#1 2013-07-23 10:38:50

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

Привет на всички! Дойде ми музата и реших да напиша една история по истински случай.Надявам се да Ви хареса!

~Да обичаш чудовище 1~

Лежеше сам на леглото в стаята, мислеше за тъмнината, потъваше в тишината. Той беше един от най-обсъжданите, най-загадъчните, а само на 17 години мислеше за смъртта с най-голяма надежда, че ще го сполети в близките 5 години.
Излезе навън, да усети, че е жив по някакъв начин, докато не се сблъска с нея. Онази прекрасна малка госпожица, която го обичаше неимоверно много. Той вдигна студения си поглед от земята и я погледна право в очите.  Щом погледите им се срещаха тя винаги виждаше едно и също в дълбоките му кафяви очи - догарящо пламъче в непрогледен мрак, спомени, страх. Той се страхуваше да не нарани това невинно момиче, постоянно повтаряше, че не трябва да се занимава с него, но тя беше инат. Той знаеше, че има поне 1 процент човещина и любов в него, намираше дългите й кафяви коси за привлекателни и винаги се вглеждаше в красивите й зелени очи. Въпреки, че я харесваше и дори може би я обичаше, той не можеше да бъде с нея. Нараняваше любимите си хора, той не беше човек, но тя просто се разтреперваше, когото виждаше суровото му неподвижно като камък лице, мечтаеше да целуне розовите му студени устни. Той я беше прегръщал много пъти, беше усещал ускореното биене на сърцето й, но как да я предпази!?
 
Ако Ви харесва, ще пусна още smile

Offline

#2 2013-07-23 10:59:06

Коди Мартин
Member
From: Russia, St, Petersburg
Registered: 2012-03-03
Posts: 10,437

Re: ~Да обичаш чудовище~

Стана ми интересно наистина още повече щом е по действителен случай.
Некст.  star


[img]http://prikachi.com/images/652/6784652t.png[/img]

Offline

#3 2013-07-23 12:17:02

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: ~Да обичаш чудовище~

Много ми харесва..Давай некс (arrow)  star


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#4 2013-07-23 13:44:18

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: ~Да обичаш чудовище~

Стана ми интересно наистина още повече щом е по действителен случай.
Некст.  star

(y)


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#5 2013-07-23 13:53:54

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: ~Да обичаш чудовище~

Аз също мисля като Коди Мартин

  • Грабна ме още с първото изречение, а фактът че е по действителен случай ме заинтригува още повече.
    Ще чакам некст.  sun


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#6 2013-07-23 14:54:15

dzhemile
Member
From: Sofia, Bulgaria
Registered: 2012-03-29
Posts: 20

Re: ~Да обичаш чудовище~

Интригуващо начало,  (arrow)


Силно момиче съм... но и силните понякога плачат

Offline

#7 2013-07-23 15:08:52

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

Здравейте отново, знам че едва днес пуснах 1-вата част, но много ми се пише и за това продължавам. smile Ако и това Ви хареса сигурно ще има и 3 още днес laugh

~Да обичаш чудовище 2~

.. Как да я предпази от ръцете си? Тя постоянно му хвърляше закачливи погледи, на които той не устояваше, разтапяше се, но се опитваше да не го показва.
- Никога не искам да плачеш, най-малко заради такъв като мен - промълви той.
- Знаеш, че те обичам.. - каза тихо тя докато очите й се пълнеха със сълзи.
- Знам. - Въздъхна той, мислейки само за тялото й в ръцете му.
Смрачаваше се, красивите, пъстри, жълто-оранжеви есенни листа падаха на земята бавно и нежно, двамата тръгнаха заедно по пътеката между дърветата.
- Аз не те заслужавам, защо ме искаш толкова? - попита той.
- Защото си различен, защото само ти успя да докоснеш сърцето ми от толкова време. - отговори му тя.
Той се спря, но тя продължи да крачи бавно, когато високото тъмнокосо момче я дръпна за ръката, притисна я силно до себе си и я прегърна.
- Не искам да страдаш, разбери..
Тя се отпусна в ръцете му, харесваше й как тялото й пасна на неговото перфектно. Той я пусна и направи малка крачка назад, най-накрая се изчерви, той имаше чувства. Отново впери очи в земята, но тя направи това, за което копнееше толкова отдавна. Застана на пръсти - за да достигне лицето му, хвана го за бузите и нежно допря устните си до неговите. Изненада. Той й отвърна, целуваха се бавно и страстно, вплете езика си в нейния, най-красивата целувка. Сами в парка, продължиха целувката си, когато малкият ангел (така я наричаше той на ум) се дръпна.
- Какво има, нали това искаше, не мога да повярвам, че го направих.. - каза той, наистина не вярваше, че някога ще й позволи да го целуне.
- Знам, че ти хареса.. - Усмихна се тя, нещо в нея още трептеше, искаше да го целуне отново.
- И какво ако ми е харесало? - Ах, той не искаше да се разкрива пред нея, страхуваше се толкова много, да не я нарани, да не го види ядосан, да не го види как .. убива човек.. Той ставаше чудовище, когато беше ядосан, усещаше, че скоро ще й покаже тази му страна, но... усещаше нещо.. изпитваше нещо.. обичаше я..

Дано Ви хареса! Ще има още smile

Offline

#8 2013-07-23 16:04:38

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

Номер три пристига, бързо, но.. Днес се върнах към някои прекрасни спомени и ги споделям с Вас под формата на история. Дано Ви хареса smile

~Да обичаш чудовище 3~

- Получи това, което искаше, доволна ли си? - попита я той ледено.
- Защо си толкова непостоянен? - в очите й отново блеснаха сълзи.
- Ти ме побърка, никога не съм се чувствал така, никога не ми е пукало за някой, предизвикваш непознати чувства в мен, аз не съм човек.. Кога ще го разбереш? - каза той доста ядосано и силно.
Тя знаеше, той не е нормален. Харесваше й, дори това, че понякога той се държеше безразлично към нея, тя се чувстваше като във филм. Опита се да го целуне отново, но сега той не й даде да го доближи и си тръгна. Тя постоя малко за да се съвземе и се прибра.
Тя живееше в голяма къща, почти до гората - тъмна и мрачна, с красив пейзаж, уютна. Точно както й харесваше, живееше сама. Цяла нощ мислеше за него, нейният принц от ада, онзи ангел с разкъсани криле. “ В такава безопасност в прегръдките му.„ цяла нощ седя на мрачната тераса. Той също живееше в къща, но на другия край на града, града, който нощем ставаше опасен.
- Не издържам повече, отивам при него! - каза си тя, облече се и тръгна.

Ако Ви харесват 1,2 и 3 утре ще пусна 4 smile

Offline

#9 2013-07-23 18:26:10

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: ~Да обичаш чудовище~

Стана интересно  :p

  • Некст.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#10 2013-07-23 19:35:31

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: ~Да обичаш чудовище~

Много е хубаво!!  heart  heart  Некст!!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#11 2013-07-23 20:38:47

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 4~

.. тръгна, наближи центъра на градчето, а в 2 през нощта той беше силно осветен от витрини и улични лампи. Но какво?! Полиция! Те проверяваха за непълнолетни по улиците вечер, а тя беше само на 16 години. Скри се зад бетонната стена на аптеката, която хвърляше сянка върху нея. Полицията отмина, а тя продължи по закътаните улички. След 15 минутно лутане в мрака тя най-накрая приближаваше къщата на своя любим. Щом стигна - приближи се и почука на вратата.. Тишина. Почука отново - отново нищо. Обърна се разочарована и си тръгна, когато чу как вратата се отваря.
- Какво правиш тук? - студеният му дълбок глас я накара да се върне обратно.
- Не мога да спя, искам да съм близо до теб. - погледна го невинно в очите.
Той прехапа устните си, чудейки се какво да направи, отвори вратата по-широко. Тя влезе и седна на дивана. Навсякъде бяха разхвърляни разни дрехи и листове. Той отиде да направи чай на малката си принцеса, а тя гледаше портретите си в папката на бюрото му. Отиде при него в кухнята, седна на кухненския плот и започна влюбено да го гледа как сладко се чуди, къде ли беше оставил чая.
- На рафта над теб е. - Каза кикотейки се тя.
- Оо, да.. Благодаря.
Направи чая и го остави до нея, а тя го придърпа към себе си със малките си ръце.
- Какво правиш сега? - попита той.
Тя се усмихваше сладко и го дърпаше за тениската, върза косата си и продължи да върти палавите си зелени очички по него.
- Защо ме гледаш така, плашиш ме.. какво има?
Тя не му отговори, а отпи от чая си и го обхвана през кръста, както си седеше с крака. Тя знаеше, че той е по-силен от нея, но искаше да бъде сигурна, че започва да му действа. Продължи така доста време, а той само я гледаше и не доумяваше, какво й има. Щом тя изпи чая си му каза тихичко:
- Винаги те е страх, да не направиш нещо грешно. Живей за мига, знам, че можеш.. - усмихваше се.
- Да живея за мига? - той я вдигна и я занесе на леглото си.
- Аз ще спя на дивана, а ти заспивай. - каза сурово той.
Тя седна на леглото по турски, усмихна се закачливо и погледна нагоре към него.
- Моля те. Остани при мен, страх ме е да спя тук сама.
Той постоя, гледайки я. Спусна се, натисна я под себе си, почти легнал върху нея се опитваше да не я смачка. Започна да я целува, по устните, по врата, по ръцете, скоро продължи и по цялото тяло. Тя не знаеше какво става, но й харесваше,а той!? Той полудяваше, не знаеше какво прави. Желаеше тялото й. Докато се усети вече я събличаше,а тя не се съпротивляваше, беше се отпуснала напълно, вярваше му. Нямаше накъде вече, двамата бяха погълнати от страст и желание. Паснаха си идеално, направиха го нежно и бавно, внимателно, сърцата им прескачаха. Невероятно, не вярваше, че може някога да го причини на малката си слабост,на момичето, което обича. След като свършиха с греховното си приключение той седна на леглото.
- Какъв съм боклук, как можах да го направя.. Та аз току що ти отнех девствеността..Как можа да ме провокираш до такава степен, кажи!!
- Моля те, успокой се.. в това няма нищо лошо..
- Не искам никой да разбира за това, обещай ми.. - погледна я толкова сериозно.
- Няма на кого да кажа, а ти ми обещай, че тази нощ ще останеш да спиш при мен!
- Обещавам и съжалявам, не исках да те нараня, не се съобразих, че още си малка. Защо не ме спря?
- Защото ти вярвам.. - легна назад и се зави.
Той я прегърна и целуна, не беше очаквал да я види отново тази вечер, още по-малко да прави секс с нея. Така заспаха.. в прегръдка, до сутринта. А тогава..

Дано Ви хареса, 4 части за един ден. Наистина не ме остави на мира музата, ще има и некст smile

Offline

#12 2013-07-23 21:02:14

galiana
Member
Registered: 2012-06-20
Posts: 342

Re: ~Да обичаш чудовище~

Стана ми интересно наистина още повече щом е по действителен случай.
Некст.  star


El amor es como mafia,una vez que estas dentro ya no puedes salir!

Offline

#13 2013-07-24 00:36:23

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Грабна ме ужасно много! Продължавай в същия дух! smile  hug


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#14 2013-07-24 08:21:38

dzhemile
Member
From: Sofia, Bulgaria
Registered: 2012-03-29
Posts: 20

Re: ~Да обичаш чудовище~

Наистина е много интересно.. Очаквам  (arrow)


Силно момиче съм... но и силните понякога плачат

Offline

#15 2013-07-24 08:22:57

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: ~Да обичаш чудовище~

Стана ми интересно наистина още повече щом е по действителен случай.
Некст.  star


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#16 2013-07-24 09:53:49

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст!!  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#17 2013-07-24 10:38:39

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: ~Да обичаш чудовище~

Много ми харесва..Давай некс (arrow)  star


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#18 2013-07-24 11:28:56

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: ~Да обичаш чудовище~

Грабна ме ужасно много! Продължавай в същия дух! smile  hug


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#19 2013-07-24 15:26:05

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 5~
.. на сутринта, щом тя се събуди - изтегна се и потърка сънено очите си и щом се огледа, до нея беше той, лежеше и й се усмихваше.
- Добро утро, как спа? - попита я, като нежно погали лицето й.
- Отлично..
- Съжалявам за снощи.. не знаех какво правя..
Тя не му отговори, загледа се на някъде из стаята, спомняйки си за страстното преживяване вечерта. Не знаеше какво да очаква от него, наистина беше непостоянен, в един момент я целуваше, а в друг - я разплакваше. Добре де, няма да Ви лъжа - тя беше същата, но малко по-чувствителна.
- Аз си тръгвам .. - тя започна да се облича.
- Какво? Защо? - той стана до нея и я хвана за ръката.
- Защото така искам.. 
- За какво се дърпаш сега? - гледаше я, по онзи - неговия си начин. Сълзи в очите й.
- Моля те, остави ме да си вървя.. - погледна го умоляващо тя.
Той не каза нищо, продължи да я държи за ръката и просто я гледаше.
- Ти си знаеш.. - отиде в кухнята, а тя се прибра у дома.
Той обаче не мислеше, че това ще е краят. Щом са започнали нямаше как да спрат, а и беше в период в който силно я искаше до себе си. Вярно, нямаше представа, че ще направи нещо подобно с нея, все още не можеше да проумее. Как така тя толкова го размекна, а той беше твърд. Не му пукаше за никого, искаше да умре, мразеше живота, а това малко момиче го пречупи само за един ден, преди това се държеше безразлично към нея, когато му ставаше тъжно я прегръщаше, но само толкова. Съжаляваше, усещаше как си противоречи, но желанието беше по-силно от него и от чудовището му. Така се побъркваше, че не може да спре всичко. Тя го караше да усеща нови неща, доверие, любов. Мислеше за постъпката си, чак до вечерта, а от нея вести - никакви. Обади й се няколко пъти, но тя му затваряше.
- Значи така ще играем, котенце.. както желаеш .. - каза си той с усмивка на лицето.
Най-после се реши и тръгна към дома й, а вече беше тъмно, продължи да й звъни, но  без резултат. Зад къщата имаше маса под терасата й, а вратата на терасата стоеше отворена, спускаше се само бяла завеса отвътре. Той можеше да се качи когато поиска, тя не се страхуваше, че ще влезе някой, защото живееше чак към гората и нямаше съседи, за това спеше на отворена врата.
Вече минаваше 23 часа, а той стоеше под терасата, тя не го виждаше. Звънна й и отгоре се чу звънът на телефона й. Разбира се - тя отново затвори. Той изчака тя да изгаси лампата и да заспи за да може да се качи при нея.
И най-накрая това стана. Сърцето му се развълнува, но изчака още малко за да е сигурен, че тя ще спи, докато се промъква в стаята. Вече не издържа, качи се на дървената маса и с едно набиране прескочи парапета на терасата и тихо отмести завесата за да може да влезе при своето момиче. Цялата стая - бяла, в абсолютен контраст с външния вид на къщата. Всичко нежно, той видя пухената завивка, която беше почти на земята и се спускаше от леглото, а там спеше неговата красавица.
Седна на леглото до нея и леко започна да я гали по косата, тя не се усети, но той прекали, наведе се над нея и целуна устните й, при което тя се събуди и извика. Интуитивно обхвана устата й с ръка, а тя не го виждаше - беше облечен в черно, както винаги. Тя бързо и уплашено светна нощната лампа до леглото и видя хубавото момче, което се усмихваше толкова красиво.
- Спокойно, недей да крещиш. - махна ръката си от устата й.
- Защо ме плашиш така?
Без отговор.
- Отговори ми!
Той дори не я слушаше, а щом се изпадаше в подобна ситуация, двамата проговаряха на английски, без значение кой ще започне. Сладко, а?
- Tell me. /Кажи ми/ - тя вече беше на ясно, че той не й обръща внимание.
- If I tell you, that I love you, you'll not belive me. /Ако ти кажа, че те обичам няма да ми повярваш/ - каза сериозно той...

Дано, Ви хареса, скоро и 6 част smile

Offline

#20 2013-07-24 16:41:17

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст!  heart


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#21 2013-07-24 21:58:08

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 6~
- Какво?! - гледаше го странно. - Ти шегуваш ли се с мен? - тя се ядоса, мислеше, че той се шегува.
- Не, не се шегувам.
Тя стана и тръгна към терасата нервно, затвори я и отвори вратата на стаята си.
- Харесва ли ти да се подиграваш с чувствата ми, кажи!?
Той продължи да мълчи, опита се да я успокои и леко я дръпна за кръста. Тя го блъсна.
- Не ме докосвай. Защо правиш всичко това, караш ме да се влюбвам още повече, сега ми казваш, че ме обичаш, утре ще ме разплакваш без никаква милост. - тя му викаше, със сълзи в очите, за кой ли пореден път.
- Спри се! - стисна я за раменете и я погледна в очите. - Нищо не разбираш..
Тя посегна да го удари, но той не ú позволи.
- Не ме ядосвай, не искаш да съм ядосан, повярвай ми. - Хвана ръцете ú и я задържа така, но тя се дръпна, гледайки го в очите. Тя плачеше. - Побъркваш ме, мислиш ли, че ако не те обичах щях да си позволя нещата, които не вярвах, че ще направя - целувки, секс. Само ти си виновна за това, че си прекрасна.
- Не знам какво да кажа.. - тя не вярваше, че той ще направи такова признание..
- Пак ли трябва да ти напомням, знам как се чувстваш, когато ме видиш, когато те прегърна. Наистина ли искаш да се разтрепериш пак?
Тя само мълчеше, той прие погледа ú като отговор - Да! - и реши да действа. Наведе се бавно, доближи лицето си до нейното, гледаше устните ú. Тя се дръпна.
- Не! Бих убил за тази целувка, не ме лишавай от нея. - Доближи се отново до лицето ú, хвана я за задника и прошепна - Моля те..
Тя просто беше стресната, още не се беше разсънила, а той ú сервира толкова изненади. Не можеше да понесе повече. Отново се дръпна, но това вече го ядоса. Той я вкара в банята, заключи вратата и я натисна до стената.
- Пак си го просиш, малката.. - започна да я целува по врата.
- Не, моля те спри - тя крещеше, не, че не искаше всичко това, искаше го до полуда, но просто не беше на себе си.
Задъхан той спря да я целува и я погледна в очите. Гледаше я толкова дълго, а тя просто започна да му се подчинява. И изненадващо тя започна да слива устните си с неговите. Спря я.
- Така ми харесваш. - Остави я да прави каквото иска с него. Абе подлудяваха се взаимно, бяха големи инати не признаваха усилия.
Тя го спря за малко, пусна кранчето на ваната и тя започна да се пълни. Продължи да го целува, е малко ú трябваше да се побърка по него. Когато ваната се напълни тя го блъсна вътре, както си беше с дрехите и влезе при него.

Дано Ви хареса, приятели. Ако проявите интерес ще има и част 7, ако ли не ще измисля нещо друго. Поздрави! smile

Offline

#22 2013-07-24 22:25:31

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Много ми харесва! Некст. smile  sun


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#23 2013-07-25 08:07:48

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: ~Да обичаш чудовище~

Много ми харесва! Некст. smile  sun


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#24 2013-07-25 11:03:17

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: ~Да обичаш чудовище~

Адски интересно ставаа!!  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#25 2013-07-25 12:23:06

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: ~Да обичаш чудовище~

Адски интересно ставаа!!  heart


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook