#1 2013-06-12 20:35:09

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Лолита / Завършена /

Добър вечер! От няколко дни имам доста голяма муза и усилено работя по историята, която ще ви покажа. Надявам се да има интерес и да я завърша. Приемам всякакви критики и мнения. Ее дано ви хареса!  heart  heart




Е, беше време да си тръгна. Вече нищо нямаше смисъл, нищо нямаше да е както преди . Колкото и да го обичах трябваше да си тръгна. Не можех да търпя целия този тормоз. Ако бях останала всичко щеше да ме разяжда от вътре… Събрах някои от дрехите си, оставих повечето вещи. Взех си по – голяма част от общите ни спестявания и драснах една бележка:  „Нико, тръгвам си. След  това, което стана, не можем повече да продължаваме. Не се случи един или два пъти… Не ме търси, дори и аз не знам къде ще бъда. Взех малко пари от онези, скътаните. Оставям повечето си вещи тук. Не ги изхвърляй, ще дойда да си ги прибера. Май е това… Твоя Изабела!”
Оставих бележката  на масичката в дневната, взех си нещата и излязох. Поех дълбоко въздух и тръгнах, на къде – не знаех. Просто вървях и вървях… Небето беше мрачно и сърдито, нормално за есен в Англия. Черните облаци се движеха бавно, тежко и тромаво заради вятъра, които подухваше от време на време. Всеки момент намусените облаци щяха да излеят всичката си мъка и да затрупах земята с нея. Как ми се искаше и аз да можех така… Усетих ледена капка да се стича по бузата ми. Не, не беше сълза.. Заваля, отново. Крачех по – бързо от нормалното. Пред мен светна надпис на едно малко хотелче.  Отворих врата, изглеждаше уютно. На рецепцията беше едно момче, почти мъж… Ала детските му черти личаха. Около 20-22 годишен. 
- Леле как вали!! – възкликна сладура.
- Даа, изчака ме да вляза и започна.
- Сигурно пак ще вали цяла вечер.
- Мдаа, най – вероятно. Единична стая.
- Само да ми дадете личната си карта. За колко време желаете стаята??
- Първоначално 3 дни, тоест 3 нощувки. Заповядайте.
- Окей. – написа данните ми на компютъра и ми връчи ключовете – Стая 24, качете се на втория етаж в дъното на коридора е.  А престоя тук ще ви струва 45 паунда, по 15 паунда на нощувка. Има закуска и вечеря.
- Добре, благодаря ви. – платих му и се запътих към стаята си.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#2 2013-06-12 20:35:44

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Лолита / Завършена /

Оуу smirk  happy Искам некст heart


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#3 2013-06-13 06:21:35

afi_rz98
Member
From: Rosewood ^^
Registered: 2011-03-03
Posts: 3,952

Re: Лолита / Завършена /

Некстт, некстт!!!! heart   clap


I've learned that people will forget what you said,people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel..

Offline

#4 2013-06-13 10:26:21

Lligla
Member
Registered: 2012-05-28
Posts: 62

Re: Лолита / Завършена /

Некстт, некстт!!!! heart   clap


[img]http://i46.tinypic.com/21kgeg0.gif[/img]

Offline

#5 2013-06-13 15:14:46

LiTtLe AnGeEeLL GirL
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 42

Re: Лолита / Завършена /

много е якоо :д

Offline

#6 2013-06-13 17:13:19

porcelanowa
Member
From: В леглото на Деймън
Registered: 2012-05-05
Posts: 173
Website

Re: Лолита / Завършена /

Оуу smirk  happy Искам некст heart


____________________
[img]http://data2.whicdn.com/images/57421356/tumblr_mgt3uqfUR41s01urto1_500_large.gif[/img]

Offline

#7 2013-06-13 19:53:54

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Лолита / Завършена /

Адски много се радвам, че я харесвате. Моля, тези, които само я прочели да изразят мнение. Ето ви и некста!  heart

ЧАСТ 2
Завъртях ключа и влязох. Беше уютно. Не много голяма стая, стените бяха бананово жълти. Имаше телевизор и отделен санитарен възел. Леглото беше големичко, не ми приличаше на единична стая, ноо…  Часът беше 18:45. Извадих си дрехите, за да не се мачкат. Съблякох се и отидох в банята, огледах се в огледалото.
- Мамка му!! – видях на хълбока си синьо петно. Натисках леко, заболя ме.  Застанах под душа и пуснах топлата вода. Беше невероятно чувство. Стоях доста време в банята. Загърнах се с една кърпа, а с друга си увих косата, като тюрбан. Трябваше да сляза долу за вечеря. Отидох до първия етаж и открих бюфета, казвам бюфет, защото беше по – малко от ресторант, а и не приличаше на такъв. Имаше витрина отрупана с най – различна храна. Бях адски гладна и не знаех какво да си взема. И докато решавах какво да хапна пред очите ми попадна обява за работа в хотела, като готвачка. Честно казано доста ме биваше в приготвянето на храна, обичах да готвя, а и се нуждаех от работа, защото парите ми щяха да свършат бързо.
- Извинете, госпожо! Валидна ли е обявата за работа??
- Да, госпожице. Желаете да ли да подадете молба? – любезно отговори възрастната жена, с миловидно лице, зад витрината.
- Да, бих искала. Може ли да ми дадете малко информация?
- Ами ще трябва да отидете при собственика на хотела, помолете Дерек да ви заведе. Там  шефа ще ви даде една молба, която да попълните , ако ви одобрят ще имате тест период от 2-3 дни и след това започвате работа при нас.
- А кой е Дерек??
- Момчето на рецепцията, син е на собственика на хотела.
- Добре, адски много ви благодаря.
- За нищо, мила. – каза усмихвайки ми се – Е, избра ли си нещо за хапване??
- Да, бих искала от тези спагети със сос и минерална вода.
Жената ми напълни до горе една чиния и донесе шишенце с вода. Сложи всичко на един поднос и ми го подаде.
- Колко ви дължа??
- 2.85.
- Ето, заповядайте! – подадох 5 паунда – задръжте рестото.
Седнах на една маса в дъното и започнах да вечерям. Докато не видях Дерек. Метна ми и се усмихна. Странно… Отвърнах на поздрава му, а той се запъти към мен.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#8 2013-06-13 19:58:50

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Лолита / Завършена /

Оуу smirk  happy Искам некст heart


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#9 2013-06-13 20:15:18

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Лолита / Завършена /

Некст sun  star


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#10 2013-06-13 20:18:55

isux
Member
From: Варна
Registered: 2010-09-05
Posts: 854

Offline

#11 2013-06-14 08:45:33

porcelanowa
Member
From: В леглото на Деймън
Registered: 2012-05-05
Posts: 173
Website

Re: Лолита / Завършена /

некстче,некстче   sun


____________________
[img]http://data2.whicdn.com/images/57421356/tumblr_mgt3uqfUR41s01urto1_500_large.gif[/img]

Offline

#12 2013-06-15 06:48:48

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Лолита / Завършена /

Сладури, адски се радвам, че ви харесва! sun Некста е готов, но в момента не съм в града и няма как да го пусна. Обещавам до утре вечерта да го имате! Благодаря ви! kiss hug


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#13 2013-06-17 18:44:09

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Лолита / Завършена /

Тадааааа:


ЧАСТ  3

- Хей!! Приятно хапване! – каза ми и се ухили.
- Хах здрасти, мерси!! Сядай, Дерек. – поздравих го и потупах стола до мен.
- Еее добре, щом ме каниш! Ааа от къде ми знаеш името??
- Моля ти се, аз имам връзки навсякъде. – засмяхме се и белите му зъби светнаха. Зазяпах се в него, докато той не ме бутна по ръката.
- Земя до Бела, Земя до Бела.
- Ааа да, извинявай!! – усмихнах се и усетих как бузите ми поруменяват.
- Е, харесва ли ти тук??
- Да, много при това. Адски е уютно.
- Радвам се, че ти харесва.
- Ммм може ли да те помоля за нещичко??
- Да, стига да ми е по силите, ще ти помогна.
- Ами имам нужда от малка помощ, просто трябва да ме заведеш при кабинета на баща си. Реших да работя тук, в кухнята. Нуждая се от работа и то доста бързо. И ще подам молба, пък да видим.
- Окей, нямаш проблеми.  Утре сутринта ще отидем.
- Адски ти благодаря!! Аз приключих, ти няма ли да вечеряш??
- Не, не съм гладен. Мисля да се качвам горе, в стаята ми.
- Живееш тук?? Защо??
- Ами успивам се за работа, когато съм в къщи. – засмях се и станах.
Занесох подноса и го остави на една маса, където имаше други мръсни прибори. Дерек ме изпрати до стаята ми, оказа се, че живее точно над мен. Oтключих си, оправих се и се метнах на леглото. Колко хубаво беше да си легнеш?! Часа беше 21:55. Въпреки че беше рано, на мен ми се спеше. Умирах за сън. Пуснах си музика и настроих телевизора да се изключи сам след 45 минутки. Неусетно съм заспала.  Но изведнъж се сепнах.
- По дяволите, колко е часа?? – бях цялата потна. Бях се стреснала на сън. Беше 02:54. Станах и се запътих към банята, измих си лицето и пак си легнах. Не можах да заспя и си пуснах телевизора. Отново нищо интересно. Докато  не видях в новините името на Нико, беше задържан и обвинен за разпространение на кокаин. И щяло да се води дело срещу него. Явно сега Бог го наказва. Отново съм заспала, след като чух тази успокоителна новина за мен. Сега нямаше да ме тормози…


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#14 2013-06-17 19:25:59

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Лолита / Завършена /

Некст sun  heart  heart


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#15 2013-06-18 11:09:28

porcelanowa
Member
From: В леглото на Деймън
Registered: 2012-05-05
Posts: 173
Website

Re: Лолита / Завършена /

Некст sun  heart  heart

(y)


____________________
[img]http://data2.whicdn.com/images/57421356/tumblr_mgt3uqfUR41s01urto1_500_large.gif[/img]

Offline

#16 2013-06-21 18:26:31

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Лолита / Завършена /

Адски ме радвате!!  heart Нова част ще има до няколко дни, в момента имам адски много да уча.  hug


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#17 2013-06-21 20:18:26

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Лолита / Завършена /

Интересно е sun Ще чакам следващото, но имам една малка забележка, която ми направи впечатление, докато четях - много често използваш думата "адски".. Бих ти препоръчала да я отбягваш, защото просто не е най-подходящата smile


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#18 2013-06-21 20:23:39

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Лолита / Завършена /

Некст sun  heart  heart


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#19 2013-06-22 17:39:19

LostGirl
Member
From: Майна Сити
Registered: 2012-03-17
Posts: 72

Re: Лолита / Завършена /

Чакаме некст :p


Don't be surprised when I disappear..

[img]http://prikachi.com/images/323/6169323F.png[/img]

Offline

#20 2013-06-24 18:12:44

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Лолита / Завършена /

Малко по - дълга част, за да ви се реванширам.  heart


ЧАСТ 4
Събудих се от есенното слънце, което галеше бузите ми. Седнах в леглото и се протегнах. Беше около 6:30. Станах и се запътих към банята, направих си сутрешният тоалет и се облякох. Вързах си черната коса на конска опашка и си сложих малко молив, просто за да подчертая пъстрите си очи.  Днес  трябваше да отида при собственика на хотела. За това избрах малко по – официални дрехи. Все пак няма да отида по домашен анцуг и стара тениска.  Някой почука на вратата.
- Кой е?? – попитах аз силно.
- Аз съм Дерек.
- Дерек кой?? – казах с насмешка.
- Охх, просто ми отвори!
- Добре де, идвам!  - отворих му и се изхилих срещу него.
- Еее, готова ли си?? –попита леко нетърпеливо на вратата и леко хлопаше по нея.
- Мдаа.
Заведе ме на последният етаж  в кабинета на баща му. Почуках и чух отговор да вляза.
- Аз ще те чакам отвън. – прошепна Дерек и ме бутна вътре. Влязох и се огледах. Кабинета беше огромен.  Всичко беше обзаведено с вкус, имаше огромно абаносово бюро и два фотьойла.  Зад бюрото стоеше плешив мъж с побеляла коса. Личеше си, че е доста закръглен. Костюма му стоеше опънато. Нямаше нищо общо с Дерек – добре сложен, висок, красив… А баща му – нисък шишко. Усмихнах си се наум.
- Добър ден! – промълвих тихо, оглеждайки обстановката.
- Да, какво обичате, госпожице?? – попита ме господина срещу мен, като ме погледна през очилата.
Стоях неподвижна до вратата. Не знаех какво да правя, беше ми първото интервю за работа. Та аз бях само на 20. Поех си дълбоко дъх и отговорих.
- Разбрах, че търсите персонал за кухнята долу. Казаха ми, че трябва да дойда тук при вас, за да попълня документи. – казах по – уверено и пристъпих напред.
- Заповядайте тогава. – подкани ме да седна – Е, как се казвате?
- Изабела, господине. – казах аз и седнах на мекото канапе. Беше много удобно.
- Ооо, моля те, стига с това господине. Просто ме наричай Джери, всички ме наричат така.
- Простете, господине… Тоест Джери. – беше странно да наричам поименно мъж, който беше поне с 35 години по възрастен от мен.
- И на колко си, Изи?
- На 20, почти 21.
- Ахаа, младичка си и за какво кандидатстваш?
- Помощник готвач.
- Умееш ли да готвиш?
- Да, успокоявам се, като го правя.
- Хем младичка, хем хубавичка, даже може и да готви.  Нали знаеш, любовта на мъжа минава през стомаха. – каза той, засмя се гръмко и погали корема си. Все още се чувствах неудобно пред него. Изглеждаше, че е човек с широка душа и много дружелюбен. Но по – късно може би, щях да се уверя, че нищо не е такова каквото изглежда.
- Такаааа, това са нещата, които трябва да попълниш. Към колко ти е удобно да минеш отново??
- Сега е 8:15, ще ги попълня и ще се кача отново.
- Да не живееш в хотела??
- Да.
- И харесва ли ти?
- Много. Всичко е адски уютно и ми допада обстановката.
- Радвам се!!
Станах и си тръгнах. Отворих масивната врата и излязох. Дерек ме чакаше отвън.
- Еее как мина??
- Мисля, че мина добре… - казах леко неуверено.
- Щом ти каза да го наричаш Джери, значи всичко е окей.
Попълних документите долу и пак се качих да ги оставя. Джери не ги погледна дори, но ми каза, че съм назначена. Всичко мина по – бързо, отколкото очаквах. Започнах работа на следващият ден, бях много изпълнителна и слушах какво ми се говореше. Изпитателният ми срок мина и започнах работа официално.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#21 2013-06-24 18:24:51

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Лолита / Завършена /

Некст sun  heart


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#22 2013-06-24 20:03:41

LostGirl
Member
From: Майна Сити
Registered: 2012-03-17
Posts: 72

Re: Лолита / Завършена /

Оой, става доста интересно heart


Don't be surprised when I disappear..

[img]http://prikachi.com/images/323/6169323F.png[/img]

Offline

#23 2013-06-24 20:15:55

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Лолита / Завършена /

Оой, става доста интересно heart


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#24 2013-06-24 20:38:19

donitka
Member
From: italy .. verona
Registered: 2009-12-20
Posts: 219

Re: Лолита / Завършена /

Харесва ми  smile  некст ..


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lkljiwtlu51qggmkto1_500.gif[/img]

Offline

#25 2013-06-24 20:51:18

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Лолита / Завършена /

Интересно. Некст! heart  heart  heart


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook