на твоя интернет, не знам за колко време ще стопиш мегабайтите, но след първият месец ще видиш. По принцип скороста ти се стопява с всяко влизане, но когато си останала в интернет, а си заключила телефона си, не ти дърпа от интернета или когато си ръчкаш из фейс и изведнъж някой ти звънне, интернетът ти спира и не дърпа от скоростта. Това е всичко, което се сетих, дано съм ти била полезна. smile

Offline

#3 2013-12-23 23:11:41

_mycynka_
Member
Registered: 2011-10-15
Posts: 31

Re: Мобилен интернет

Много ти благодаря за отговора, ще см благодарна и на други които ползват този план да кажат мнението си.

Offline

#4 2013-12-24 20:07:34

_mycynka_
Member
Registered: 2011-10-15
Posts: 31

Re: Мобилен интернет

Тази тема можете да я заключите или изтриете

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook