#1 2013-08-06 20:13:28

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: не мога повече така

хора не знам с кого да говоря вече преди 3 часа се скарах със сестра ми неми е реална сестра а повече от най добра приятелка и значи аз хи прощавам 5 или 6 път и ако и го простя ще и е седми и се събираме 4 момичета и когато се скарахме почнаха да ме обсъждат и клюкарят  и сестра ми в кавички която никога не ми е говорела зад гърба но разбрах тъй като ги чувах такива работи че .........а докато бяхме на училище се скарахме заради едно момиче и да аз бях тогава виновна и казах кучка на другия ден тя отишла казала на майка си и тя ми се обажда и ми вика как мога да и говоря така но преди това в училище казала на някаква нейна приятелки и тя ме завлече в тоалетната и ми каза че да не се виждам с нея или да влизам в старият си клас и ако кажа това на някого ще ме прибие с бандата си и така на така . На тази моя сестра уж е ...и се молех и извинявах едва едва ми прости а никога не съм хи правила нищо и за първи път едва едва ми прости  cry  cry  cry  cry  cry  cry


Just live your life

Offline

#2 2013-08-06 20:20:20

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: не мога повече така

Аз нищо не разбрах laugh
Но като цяло не си струва да се измъчваш и да ти е гадно заради тях.Винаги ще има хора,който ти говорят зад гърба и така нататък.Не си попаднала на приятелка просто smile


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#3 2013-08-06 20:23:10

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: не мога повече така

Аз нищо не разбрах laugh
Но като цяло не си струва да се измъчваш и да ти е гадно заради тях.Винаги ще има хора,който ти говорят зад гърба и така нататък.Не си попаднала на приятелка просто smile

ами 4 години бяхме заедно просто вече не знам приятелките който се брояха на пръсти ги няма вече   sad


Just live your life

Offline

#4 2013-08-06 20:41:45

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: не мога повече така

Аз нищо не разбрах laugh
Но като цяло не си струва да се измъчваш и да ти е гадно заради тях.Винаги ще има хора,който ти говорят зад гърба и така нататък.Не си попаднала на приятелка просто smile

ами 4 години бяхме заедно просто вече не знам приятелките който се брояха на пръсти ги няма вече   sad

Ами не, че да те разочаровам, ама ако ти смяташ това за приятелка(приятелство), мога само да кажа, че нямаш никакви приятели(или поне истински).

Но така или иначе като гледам си малка, нормално е да те тресат такива "драми". Нищо кой знае какво не е станало. След време ще си намериш истински приятели. smile
По-добре да си сама, отколкото заобиколена с кофти хора.
Навсякъде има клюкарки и злобни пикли, така че не им обръщай внимание и давай смело напред.


Само не разбрах какво е това "бандата й" ? Това да не е нещо като бандите на уест и ийст сайд? laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2013-08-06 22:18:48

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: не мога повече така

Имам чувството, че такива хора говорят зад гърбовоте на другите, за да убият време и постоянно да правят интриги. За мен това поведение е детинско, тъпо и елементарно. Не им обръщай внимание. Наистина както казаха по-горе е добре да си сама отколкото заобиколена от такива хора. Така съм с години и не ми е никак зле. Та такива неща се правят в детската градина. А защо бройш колко пъти си прощавала едва ли не и търсиш сметка? 


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#6 2013-08-07 00:35:13

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: не мога повече така

Извинявам се за въпроса, но на колко години си?
Иначе относно това, което ти се е случило. -
Да, разбрах те напълно, защото и аз бях така преди години.
Според мен ти имаш страх към тях, страх към това тя да не би да те настрои срещу другите, страх, че ще си сама, страх, че те ще те обсъждат и обиждат пред всички and shit. Махни тези мисли от главата си, разкарай ги и изобщо не се занимавай с тях.
Ще откриеш истинските приятели, за твое удовлетворение разкарай тези боклуци и си живей живота. smile

Offline

#7 2013-08-07 10:58:18

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: не мога повече така

14 ще правя е ся 15  (y)


Just live your life

Offline

#8 2013-08-07 16:05:24

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: не мога повече така

Аз съм една от бандата.. внимавай! Не си играй с нас.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook