#26 2013-06-23 18:17:32

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Сирена

Адски ми харесва!! Неекст!  heart

Мисля,че само ти следиш историята smile

Едва ли! Адски увлекателна е, сигурна съм, че има и други!  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#27 2013-06-24 10:20:57

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Сирена

Да пускам ли некст?


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#28 2013-06-24 11:24:51

Monika5472
Member
From: ----------------------------
Registered: 2011-03-13
Posts: 39

Re: Сирена

Така като  гледам всички части, които си публикувала до сега са преписани, поне имената да беше сменила. Не искам да бъда груба, но това е плагиатство, на никого няма да му бъде приятно да му бъде откраднато творчеството, макар и част от него.

Offline

#29 2013-06-24 14:34:24

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Сирена

Досега няма преписана част от книгата освен първата.Как да сменя имената на геройте като съм започнала с тях?!Еййй,акъли.Последните части не са преписани.Само имената саа същите. angry  |-)  |-(


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#30 2013-06-24 17:19:56

Miss.Mesmerizing
Member
Registered: 2012-09-18
Posts: 1,294

Re: Сирена

Досега няма преписана част от книгата освен първата.Как да сменя имената на геройте като съм започнала с тях?!Еййй,акъли.Последните части не са преписани.Само имената саа същите. angry  |-)  |-(

Нямам представа, как можеш да си позволиш да напишеш "Еййй,акъли" в ситуацията си.Само това ще кажа.


[list=*]
[*].........................YOLO.[/*]
[/list]
[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/782/7317782Z.gif[/img][/*]
[/list]

Offline

#31 2013-06-24 17:36:57

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Сирена

Стига сте се заяждали, бе хора!!! На всеки му се е случвало да взаимства и дори да си "открадва" от чуждо произведение разни детайли, имена и т.н. Да, вярно, че е взела първата част от книгата. Не я оправдавам, но щом има друга идея за развитието на действието нека й дадем възможност да разкрие това, което е писала. Вие тук всички нападате момичето, да разбрахме вече, че е взела част от въпросната книга, не е нужно да го повтаряте по 54654353215 пъти... Иначе адски разбирате, ама никой не й влиза в положението, нали?!! Ако на вас това ви се случи няма да ви е никак приятно, ама сега я ядете... |-( И Monika5472, сигурна съм, че тя знае, че това е плагиатство.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#32 2013-06-27 10:26:43

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Сирена

Досега няма преписана част от книгата освен първата.Как да сменя имената на геройте като съм започнала с тях?!Еййй,акъли.Последните части не са преписани.Само имената саа същите. angry  |-)  |-(

Нямам представа, как можеш да си позволиш да напишеш "Еййй,акъли" в ситуацията си.Само това ще кажа.

И каква е моята ситуация?![/b]


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#33 2013-06-27 19:12:54

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Сирена

Стига сте се заяждали, бе хора!!! На всеки му се е случвало да взаимства и дори да си "открадва" от чуждо произведение разни детайли, имена и т.н. Да, вярно, че е взела първата част от книгата. Не я оправдавам, но щом има друга идея за развитието на действието нека й дадем възможност да разкрие това, което е писала. Вие тук всички нападате момичето, да разбрахме вече, че е взела част от въпросната книга, не е нужно да го повтаряте по 54654353215 пъти... Иначе адски разбирате, ама никой не й влиза в положението, нали?!! Ако на вас това ви се случи няма да ви е никак приятно, ама сега я ядете... |-( И Monika5472, сигурна съм, че тя знае, че това е плагиатство.

+1  smile


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#34 2013-06-28 06:33:37

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Сирена

-Аз още не съм се облякла,къде бързаш?-станах спокойно от стола и се запътих към стаята си.
След 5 минути бях готова.Бях облякла къси панталони и червена тениска.Обух сандалите си,взех си чантата и излязох вън.На дървото беше облегната Джъстин,а до нея седеше Саймън.Явно той “просто така е наминал”край нашата къща,на път към университета.Видя мe и ми намигна.Щом ме зърна ,Джъстин дотича до мен и тръгнахме.
На около 100 метра беше пицарията,в която работехме.Казваше се Големият Бил.Бил беше собственик и също така готвач.
Всичко мина като по вода.Имаше средно ниво хора и…не, че имах нещо против Бил,но приемаше огромно количество пици.Е,вече знаехте защо заведението се наричаше Големият Бил.В края на смяната ни заваля проливен дъжд.Макар ,че бяхме много мокри,на нас с Джъстин ни беше забавно да тичаме,опитвайки се да се скрием от дъжда.Най-накрая се прибрахме.Всяка се преоблече за покъшни му.Е,време е,както казва Джъстин, да поразкършим гардеробите.
Докато се усетя тя вече ровеше в гардероба ми.Уцели ме с блуза.Стоварих една възглавница с думите:
-Може да обличаш дрехите ми,но не и да е целиш с тях.-Тогава тя ме оцели с друга възглавница,явно беше подготвена.-Ахх,ти!-Казах аз и двете се засмяхме гръмко


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#35 2013-06-28 16:17:11

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Сирена

Не мога да разбера защо се дискутира в продължение на три страници нещо, което е факт с или без вашите коментари. Авторката е плагиатствала и никой не може да оправдае постъпката й.

Именно защото е толкова трудно да се пише не бива да копираш. Като си се затруднила с началото не е трябвало въобще да пускаш темата и да публикуваш каквото и да било. Натрупваш повечко идеи и вдъхновение, обмисляш по-прецизно сюжета, сядаш, отваряш нов word document и пишеш всичко наново.

Ако всички писатели мислеха като вас, сега щяхме да четем книги, чиито страници се препокриват едно към едно, което от своя страна би обезсмислило напълно четенето.

Offline

#36 2013-06-29 21:03:53

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: Сирена

  • Ако бях на мястото на някой от модераторите, вече щях да заключа темата /просто казвам/. Всичко е просто безсмислено, всички ú натякват че е направила това... и онова...


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook