#1 2013-11-27 18:27:55

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Харесва ли ме или просто се държи мило?

*искам да се извиня, ако не съм уцелила раздела.. колебаех се между Любов и този*

Здравейте, не мислех да пускам цяла тема за един такъв глупав въпрос, но съм озадачена, затова реших да се допитам до вас..
В класа ми има едно момче, с което се сприятелихме. Често си пишем във фейсбук, говорим по телефона с часове (а после дори не си спомням за какво сме говорили) и изобщо се държи адски мило с мен.
С другите момичета той сякаш е по-груб. Гледа някак си с безразличие. А на мен винаги ми се усмихва или ми намигва. Не знам как да го разбирам. Не съм много навътре със знаците, с които едно момче показва на момиче, че го харесва. А и той специално е от по-затворените тип хора и не би казал току-така на някоя, че има някакви чувства към нея.

Потърсих някаква подобна тема, но не намерих. Ако обичате, без нападки. Знам не по-малко от вас, че "проблемът" не е някакъв кой знае какъв. Просто ми се иска да разбера какви са му намеренията, за да знам как да се държа с него, без да объркам нещо. Благодаря ви предварително.


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#2 2013-11-27 18:38:09

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Харесва ли ме или просто се държи мило?

Според мен трябва да проучиш още малко нещата. Като че ли има нещо в предвид с държанието си към теб, спрямо другите момичета, но няма как да си напълно сигурна.
Лесно е да подкрепиш едната страна на въпроса и да вярваш само в нея. Няма точен отговор - да, харесва те - или не, просто се държи мило с теб.
Наблюдавай го и с това нямам в предвид да го следиш, а да гледаш как се изменя самият той, когато е с теб, и какъв е, когато е с останалите. Все някога ще си проличи, а ако не - направо пристъпи към действие и го попитай. Така поне със сигурност ще знаеш как стоят нещата.

Offline

#3 2013-11-28 19:35:13

daqna90
Member
From: nekazvam
Registered: 2012-07-31
Posts: 23

Re: Харесва ли ме или просто се държи мило?

Според мен не трябва веднага да прибързваш..може и да те харесва,НО може и просто да се държи приятелски..Много често момчетата омайват момичетата с едно намигване и една усмивка chuckle ..казвам го защото предии и с мен беше така,и съвсем не беше така както мислех..Нооо за да ти отговоря по компетентно на въпроса и да ти давам каквито и да е било съвети,първо ми кажи ТИ дали го харесваш или поне дали те превлича  smile


dead

Offline

#4 2013-11-28 20:24:09

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Харесва ли ме или просто се държи мило?

Според мен трябва да проучиш още малко нещата. Като че ли има нещо в предвид с държанието си към теб, спрямо другите момичета, но няма как да си напълно сигурна.
Лесно е да подкрепиш едната страна на въпроса и да вярваш само в нея. Няма точен отговор - да, харесва те - или не, просто се държи мило с теб.
Наблюдавай го и с това нямам в предвид да го следиш, а да гледаш как се изменя самият той, когато е с теб, и какъв е, когато е с останалите. Все някога ще си проличи, а ако не - направо пристъпи към действие и го попитай. Така поне със сигурност ще знаеш как стоят нещата.

Нямаше да го кажа по точно. Напълно съм съгласна. (y)

Offline

#5 2013-11-29 21:37:11

bobirogo
Member
Registered: 2010-07-18
Posts: 9

Re: Харесва ли ме или просто се държи мило?

Никой друг освен самото момче не може да ти каже със сигурност какво означават усмивките и намигванията. Може да е закачка, може и да не е. Възможно е и той като теб да се чуди дали тези ваши дълги разговори биха довели до нещо по-сериозно. Може пък да очаква ти да направиш първата крачка wink С други думи всичко е възможно, обаче по-важно е да си отговориш на въпроса,ти самата какво изпитваш към въпросното момче? Изобщо изпитваш ли нещо? Все пак съмнявам се да ти е безразличен, щом си говорите и пишете тъй дълго smile И ако продължите в същия дух само с намигвания, усмивки и мили разговори без да си изясните какво ще се случва с вас, те съветвам да направиш първата крачка ти и смело и без заобиколки да попиташ има ли чувства към теб или само се закача.

Offline

#6 2013-11-30 08:30:00

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Харесва ли ме или просто се държи мило?

Благодаря за отделеното време. : )

Питате ме дали аз изпитвам нещо към него. Ами не съм сигурна. В някои моменти го чувствам по-близък, а в други - не. Понякога ме прегръща, усмихва ми се, а друг път сякаш поставя стени между мен и него и цял ден не ме поглежда. Объркана съм. Мисля, че ако аз направя първата крачка, ще опропастя всичко, което се е зародило между нас, и в крайна сметка ще станем непознати. Така се случи с един бивш приятел и не искам да повторя тази грешка отново.
Все пак ще опитам да разбера нещо повече.
Още един път ви благодаря за помощта!  bow


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#7 2013-12-01 17:42:47

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Харесва ли ме или просто се държи мило?

Благодаря за отделеното време. : )

Питате ме дали аз изпитвам нещо към него. Ами не съм сигурна. В някои моменти го чувствам по-близък, а в други - не. Понякога ме прегръща, усмихва ми се, а друг път сякаш поставя стени между мен и него и цял ден не ме поглежда. Объркана съм. Мисля, че ако аз направя първата крачка, ще опропастя всичко, което се е зародило между нас, и в крайна сметка ще станем непознати. Така се случи с един бивш приятел и не искам да повторя тази грешка отново.
Все пак ще опитам да разбера нещо повече.
Още един път ви благодаря за помощта!  bow

Всеки човек си има добри и лоши дни, нали знаеш?  smile
Аз също съм така. Когато съм в настроение, искам да прегърна целия свят, а когато не съм - предпочитам никой да не ми се мярка пред очите. Така че не го приемай лично.
Не се колебай да направиш първата крачка. Това че той е момчето не означава, че на него се пада честта. Ако ти е писнало от объркващи знаци, просто намери подходящ момент и го попитай очи в очи. Той знае най-добре от всички какво изпитва към теб.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook