#1 2013-08-17 18:11:08

toninceto777
Member
Registered: 2012-06-25
Posts: 48

Re: Болезнено минало

Здравейте, сравнително нова съм в сайта. Чета вашите истории и разкази, та реших да публикувам и част от моите.

В ДНЕШНО ВРЕМЕ..

                          Нашето място, дневникът и аз
Тук съм, на нашето място. Усещам парфюма ти по цялата си същност.. Вдишвам.., затварям очи, почти си тук. Усмихваш се, няма как да не забележа тази твоя трапчинка, която толкова обичам. Гледаш ме в очите с влюбен, влажен поглед, незаинтересован от останалия, заобикалящ ни свят.
Вдишвам втори път.. Следя погледа ти и усещам как се усмихвам с крайчеца на устните ми. Всичко е като на лента, но някак толкова истинско.., сякаш дори гласа ти дочувам. Студено е. На мен ми е студено. Опитвам се да се сгуша в теб, да усетя ласката ти..
В този момент отварям очи. Всичко се сгромолясва като голяма гримаса, пусната от шестнайстия етаж на блок. Усмивката изчезва. Понечвам да дръпна от запалената цигара, която съм забравила. Сълза.. сълзи, студ.. Издишвам, за момент ми олеква. Обаянието от смесеният мирис на цигарен дим придружен от парфюма ти, замъглява всичко в така или иначе объркания ми мозък.
Изпушена цигара, силно сблъскан поглед с реалността. Теб те няма, имам чувството, че и аз не съществувам Минава човек, усмихва ми се, отвръщам. Поредното осъзнаване..
Време е да си вървя, време е да се върна към реалността, осъзнавайки, че всичко е минало.. Мастилото свършва, мина толкова време, а аз дори вече не усещам парфюма ти..
П.С. Не мога да разбера защо болният ми ум ме накара да купя парфюма с твоя мирис и ме доведе на нашето място, няма и да разбера сигурно..


(exclaim) Ако има интерес ще я продължа. Приемам всякаква градивна критика, благодаря!  (exclaim) [/b][/u]

Offline

#2 2013-08-17 18:30:37

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Болезнено минало

Харесва ми. Некст smile


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#3 2013-08-17 20:46:05

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Болезнено минало

Харесва ми. Некст smile


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#4 2013-08-18 09:09:20

toninceto777
Member
Registered: 2012-06-25
Posts: 48

Re: Болезнено минало

ПРЕДИ ДВЕ ГОДИНИ..

8-ми клас, 1-ви учебен ден, ново училище.. Джулия се беше успала и бързаше да се приготви за първия учебен, ден които не чакаше с голямо нетърпение. Тя беше от онези барбита, които няма как да не харесаш. Имаше зелени дълбоки очи, малко носле, плътни, чувствени устни, бяла кожа и светло кестенява, права, невероятно мека коса.. А тялото и.. всички мъже го изпиваха с поглед, когато минаваше по улицата. Да тя изглеждаше невероятно, но не беше надута, макар да знаеше колко струва. Беше интелигентна, жизнерадостна, с уникално чувство за хумор. Джули бе решила тази година да избяга от предразсъдъците и просто да намери хора, с които да може да общува свободно. Беше притеснена от предстоящите запознанства, все пак не познаваше никой, но и радостна - никой не знаеше историята и.
Вече беше готова, хвана такси и потегли към настоящето..
Пристигайки едвам намери класа си, беше много сънена и не и се говореше с тях. Въпреки всичко се запозна с почти всички. Изглеждаха мили и очевидно много я харесаха. Не спираха да я засипват с комплименти и покани за кафе за след тържеството. Изпълнена с желание, мислейки си как е попаднала на мястото си и как ще изкара една невероятна година, Джулс прие част от поканите с голяма усмивка.
Дойде време за представянето  на учителите пред класа. Усмивката и малко по малко като че ли изчезна, тя знаеше как учителите са предубедени към хора с нейната външност, знаеше, че трябва да се доказва и знаеше, че няма да е една от отличничките като че ли. Но това нямаше значение, важно бе, че е намерила приятни хора с които ще прекарва по-голямата част от ежедневието си. И на лицето и се залепи пак тази прекрасна усмивка, която сякаш огряваше цялата стая..., но за колко дълго?!..

Offline

#5 2013-08-19 20:33:53

dynda2
Member
Registered: 2010-10-27
Posts: 67

Re: Болезнено минало

ощеее уникална e  sun  :p

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook