#126 2013-10-29 05:20:29

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Грижа за кожата.

Имала съм същия прроблем наистина е много гадно, потърси крем с чаено дърво един такъв мазен и малко на желе прилича, много ми помага три, четири дни и пъпката се скрива. Надявам се да съм ти помогнала!  smile

купи си също и зинерит - нанася се по същия начин върху самата пъпка и тя изсъхва, после остава самият комедон, който трябва да бъде почистен smile

Мерси аз сега си събирам пари за Зинерит. А до тогава ако знаете някаква бабешка рецепта? Също знаете ли дали пастата Гентамицин помага в този случай?

крем Здраве - аз процедирам така, ако не нещо антибиотично, възможно е и да помогне, но недей да рискуваш много да не стане по-голям проблем. Най-вече гледай това което ядеш, намали употребата на мазни, сладки храни, пържени, пилешко, пий вода и повече плодове, това също оказва ефект върху лицето.


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#127 2013-10-29 10:14:34

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Грижа за кожата.

Мерси аз сега си събирам пари за Зинерит. А до тогава ако знаете някаква бабешка рецепта? Също знаете ли дали пастата Гентамицин помага в този случай?

крем Здраве - аз процедирам така, ако не нещо антибиотично, възможно е и да помогне, но недей да рискуваш много да не стане по-голям проблем. Най-вече гледай това което ядеш, спри употребата на мазни, сладки храни, пържени, пилешко, пий вода и повече плодове, това също оказва ефект върху лицето.

Това са пълни глупости,по тази логика дайте да не ядем нищо за да нямаме пъпки,да не напълняваме и така нататък. |-( Организмът ни се нуждае от всичко ДОРИ от сладко,така че си хапвай каквото си искаш защото на мен дерматоложка ми е казвала,че това със сладкото не е съвсем доказано (че вреди на кожата или по-точно,че предизвиква пъпки).Аз лично мога да ти кажа,че трябва да намалиш купешкото кисело/прясно мляко и ако ядеш да е домашно (ако имаш възможност) защото в купешките слагат някакви неща.
За Зинерит по-добре не си купувай,изгаря кожата! Не е нужно да си тормозиш толкова много кожата,че след време да се чудиш какви козметични неща да й слагаш за да скриеш белези.Не си стискай пъпките (колкото и дразнещи да са),мажи ги с крем здраве,но не се гарантира кой знае какъв ефект...Пробвай със салицилов спирт 1% и едни хапченца,който се разтварят в него,не се сещам как се казваха.Естествено не очаквай от първия път да ти изчезнат пъпките все пак трябва да свикне кожата ти.Но си чисти лицето с него само вечер преди да легнеш.Дано съм ти помогнала smile .


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#128 2013-10-29 14:13:19

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Грижа за кожата.

крем Здраве - аз процедирам така, ако не нещо антибиотично, възможно е и да помогне, но недей да рискуваш много да не стане по-голям проблем. Най-вече гледай това което ядеш, спри употребата на мазни, сладки храни, пържени, пилешко, пий вода и повече плодове, това също оказва ефект върху лицето.

Пилешко? Мила, в кой сайт го прочете това? Дай да караме на фотосинтеза, язви да си докараме, за да нямаме пъпки..


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

#129 2013-10-29 18:22:04

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Грижа за кожата.

Здравейте. Искам да премахна стриите. Може ли да ми препоръчате някакъв крем, който наистина действа? Също така искам да махна възможно най-много цеулит. Побвала съм с кремове, тичане и вода, но нищо не помогна. Благодаря предварително.


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#130 2013-11-01 12:56:24

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Грижа за кожата.

Мерси аз сега си събирам пари за Зинерит. А до тогава ако знаете някаква бабешка рецепта? Също знаете ли дали пастата Гентамицин помага в този случай?

крем Здраве - аз процедирам така, ако не нещо антибиотично, възможно е и да помогне, но недей да рискуваш много да не стане по-голям проблем. Най-вече гледай това което ядеш, спри употребата на мазни, сладки храни, пържени, пилешко, пий вода и повече плодове, това също оказва ефект върху лицето.

Това са пълни глупости,по тази логика дайте да не ядем нищо за да нямаме пъпки,да не напълняваме и така нататък. |-( Организмът ни се нуждае от всичко ДОРИ от сладко,така че си хапвай каквото си искаш защото на мен дерматоложка ми е казвала,че това със сладкото не е съвсем доказано (че вреди на кожата или по-точно,че предизвиква пъпки).Аз лично мога да ти кажа,че трябва да намалиш купешкото кисело/прясно мляко и ако ядеш да е домашно (ако имаш възможност) защото в купешките слагат някакви неща.
За Зинерит по-добре не си купувай,изгаря кожата! Не е нужно да си тормозиш толкова много кожата,че след време да се чудиш какви козметични неща да й слагаш за да скриеш белези.Не си стискай пъпките (колкото и дразнещи да са),мажи ги с крем здраве,но не се гарантира кой знае какъв ефект...Пробвай със салицилов спирт 1% и едни хапченца,който се разтварят в него,не се сещам как се казваха.Естествено не очаквай от първия път да ти изчезнат пъпките все пак трябва да свикне кожата ти.Но си чисти лицето с него само вечер преди да легнеш.Дано съм ти помогнала smile .

От спирта няма никакъв ефект, а вече 2 години го ползвам - само ми гори лицето и петната и пъпките си стоят. Пробвам това с маята и млякото има ефект, но ми трябва и нещо друго.. Също и здраве имам с оризови протеини и нищо.

Offline

#131 2013-11-15 16:16:13

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Грижа за кожата.

Здравейте. Искам да премахна стриите. Може ли да ми препоръчате някакъв крем, който наистина действа? Също така искам да махна възможно най-много цеулит. Побвала съм с кремове, тичане и вода, но нищо не помогна. Благодаря предварително.

http://bilki.bg/userfiles/productlargei … t_1992.jpg Много помагааа за стриите  и се води за бременни smile А за целулит аз се мажа с Евелин,те са доста различни и си пише кой за какво е..Ноо не мога да гарантирам,че помага,всичко е до виждане  laugh 

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook