#1 2013-07-14 20:15:53

pliushinka
Member
From: ``фLиrтLaнdия
Registered: 2009-08-07
Posts: 326

Re: Самолетен багаж

Много се извинявам, ако има такава тема, но не успях да намеря  smile  Та въпросите ми са към тези от вас, които са летели, тъй като скоро ще ми се налага да летя, и то сама sad
1. Колко кг е ограничението за багаж ?
2. В ръчния багаж не могат да се носят метални остри и опасни предмети нали ? А с ръчния багаж ли минават лаптопи и т.н. ? smile
3. В багажа ( не ръчния ) може да се носи всичко нали ?  Ще имам ли проблем ако в него нося оръжие ( бокс ) ?
И като цяло какви са вашите впечатления ? Разкажете някоя случка по летищата smile И ако има нещо друго, което трябва да знам- моля споделете smile


Yoυ fιηd a glimmєr of happιnєss ιn thιs world,
thєre's always somєone who wants to dєstroy ιt.. star

Offline

#2 2013-07-14 20:24:56

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Самолетен багаж

Много се извинявам, ако има такава тема, но не успях да намеря  smile  Та въпросите ми са към тези от вас, които са летели, тъй като скоро ще ми се налага да летя, и то сама sad
1. Колко кг е ограничението за багаж ?
2. В ръчния багаж не могат да се носят метални остри и опасни предмети нали ? А с ръчния багаж ли минават лаптопи и т.н. ? smile
3. В багажа ( не ръчния ) може да се носи всичко нали ?  Ще имам ли проблем ако в него нося оръжие ( бокс ) ?
И като цяло какви са вашите впечатления ? Разкажете някоя случка по летищата smile И ако има нещо друго, което трябва да знам- моля споделете smile

1. Мисля,че е 20кг или поне аз като пътувах беше толкова..
2.Да,никакви пилички,ножички,нож и така нататък.
3.Не съм сигурна,може и да има проблем.Мисля,че са забранени такива неща.

Не е кой знае какво да пътуваш със самолет,не е нещо страшно или велико.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#3 2013-07-14 20:26:37

pliushinka
Member
From: ``фLиrтLaнdия
Registered: 2009-08-07
Posts: 326

Re: Самолетен багаж

Много се извинявам, ако има такава тема, но не успях да намеря  smile  Та въпросите ми са към тези от вас, които са летели, тъй като скоро ще ми се налага да летя, и то сама sad
1. Колко кг е ограничението за багаж ?
2. В ръчния багаж не могат да се носят метални остри и опасни предмети нали ? А с ръчния багаж ли минават лаптопи и т.н. ? smile
3. В багажа ( не ръчния ) може да се носи всичко нали ?  Ще имам ли проблем ако в него нося оръжие ( бокс ) ?
И като цяло какви са вашите впечатления ? Разкажете някоя случка по летищата smile И ако има нещо друго, което трябва да знам- моля споделете smile

1. Мисля,че е 20кг или поне аз като пътувах беше толкова..
2.Да,никакви пилички,ножички,нож и така нататък.
3.Не съм сигурна,може и да има проблем.Мисля,че са забранени такива неща.

Не е кой знае какво да пътуваш със самолет,не е нещо страшно или велико.


Благодаря за бързия отговор, наясно съм, че не е нещо страшно или велико, притеснено ми е предимно по последния въпрос с бокса smile


Yoυ fιηd a glimmєr of happιnєss ιn thιs world,
thєre's always somєone who wants to dєstroy ιt.. star

Offline

#4 2013-07-15 09:16:43

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Самолетен багаж

За бокса мисля, че не става.
А и не мисля, че ако недай си Боже ти се случи, ще ти помогне особено.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2013-07-15 12:16:00

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Самолетен багаж

Ето списъка какво не може да взимаш на летището / предполагам ще летиш от Летище София/ http://www.sofia-airport.bg/pages/conte … 01&lm02=76
а за лаптопа не може в ръчния багаж. smile

  • Успех с първия полет и спокойно не е кой знае какво (:

 


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#6 2013-07-15 20:03:00

pliushinka
Member
From: ``фLиrтLaнdия
Registered: 2009-08-07
Posts: 326

Re: Самолетен багаж

Благодаря много.. имам още един въпрос... как мога да си извадя фалшиво пълномощно или дали от митницата ще си затворят очите, че съм на 15 срещу пари ?  laugh


Yoυ fιηd a glimmєr of happιnєss ιn thιs world,
thєre's always somєone who wants to dєstroy ιt.. star

Offline

#7 2013-07-16 02:12:56

Brutallity
Member
From: София
Registered: 2010-03-13
Posts: 1,285

Re: Самолетен багаж

Килограмите са двадесет, в ръчния багаж не се носят течности, кремове, грим, остри предмети, оръжия и общо взето всичко, което е описано в сайта на летището, от което тръгваш. Лаптопа е даже повече от препоръчително да го вземеш в себе си.
С бокса няма да стане, ще ти направят проблем при проверката.
Почти никак не можеш да си извадиш фалшиво пълномощно и никой няма да си затвори очите на митницата. Ще си създадеш невероятни проблеми. Просто родителите ти трябва да отидат при нотариус, да сложат по един подпис и всичко приключва, става за не повече от десет минути.

Успех с полета ОзО


All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage.

---- A morbid obsession in black and white.
-- Cognac, Lilac.
-Morgenstern.

Offline

#8 2013-07-16 11:37:53

pliushinka
Member
From: ``фLиrтLaнdия
Registered: 2009-08-07
Posts: 326

Re: Самолетен багаж

Килограмите са двадесет, в ръчния багаж не се носят течности, кремове, грим, остри предмети, оръжия и общо взето всичко, което е описано в сайта на летището, от което тръгваш. Лаптопа е даже повече от препоръчително да го вземеш в себе си.
С бокса няма да стане, ще ти направят проблем при проверката.
Почти никак не можеш да си извадиш фалшиво пълномощно и никой няма да си затвори очите на митницата. Ще си създадеш невероятни проблеми. Просто родителите ти трябва да отидат при нотариус, да сложат по един подпис и всичко приключва, става за не повече от десет минути.

Успех с полета ОзО


Много благодаря. Добре, а как ще намерят бокса ако ми е в багажа ??? Тоест не ми се вярва да преровят всяко ъгълче  laugh


Yoυ fιηd a glimmєr of happιnєss ιn thιs world,
thєre's always somєone who wants to dєstroy ιt.. star

Offline

#9 2013-07-16 13:23:05

Brutallity
Member
From: София
Registered: 2010-03-13
Posts: 1,285

Re: Самолетен багаж

Много благодаря. Добре, а как ще намерят бокса ако ми е в багажа ??? Тоест не ми се вярва да преровят всяко ъгълче  laugh

Куфара минава през скенер, на който се вижда всичко ;D


All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage.

---- A morbid obsession in black and white.
-- Cognac, Lilac.
-Morgenstern.

Offline

#10 2013-07-16 20:23:50

anitu-bau
Member
Registered: 2009-07-15
Posts: 3,167

Re: Самолетен багаж

Наистина внимавай с багажа и ограниченията му.. В София е по - спокойно, но на Хийтроу ме накараха да се събуя и да минавам босичка ..  laugh


[img]http://i56.tinypic.com/2cdyd1x.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook