#1 2013-09-12 22:09:39

ronnyy
Member
Registered: 2012-03-04
Posts: 101

Re: Тръпката е изчезнала как да я върна?

Здравейте значи с приятеля ми сме заедно от 3 години и изведнъж той много се отчужди не иска да се виждаме поговорихме си той каза,че ме обича но тръпката я няма не е както преди иска време какво да направя за да върна тръпката за да пак сме както преди.Без хейт моля! Помогнете ми   cry

Offline

#2 2013-09-13 06:04:06

AnnieL
Member
From: NY City
Registered: 2012-07-24
Posts: 657

Re: Тръпката е изчезнала как да я върна?

Когато си по-дълго с един човек минаваш през различни емоции и етапи и затова понякога така се получава, не се притеснявай. Ако той наистина те обича няма да те зареже.Иначе излизайте по-често,правете нови неща, говорете си повече било то дори и по телефона.

Но пък и никой не може да ти каже точно какво трябва да направиш ти го познаваш най-добре. Успех  smile


Бях му причинила най-голямата болка-
да дадеш надежда на влюбения и после да му я отнемеш.

[img]http://i43.tinypic.com/2r3w8zp.jpg[/img]

Offline

#3 2013-09-13 08:23:11

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Тръпката е изчезнала как да я върна?

Ако все още те обичаше, както твърди, нямаше да се отдръпне толкова моментално и решително. Щеше да увърта и да се колебае. Очевидно за него "тръпката" е по-важна от обичта, което за мен чисто и просто говори, че вече не те обича истински.

Offline

#4 2013-09-13 17:18:46

bez_kontrol
Member
From: "P" to the "L" to the "D"
Registered: 2009-02-17
Posts: 5,063

Re: Тръпката е изчезнала как да я върна?

Мило момиче, дано моето изказване не ти прозвучи като „хейт”.
Ще направя един кратък анализ. Не искам да ми се обиждаш, ще напиша нещата, както аз ги виждам.
Начинът, по който си написала за своя проблем в едно дълго изречение, подсказва, че това наистина те безпокои. Казано по най-простия начин – пука ти за приятеля ти. Замислям се обаче над това дали и него все още го интересува какво става между вас… Три години никак не са малко.
Сигурна ли си, че той те обича ? Сигурна ли си, че проблема е ЕДИНСТВЕНО в изчезналата тръпка ? Не искам да те разочаровам, но това оправдание го използват мъжете, които са си намерили нова изгора. Дали няма трети човек ? Трябва да проучиш нещата. Както спомена AnnieL, ти познаваш приятеля си най-добре. Важно е да бъдеш силна.
И един съвет от мен – Не чакай нещата да се влошат ! Ако един мъж те разиграва, дори и да умираш за него, знай, че той не те заслужава. Нито теб, нито прошката ти !
Пожелавам ти успех.


Прекарваме живота си, борейки се да задържим нещата, които ценим най-много...
Хората и нещата, без които вярваме, че не бихме съществували.

Offline

#5 2013-09-13 18:05:42

ronnyy
Member
Registered: 2012-03-04
Posts: 101

Re: Тръпката е изчезнала как да я върна?

Благодаря на всички за помощта нещата се оправят малко по малко просто той минава през труден много труден период а аз съм си по притеснителна и така надявам се скоро всичко да се нареди по старо му  smile

Offline

#6 2013-09-13 18:08:09

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Тръпката е изчезнала как да я върна?

Аз пък си мисля, че те разиграва и е намесен трети човек.
Не сваляй гарда толкова бързо.

Offline

#7 2013-09-13 19:33:00

ronnyy
Member
Registered: 2012-03-04
Posts: 101

Re: Тръпката е изчезнала как да я върна?

Познавам го доста добре според мен и не мисля че има 3 ти човек а и той винаги ми е казвал ако има нещо както сега просто както пишеше в по горните коментари се случва понякога връзката да преминава през различни етапи надявам се да се оправи всичко възможно по бързо  smile

Offline

#8 2013-09-13 19:38:26

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Тръпката е изчезнала как да я върна?

Аз пък мисля, че е време да се разделите, всеки да си поеме по пътя и толкова. Мисля, че не трябва да се опитваш " да върнеш тръпката". Ако трябва да "работиш" над една връзка, ако трябва да се чудиш как да запалиш искрата отново, според мен връзката е изчерпана и трябва да се прекрати.
Изобщо няма значение дали сте заедно от 1 месец или от 10 години - ако нещата не вървят, ако човека се отдалечава - време е да се продължи по отделно.

И за разлика от по-горните постове, аз мисля, че момчето всъщност те обича, но наистина тръпката я няма. Това жените сме голямо племе и зад всяка дума търсим нещо. laugh

Не знам как може някой да ви казва, че вече не иска да е с вас(това с тръпката е изчезнала за мен значи точно това), а вие да се бутате да го задържате.. Майната му и толкова. Мъже под път и над път.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook