#1 2013-06-25 07:56:39

skitlyo
Member
Registered: 2011-11-01
Posts: 91

Re: Скарах се много жестоко с най-добрата си приятелка

Здравейте!Скарах се с най-добрата си приятелка и този път нещата са наистина зле!
Някой ми каза , че тя е разпространила тайната ми на всички и аз повярвах и я обидих и в последствие се оказа , че всъщност целта на всичко това е било да я натопят!И сега тя не иска да ми проговори и е напълно права , но ми се иска просто да се опитам да направя нещо.. Извиних й се над 20 пъти и вече не знам какво да направя!
МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ! cry  cry  cry  cry  cry


I can't live without you..
[img]http://data.whicdn.com/images/65791815/large.gif[/img]

Offline

#2 2013-06-25 12:32:13

Monika5472
Member
From: ----------------------------
Registered: 2011-03-13
Posts: 39

Re: Скарах се много жестоко с най-добрата си приятелка

Не трябва просто едно извинение, поговори с нея кажи и че се чувстваш виновна, че съжаляваш и че не е трябвало да вярваш на другите. Тя е права, помислила си е че не и вярваш, че си я обвинила несправедливо.
Ако тя не ти вдига и прати съобщение, или и пиши в скайп рано или късно ще го види. И не позволявай на някой друг да застава между вас все пак вие сте най-добри приятели, приятелството е прекалено ценно,за да го рискуваш. Ако това се повтори, първо поговори с нея спокойно. Пожелавам ти успех дано да се сдобрите.  hug

Offline

#3 2013-06-25 15:25:01

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Скарах се много жестоко с най-добрата си приятелка

  • Извини й се. И не само с 'извинявай, извинявай, извинявай', а й обясни, че е важна за теб, че я цениш и, че не й се извиняваш само 'за да има с кого да се разкарваш'.
    И все пак, щом сте толкова добри приятелки, защо си повярвала на хорските приказки? Значи не й вярваш толкова много.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook