#1 2013-07-11 10:33:12

infinite_swag
Member
Registered: 2012-08-26
Posts: 113

Re: Не мога да пилея паметта си за теб.

tumblr_inline_molyx1ZJA81qz4rgp.jpg

Един нарцисист, който играеше своята игра и се забавляваше, когато ме виждаше да се давя в сянката ти, това си ти. Крещях, че те обичам, показвах ти сърцето си, само за да те върна.  Но думите ми оставаха в някое мрачно кътче на ума ти, докато не дойдеше моментът, в който ги използваше  в своето забавление като оръжие. А аз кървях, чакайки момента, в който ще се измориш и ще спреш мъките ми. Но ти само слагаше сол в раните ми, та ти дори спря да ме съжаляваше, макар да виждаше сълзите ми. От теб остана един човек затворен в своя капан от руини.  Мислиш, че твоето спасение е моето погубване, но отново правиш грешен избор. Стана император, докато кралството ти се разпадаше заради всички твой грешки. А когато го разбра бе твърде късно да го спреш, беше твой избор. Ти го позволи! Всички глупости, които ти направи, всеки белег, за който празнуваше, сега те разкъсва отвътре. Вземи обратно разбитата си мизерия, защото и аз вече не мога да намеря  трохичка от себе си, която да ти съчувства.. Всичко, което дадох за теб, е пропиляно. След теб съм напълно празна. Трябваше отдавна да се обърна и да избягам, за да се сбера всички малки парченца от мен. Но тогава огъня, който виждах в очите ти, ме привличаше като малка нощна пеперуда. А днес вече не съм красива изгорих се твърде много пъти, за да остане дори малка част от цветовете ми….


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6cig5eAXe1r1wxwgo1_500.gif[/img]

Offline

#2 2013-07-11 10:42:27

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: Не мога да пилея паметта си за теб.

Адмирации! Прекрасно е имаш дарба. Много ми хареса! clap


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook